Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tocsa


tocsa
senior tag

Szasztok PH emberek!

Csak ezért kérdezem ezt, mert nem vetette fel senki, és gyanakszom, hogy nálam lett volna valami gubanc (?), bár ezt kétlem.

A prohardver.hu (195.38.96.120, reverse:r2.prohardver.hu) nem volt pingelhető, 80-as port csukva volt, 25 nyitva volt, de úgy döntöttem nem zaklatok levelekkel.

A prohardver.index.hu alias szerver (217.20.130.8, reverse:infsq.index.hu) elérhető volt, de a difólt Apache/GNU page jött be!

Hirtelen elfehéredtem, majd jó ideig rágtam a kefét, mert olyanok jártak a fejemben, hogy esetleg valami gagyi spanyolul karattyoló láma scr1pt k1dd13 csapat felhakkolta a cuccot, és oda a jó sok cikk, meg a fórum DB, stb.

De szerencsére nem.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#2) tocsa válasza tocsa (#1) üzenetére


tocsa
senior tag

ÁÁááááá. Most olvasom a fórum címet. Nem lehet áteditálni? :O :O :O

Szóval a jelzett időpont CET (Central European Time), es du. 5-6 óra környékén. És ekkor _nem_ volt eyg ideig elérhatő, egyébként pedig nincs gond.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#3) emvy válasza tocsa (#2) üzenetére


emvy
nagyúr

Semmi gáz nem volt, csak resetelni kellett a szervert, mert Adi variált valamit a RAID-del.

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.