Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Messa


Messa
tag

Mai délelőtt is Taxizással telt,teljesen meggalydultak az ügyfelek így az ünnepek előtt. Mindenki pénzt akar. Holnap mehetek haza illetve lehet,hogy csak szombat reggel,mert valszleg holnap elmegyek a céges karácsonyi rendezvényre,de max lelépek gyorsan és akkor még kivitelezhető a péntek esti hazaút ha isten és az időjárás is úgy akarja.

Holnapi napba még egy gyors PC software javítást is belesűrítettem,mert az egyik kolega öccse kicsit összekutyulta a gépét és rende teszem neki, hogy így karácsony nélkül nehogy net nélkül maradjon. Nem mintha olyan nagy gép mániás lenne,de jobb ha minden működik otthon,nem? :))

Hétvégén beütemezek 1 hajvágást is,mert már kezdek 1 Yetire hasonlítani és azt azért mégsem kéne. WOW accom is eladtam ha még nem mondtam volna. Jan10-én el is viszik.

Tegnap nézegettem az Aerocool PC házakat nagyon megtetszettek. Jövőre egy ilyenbe kerül majd az új konfigom,már el is döntöttem. Délután remélem nyugis lesz. Anyumnak még este igazgatósági ülés,remélem gyorsan végeznek,mert akkor még elrángatnám a Sugár-ba,mert ott tegnap láttam egy viszonylag elfogadható árú Samsung TV-t amit meg akarok vetetni a családnak karácsonyra. Lehetne rajta DVD-zni 1000-el,mert 72CM-es ami már nem egy kis tv. Jó igaz,mihez képest.

Nah megyek elszívok egy cigit aztán agyonütöm a maradék munkaidőt :DD

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.