Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Messa


Messa
tag

A tegnapi nap vége se volt kutya :(((

Hazafele jövet BP.-ről Dunaújvárosnál valami baleset történt és elterelték a forgalmat így a szokásos 2óra 20perc helyett 4óra volt a hzazút Pestről. Tehát a péntek számomra egy eléggé szar nap volt. Este még felpakoltam az UT2K4-et minden addonnal és el is indult, viszont kicsit furcsállom,hogy 800X600 minden lowban is akad a gépemen,nem tudom mi lehet a baj.

Ma délután 2 körült keltem illetve anyum keltett,hogy illene lenne már előmászni az ágyból(pedig csak hajnal 2ig voltam fent :B ). Sikerült is kimásznom az ágyból és újra rádöbbentem,hogy fáj a nyakam :O .

Megreggeliztem és leültem a gép elé War3-azni. Aztán gondoltam kéne csinálni valami hasznosat is így befejeztem a szobám festését(nem volt nagy meló,mert alig volt vissza pár négyzetméter,de így végre jó az összkép). Nagy találmány az illatosított falfesték :)

Most,hogy túlvagyok a festésen és meg is kajáltam visszaültem a gép elé.Valszleg megyek vissza war3azni és reménykedek,hogy este lesz UT2K4-es PH! szerver. Hugomnak találtam itthon egy szuper no name 14'' moncsit így hál istennek visszakaptam a sajátom :R .

Baromi szar,hogy holnap ilyenkor már kezdhetek pakolni a visszaútra(BP.)Holnap után ilyenkor meg már megint a melóban fogok ülni:(

Rövidek a hétvégék :O :O még így is,hogy szinte nem is csinálok semmi,mi lenne ha programjaim is lennének hétvégre :F

[Szerkesztve]

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.