Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dchard


dchard
veterán

Egy 360T modem relatíve boldog tulaja vagyok. Most a legfrissebb firmware van rajta, ezt szeretném régebbire cserélni. Az ftp.dlink.hu archívumban találtam két firmware-t is, azt csináltam ami le van írva, de minduntalan azt mondja, hogy
Upgrade fail, rebooting...

Pedig ezek mind a modem típusához való firmware-ek. Ami még érdekes: néhány helyen két állomány alkot egyetlen firmware-t: a német leírás szerint az egyiket kell először betölteni webes felületen, az angol szerint meg a másikat. Kipróbáltam mind2 féleképpen, egyik sem nyert.

Nincs valakinek ötlete mit kéne csinálnom?

Köszi!

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#2) gex75 válasza dchard (#1) üzenetére


gex75
tag

Melyik firmware-t akarod felrakni ?

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#3) dchard válasza gex75 (#2) üzenetére


dchard
veterán

Hali!

Két régebbi van, igazából mindkettőt ki szeretném próbálni, az a gond, hogy a modem telnetes felületén nem kapok a feltöltésre vonatkozó BIN térképet,és szerintem ez szoftveres hiba. Hátha a régebbi firmware-ek (értsd: nem 2+ támogatott) egyikbén esetleg nincs ez a hiba.

Előre is köszi!

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#4) gex75 válasza dchard (#3) üzenetére


gex75
tag

két firmware-em van :

3.00B01T02.EU_20060220

1.00B02T02.EU_20040817

melyik kell ?

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#5) dchard válasza gex75 (#4) üzenetére


dchard
veterán

A firmware-ek nekem is megvannak (le lehet tölteni a magyar meg a német dlink oldalról is), a kérdés, hogyan lehet visszarakni őket, mert nem fogadja el őket a webes felület.

Régebben mintha láttam volna valami spéci Dlinkes programot, amivel tftp-n keresztül fel lehet tölteni a fw-et, de most nem találom.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#6) Noxy válasza dchard (#5) üzenetére


Noxy
veterán

Bocsi, de miért akarod a régit vissza rakni?
Én meg pont ezért cseréltem le:
Firmware 3.00 v2
changes:
- New GUI design
- ADSL2/2+ support
Ez van nekem, ha kell felrakom valahova.
.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7) dchard


dchard
veterán

Tudtam, hogy ha valaki nem tud megoldást, akkor elkezd a miért után faggatózni.

Nos azért, mert ebben a csodálatos új firmware-ben van egy bug, ami nekem rendkívül zavaró:

A modem helytelenül (illetve egyáltalán nem) adja meg a feltöltési binek bitallokációs térképét, és lévén, hogy én épp ehhez írok szoftvert, meglehetősen kellemetlen. Gondoltam kipróbálom, hátha a korábbi szoftverekben nincs ilyen hiba.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#8) Szab02


Szab02
aktív tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni: d-link dsl router 2641r legújabb firmwaret hol találom meg?

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#9) GIhe


GIhe
tag

Valaki meg tudná mondani miért nem tudok web -es felületen bejelentkezni dsl-360R T1 -es modembe ?
Internetkapcsolatoknál azt írja ki az ikon ( piros x ) egy hálózati kábel nincs bedugva .
Pedig mindegyik kábel be van dugva .
http://192.168.1.1 ezzel próbálkozom .

(#10) Fecogame válasza GIhe (#9) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha a gyári frmware-t használod, akkor azért, mert nincs.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.