Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Chello help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) pomi


pomi
csendes tag

Emberek hétfőn felhívtak a chello-tól hogy szerdán kijönnek modemet cserélni !!!!
(állítólag korszerübbre)
Akinek van chello-ja itt a XI.kerben az írja meg hogy nálla is cseréltek-e??

Írjatok légyszi!!!!

(#2) Lobonc


Lobonc
tag

HI

Én is chellos vagyok nekem én még nem hallotam erről meg mit tud majd az uj modem kavétfőz vagy mit?

De azért ha osytod a netet akkor azt gyorsban szedd szet es minden nyomot eltuntet:P

Lobonc

(#3) colex válasza pomi (#1) üzenetére


colex
tag

nekem ujjat hoztak 2x mindketto rossz volt... igyhat mondham hogy hadjak inkabb masikat... azzal legalabb nincsen baj..

Intel D 805 ASUS P5WD2 Premium, 2 GB Samsung DDR2, Saphire X800GTO2 ,360 Sata2 samsung.

(#4) pomi


pomi
csendes tag

Telcsóztam ügyfélszplgálatnak és ott mondták

ÍRJON MÁR VALAKI A XI.KERBŐL

(#5) pomi


pomi
csendes tag

Na ennyire ne vigasztaljatok ha ki hoznak egy sz@r modemet akkor aszem tetlegesség lesz belőle az tuti.

(#6) vectorworks


vectorworks
csendes tag

Nos nekem is kicsereltek a modemet, igaz attol kezdve igen furcsa dolgok tortennek. Szerintetek termeszetes hogy a gep teljes beboot-olasa elott mar 1000-rel villog a DATA-led ?????????????

Jut eszembe akiknel cserelnek hany giga volt atlagban a forgalmuk ???? gondolom nem 700-800 mega.........minden esetre furcsa.....

(#7) Snowcat


Snowcat
tag

Bovitik a rendszert, a 11-13kerben (majd Miskolcon allitolag) lecserelik az osszes modemet, mert a fejallomasokat is buheraljak es az uj fejallomassal nem lenne kompatibilis a regi modem... A data led villogas telleg furcsa nemtom mert van, general egy allando 1kbit alatti forgalmat. Viszont a pingek eszrevehetoen javultak, szal nem problemazok emiatt :)

(#8) Lunatic


Lunatic
aktív tag

Na engem alig fél órája hívtak...jövő hét péntekre egyeztettünk. Hmmm. Kiváncsi vagyok mi sül ki belőle, szedhetem fel a madzagjaimat. :DDD

Careful with that axe, Eugene! ...

(#9) Gismo


Gismo
addikt

XVII ker.-ben lesz csere? Erről tud valaki valamit?

(#10) vsz


vsz
tag

sziasztok!
nálunk is cseréltek modemet a múlt héten a melóhelyemen (11. ker.). mi még annyi fáradságot sem vettünk, hogy szétbuheráljuk a megosztást. a csákó aki jött nem szólt semmit, viszont sunyi módon elb@szta a hálózatunkat.
egy nagy furcsaságot viszont tapasztaltam: én szoktam néha nap végén egy kicsit quake-ezni és azok a szerverek (Supanet) amin játszani szoktam korábban 80-100 körüli pinggel jöttek be, most meg 190-240-es pinggel. nem tudom, hogy ez az ő saruk-e, de egy kicsit gyanús. otthon még nem néztem meg, hogy milyen a kapcsolat (adsl), de láttam más magyarokat, akiknek ugyanúgy 100 alatti pingjük volt, mint korábban.
úgyhogy a chello titeket is figyel!:(

(#11) vsz


vsz
tag

na megnéztem itthon: Supanet szerverek 67-78-as ping. úgyhogy valamit nagyon elbarmoltak nálunk a chellosok. lehet, hogy ez a büntetés, mert régebben (amíg nem volt itthon netem) egyszer megcsíptem a 15 gigás korlátot. és a chello nem felejt:(((

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Chello help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.