Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Csunya, rossz moderator! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) netliba


netliba
csendes tag

nem szeretem a hatalommanias csunya rossz moderatorokat... akik raadasul korruptak... fent figyel valakinek valamilyen hirdetese, es az lyo es szabad, en meg csak az emberek figyelmet szeretnem felhivni egy uly topiccal a kamu verbatim lemezekre (amiket valoszinuleg az O kedves ismerose is arul...) Bővebben: link szoval igazsagossagot szeretnek... nem mast es nem azt hogy irok valamit van is ra reakcio viszont 2 perc mulva egy moderator torli az egeszet es meg irni sem tudok Neki hogy ezt korrektul megbeszeljuk... ha hagyja hogy maradlyon meg kicsit a topic akkor meg nem hagylya hogy valaszollyak... szoval utalom az osszes ilyen hozzaallasu embert... illetve moderatort vagy admint vagy ki minek hivlya oket...

(#2) Flameus válasza netliba (#1) üzenetére


Flameus
aktív tag

jáj...vége a sulinak...:O :D

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#3) Motion_Blur válasza netliba (#1) üzenetére


Motion_Blur
félisten

hejesírás karó:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4) netliba


netliba
csendes tag

hlya es fenyegetozik hogy utolso felszolitas meg minden xar... FUUULY! ROSSZ MODERATOR! es ahogy igy utana olvasgattam nem en vagyok az egyetlen aki nem csipi I_AM et vagy hogyhivlyakot... igazabol neve sincs, csak a nagy bekepzelt ontelt enlye... kivancsi lennek egy fotora, hogy az eletben milyen kis nyusziful hogy ennyire nagynak akarlya mutatni magat... :o) valoszinuleg lyol szorakoznek...

(#5) netliba válasza Flameus (#2) üzenetére


netliba
csendes tag

meg lyo hogy mar nem lyarok suliba... :o) de boknak veszem... koszi!

(#6) Flameus válasza netliba (#4) üzenetére


Flameus
aktív tag

ez az szekáld csak ... :D
...kis nyusziful... :DDD

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#7) netliba


netliba
csendes tag

nem hisztizni nyagogni akarok (meg ha neha ugy is tunik... :o)) csak azt szeretnem ha embernek vennenek... tehat ha teszek valamit ami nem tetszik valakinek akkor mondlya meg es kerlyen meg hogy akkor ezt most itt felyezzuk be, ne pedig hoppp es eltunik az egesz topic... kicsit xar...

(#8) Szőrös  válasza netliba (#4) üzenetére


Szőrös 
veterán

hallod I_Am mögvan az új beceneved ! Nyuszifűűűűl :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9) Woodslave válasza netliba (#5) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Direkt írsz így? Megnyugodhatsz, én nem feltételezem hogy sulis vagy. Sőt azt se hogy jártál.:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10) sky77 válasza netliba (#1) üzenetére


sky77
aktív tag

Kicsit körül kéne nézni és olvasgatni, mielőtt gőzerőből rászabadulsz mindenkire. Ez csak egy tanács volna...
Van moderátort keresek topic (Bővebben: link)
Jogos moderálás topic (Bővebben: link)
illetve minden mod-nak elérhetősége, úgyhogy nem hiszem hogy ezt így kéne...

Szerk.: linkek beszúrása

[Szerkesztve]

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#11) netliba válasza Flameus (#6) üzenetére


netliba
csendes tag

gondolom szekaltak eleget mar elottem is... nem erdekel ha torli az accomat... es nem fogok be sshzni valahova hogy csinallyak mas ipvel egyet es mas iprol leplyek be es szivlyak azert hogy O lyol szorakozzon hogy mennyi idom ramegy... :o) szoval csak korrekt hozzaallast szeretnek... semmi tobbet... (es korrupcio mentes forumot bar asszem ez orokre alom marad...)

(#12) kraftxld válasza Woodslave (#9) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Biztos hiányzott, mikor a j betűt tanították :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13) netliba válasza sky77 (#10) üzenetére


netliba
csendes tag

ebben igazad van, csak amikor hipphopp eltunik egy topic sztem azt sem igy kene...

(#14) sky77 válasza netliba (#13) üzenetére


sky77
aktív tag

Ez is hipp-hopp el fog tűnni :U

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#16) Esmein


Esmein
nagyúr

Bővebben: link

Ez a topic a reklamációknak. Ha valami nem tetszik akkor nevezd meg a moderátort a topicot linkkel és hogy miért nem tetszik a moderációja.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#17) I_Am válasza netliba (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Most már nem is fogsz csípni az tuti. Nem igaz, hogy nem lehet felfogni azt, hogy ilyesminek nem kell külön totyik, főleg nem ha a hozzáértő és ezzel foglalkozó emberek már beszélgetnek róla egy másik totyikban, SŐT még egyikük át is jön és megírja Neked.

Elsőnek töröltem a totyikodat (mert látszott elolvastad Dodi72 hozzászólását és még válaszoltál is rá)

Második totyikodban is írtam mielőtt zártam, hogy fáradj át a dvd lemez tapasztalatok totyikba.

Harmadikban már figyelmeztettelek. (ne vedd személyeskedésnek)

Most jött ez a totyik.

Bye.

szerk: ja és a végére kérésednek megfelelően egy foto: Bővebben: link de az adataimnál megnézheted a többit is. ;]

Mulass lyól. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Csunya, rossz moderator! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.