Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Connect3d radeon9600 meddig húzható? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) amdni


amdni
aktív tag

Hali!

Szóval egy radeon 9600-as karim van, szeretném tuningolni (powerstrip), de ha megemelem az órajelet akkor pl. 3dmark-ban, elmosódik a gép, és megszakad a tesztelés.
gpu:325 Mhz
memória:202 Mhz

Meddig húzható?

Nem tuningoltam még videó karit, nem vagyok ebben jártas.

(#2) kingston


kingston
tag

Hali all!
Nekem is ilyen karim volt,486core 229ram

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) kingston


kingston
tag

Radclockerrel húzzad és 486 229 et bírnia kell.
5ns ram 0.13u.proci
Detto u.ez a karim volt,csak lesarkaztam.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) kingston válasza amdni (#1) üzenetére


kingston
tag

Ennyire érdekel?

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#5) amdni


amdni
aktív tag

Köszi a segítséget!!

(#6) amdni


amdni
aktív tag

Hali!

Meg van a radclock nevű progi.
A problémám az, hogy mikor újraindítom a gépet, nem marad meg a beállítás. Viszaugri az alapértékre. Hogy kell ezt beállítani?

(#7) amdni


amdni
aktív tag

Na légyszi valaki!

(#8) Magic válasza amdni (#7) üzenetére


Magic
tag

Hali! Én már nyitottam topicot erről, ha nem vetted volna észre! Nekem 4ns-os memóriával van szerelve. Találtam ugyanilyen memóriával szerelt 5600 Geforce-t és ott a memóriákon passzív rézhűtés is volt, amit 275-ig is felhúztak :D. Én is akarok rá szerelni és majd várom az eredményeket. Biztos 5ns-os memóriák vannak a tieden?

(#9) amdni


amdni
aktív tag

Nem tudom hány ns-os

hogy lehet ezt megnézni?

(#10) emvy


emvy
nagyúr

Az enyém ugyanilyen, 5 ns-ramokkal. Jelentéktelen mértékben húzható. (core/ram: 370/210)

while (!sleep) sheep++;

(#11) Magic válasza amdni (#9) üzenetére


Magic
tag

Egyszrű, ha Samsung memóriák vannak rajta. K4D261638E-TC40, ha ezt írja akkor 4ns-os :D, ha TC50, akkor 5ns :((. Más fajta memóriáknál Google-be beírsz valami serial számot ami a memórián van és majd megtalálod. Én RivaTunert használok tuninghoz. PowerStrip-hez is találtam Crack-et, de az nem jön be annyira.

(#12) amdni


amdni
aktív tag

Kösz.

Az enyém :
gpu:350 memória:230

3dmark2001-ben szinte semmivel nem ért el több pontot.
Ti mivel tuningoljátok a videó kártyát? A powerstrip nálam nagyon furán viselkedik. Újraindulásnál nem marad meg a beállítás pl.

(#13) Magic válasza amdni (#12) üzenetére


Magic
tag

Pedig meg kellene, hogy látszon! Elárulnád, hogy alap állapotban meleg e a GPU-n lévő hűtő, meg a mem? Nálam a GPU alapon süt ezzel a nyamvadt eredeti hűtővel, a mem se hideg! 230-on nem hibázik nálad 3DMarkban? Ja és milyen memóriák vannak rajta?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Connect3d radeon9600 meddig húzható? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.