Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a régi PH! motorban (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

nekem az a bug tunt fel: hogy az utolsó hozzászólkásaim panelben mindig csak egy cucc van, és azis a főoldalra dob ki.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#52) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

és izétörlés se segitett.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#53) Gergello


Gergello
addikt

nekem a következő bug volt : rámegyek, hogy belépés, beírok mindet, le ok,
de amikor visszaadja a ph-t még mindig, ott van, hogy BELPÉS
mennék beírni vhiva, ott azt mondja be kell jelentkeznem, ott is beírok mindent
de amikor, leokézom, újra a Jelentkezz be ! ablak van ott, :Y
Név:
jelszóval:


Megoldás: cookiek törlése nyomban segít

(#54) djtörök válasza Gergello (#53) üzenetére


djtörök
senior tag

valóban nem lehet belépni, csak a cookiek törlése után :)
télleg gyors lett, csak kissebb hibák akadnak

(#55) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

Előbb nekem egy halom MYSQL hibát irrt ki... de most meg megy... hmz

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#56) Ekváádor


Ekváádor
őstag

Mivan, fél órán keresztül nem ment fel egy topic sem:D

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#57) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Javítottuk, szori az elmúlt fél óráért...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58) Ekváádor válasza Parci (#57) üzenetére


Ekváádor
őstag

Nincs baj!

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#59) robekri válasza vicces (#32) üzenetére


robekri
addikt

http://kep.tar.hu/ven2004/index.phtml?aid=27653056&pid=5298124

Ez te vagy? HEHEHE???:))

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#60) robekri válasza vicces (#32) üzenetére


robekri
addikt

http://kep.tar.hu/ven2004/index.phtml?aid=27653056&pid=5298124

Ez te vagy? HEHEHE???:))

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#61) Str8 sk8r válasza Ekváádor (#58) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...pedig van bug rendesen...:Y
...robekri:mögníztem a figurát...ajánlom mindenkiNET...



[Szerkesztve]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#62) Gregorius


Gregorius
őstag

Nem tudom, említette-e már valaki, de a főoldalon balra nem frissülnek a külső hírek (hardwired, sg, ...)

(#63) Agyasima


Agyasima
senior tag

#20-as bugom csak nekem van Mozillával?
(melóba és otthon egyaránt csinálja)
Kb. 4-ből 1x... reloadra ált. eltűnik, de idegesítőőőőő :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#64) divot


divot
veterán

Nálam most az összes új hozzászólásomat mutató jobboldali listán ugyanaz a topic cím szerepel. :F

(#65) DonLeo


DonLeo
senior tag

miért nem kapok értesítő email-eket? pedig be vannak pipálva..

ha meg rákattintok a jobb oldalon levő ''utolsó hozzászólásaimra'' akkor a fórum fő oldalát dobja ki, pedig cookie-k törölve

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#66) Mag válasza DonLeo (#65) üzenetére


Mag
senior tag

Nálam is ugyan olyan az : (((
E-mailek nagyon hasznosak,és meg vagyok löve nélkülük: nekem az emil progim 2 percenként lekéri a leveleket,és egyböl láttam idáig ha vmelyik topichoz hozzá szoltak ami érdekelt... most meg molyolhatok az ''Aktiv témák'' ablakban.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#67) Kriza


Kriza
őstag

Nekem a problémám a következő: nem mindig tudok belépni, pedig a login és a psw is korrekt! Ez lehet az új HW miatt?

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#68) divot


divot
veterán

Változott a helyzet: az utolsó hozzászólásaim rovatban immár három-négy topic címe is látható, az egyik kétszer, a másik háromszor szerepel. Viszont egyik sem a valóságot fedi, így leginkább zsákbamacskára hasonlít ezen szolgáltatás használata, mert soha nem tudom, valójában melyik topicban kötök ki. :D

(#69) BobMaster válasza divot (#68) üzenetére


BobMaster
senior tag

Ezért az újonnan fejlesztett, random generálással műkögő kaparossorsjegy.php fícsöre, ha nyertél, akkor abba topicba kerülsz, amit szeretnél. Ha nem, arra meg úgy is rájössz :C

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#70) Mag válasza BobMaster (#69) üzenetére


Mag
senior tag

E-mail küldés megmarad ?
Lécci-lécci legyen megint !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#71) divot válasza BobMaster (#69) üzenetére


divot
veterán

Nem olyan vészes. Most is négyből idetaláltam. :DDD

(#72) td válasza divot (#68) üzenetére


td
senior tag

''Zsákbamacska'' már régebben is volt, szerintem az egyik lista/tömb (URL-ek) rendezve van, a másik (topic-címek) meg nincs. Vagy nem...

