Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Catalyst 3.2 tapasztalatok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) djyangce


djyangce
tag

Sziasztok!

Van egy Radeon 9000Pro-m. Érdekes, hogy teljes hardveres gyorsítás mellett, ha az világos tartalmú ablakot görgetek, akkor egy-egy képfrissítés idejéig pár sor balra csúszik. Olyan mintha elektorom tüske jelenne meg a képen (mind windows mind linux alatt). Ezt minden felbontásnál csinálja.
Frissítettem a rendszert (win2000) SP3-mal és a DirectX 9.0 is fent van. Valamivel jobb lett, de nem sokkal.
Ha azonban a ''hardware acceleration'' csúszkát eltolom odáig, hogy kikapcsolja a DirectDraw és a D3D gyorsítást, akkor a hiba nem jelentkezik.

Ki milyen driverhibával találkozott még?

''Soha ne becsüld le egy olyan furgon sávszélességét, amely kazettákkal telepakolva száguld az autópályán!''

(#2) dr. rozmark válasza djyangce (#1) üzenetére


dr. rozmark
tag

Nálam még semmi gáz nem volt. Az utóbbi időben jók az ATI driverei. Maximálisan meg vagyok elégedve.
Mellesleg BBA 9500 Pro-m van. Az op. rendszer pedig Win XP Prof. (csupaszon, SP-k nélkül)

http://www.szentagothailab.sote.hu

(#3) AND1 válasza djyangce (#1) üzenetére


AND1
őstag

Nekem sincs vele semmi gondom. Mondjuk nekem BBA Radeon 7500-am van, de tökéletesen müxik a 3.2 driver-el

Egy régi PH-s.

(#4) rudi válasza djyangce (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Nekem PM Radeon8500am van. Semmi komolyabb gond a driverrel, igaz még most is csak 60HZ win98alatt de XPvel műxik. Egyetlen hiba hogy a szövegszerkesztőben pár betűt összemos és táblázatból sortörlés után szétcsúsznak kicsit a sokor ami nézetváltárkor helyrejön.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) s_knight


s_knight
tag

Nekem nem ment a 3.2 driver. Összeomlott tőle a rendszerem! :((( Most a 3.1est használom, s azzal semmi bajom sincs! Szerintem próbáld ki a 3.1es drivert!

MSI EX700-020, 2GB, T5450

(#6) s_knight


s_knight
tag

Ja és 9700Pro kártyám van! :D

MSI EX700-020, 2GB, T5450

(#7) wittman


wittman
aktív tag

Nincs semmi baj a catalyst 3.2-vel, csak a dx9 bugzik, de keményen! A mikrofos beismerte! Ki is adták a javítást dx9a néven. Itt a teljes letöltésű, de előtte legyen feltelepítve a dx9 is!!! [L] http://www.olcay.dd.vu/[/L]

www.vmh59.hu

(#8) wittman


wittman
aktív tag

Na itt már jó lesz:[L]http://www.olcay.dd.vu[/L]

www.vmh59.hu

(#9) baga


baga
tag

Sziasztok!
Segítsetek légyszi.Felraktam a 3.2 catalyst-ot,minden működik kivéve a tv-out-ot a control panelen.A gyári telepítő cd-n lévő 3.1-essel meg minden ok.
Mi lehet a gond?
bba 9500 pro-m van,Xp rendszerrel.
Nem tudom mit csináljak.
Köszi minden hozzászólást!

(#10) Louie válasza baga (#9) üzenetére


Louie
tag

A sorrend:
- directX9, reboot
- WDM-es driver, ha van bemeneted, ne rebootolj!
- ati driver, bootolj,
- control panel, reboot

A kimenet akkor megy, ha van rajta olyan eszköz, ami visszajelez. Hogy a 3.1 és a 3.2 között ebben mi változott, passz.

Asus P4P800 Deluxe, P4-3,2Ghz HT, 2GB RAM, 80+400+160 giga Seagate és Samsung, Sapphire 3850 HD AGP, Pinnacle PCTV 310i, SB Audigy 2 ZS, Optiarc író, és még ami nem fér ide

(#11) baga válasza Louie (#10) üzenetére


baga
tag

szia én ugy csináltam,hogy leszedtem a 3.1 est+a control panelt
majd felraktam a 3.2 est+control paneljét
a tv ki van fagyva viszont +1 monitort lehet rá kötni
de én tv-t szeretnék!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Catalyst 3.2 tapasztalatok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.