[Szerkesztve]

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#73) xuldar


xuldar
őstag

Nekem a jobb oldalon lévő utoljára hozzászólt topikra kattintva mindig a fórum főoldala jön be. Cookiekat töröltem, engedélyezve vannak, de semmi változás. Ja, és véletlenül a szervercsere után én is új gépet kaptam, szűz winXP-vel, tehát a régi szerver sem kavarhat be nekem.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#74) Ekváádor


Ekváádor
őstag

.:InnoMan:.-nak van egy olyan gondja, hogy belép a fórumba, de ha hozzá akar szólni egy topichoz akkor megint előhozza a login ablakot, de ott nem engedi belépni többszöri próbálkozásra se.Segítsetek!(neki)

Remélem érthetően leírtam:)

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#75) DonLeo válasza BobMaster (#69) üzenetére


DonLeo
senior tag

az email-ok mikor fognak működni? mert így nem igazán tudom követni a témákat :)

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#76) shtml válasza faster (#8) üzenetére


shtml
őstag

Miért kliensoldali cookieban tárolódnak ezek az adatok, miért nem a user profile-ban, a szerveren. Ha így lenne, bárhol bejelentkezhetek a PH!-ra, és ugyanazt a listát látnám.

Ennek is megvan a haszna: Nem kell bejelentkezned ahhoz, hogy lásd a legutóbbi hozzászólásaid listáját. Innentől kezdve személyes ízlés dolga, kinek mi felel meg jobban. Én mindig ugyanarról a gépről nézem a PH-t, ezért nekem a mostani a jobb.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#77) westlake


westlake
félisten

az miert van, hogy ha hozzaszolok valamelyik topichoz, akkor mindig felulirja az ''utolso hozzaszolasim'' lista 1!! linkjet??

[Szerkesztve]

Play nice!

(#78) Ekváádor válasza Ekváádor (#74) üzenetére


Ekváádor
őstag

Vki?

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#79) DonLeo válasza westlake (#77) üzenetére


DonLeo
senior tag

nekem is! mindig csak egy téma van jobb oldalon! :(
email sem jön, mostmár a hozzászólás listán sem tudom nézni...
így már elég nehéz lesz követni a hsz-eket :Y

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#80) westlake válasza DonLeo (#79) üzenetére


westlake
félisten

ja, ezt meg kellene nekik oldani....
igy eleg nehez aktualis temakhoz hozzaszolni:D

Play nice!

(#81) Ekváádor válasza Ekváádor (#78) üzenetére


Ekváádor
őstag

Na! 7UP!

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#82) DonLeo válasza westlake (#80) üzenetére


DonLeo
senior tag

most azt csinálom, hogy ahova legfrissebben hozzászóltam, azokat nyitva hagyom és néha frissítem őket :DDD
csak egy idő után lesz pár oldal nyitva :Y
meg hát ha pl játszok vagy vmi és be kell csukni őket, akkor utána elég gáz...

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#83) Ekváádor


Ekváádor
őstag

Up az örökkévalóságra!:D

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#84) twollah


twollah
nagyúr

Erdekesen jelennek meg a jobb oldalon az utolso hozzaszolasok.

(#85) up


up
senior tag

Hasonló tapasztalatok:
- e-mail küldés not worx
- utolsó hozzászólásaim: 1 link van benne (ez normális, új firefox), viszont rákattintva a fórum főoldalára jutok...

(#86) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

A ''szervert cseréltünk'' hír topicjában le van írva, hogy miért nem oké az utolsó hszek. Btw. tessék már egy kicsit kevésbé nyűgösnek lenni, nem is olyan rég még egyáltalán nem volt ilyen feature :U

(#87) DonLeo válasza Cathfaern (#86) üzenetére


DonLeo
senior tag

engem egyedül az email elmaradása zavar

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#88) strike-force


strike-force
őstag

nekem most egy 30perce véletlenszerűen visszajött az összes ujhozzászólásom, amit a motor restart után elveszettnek hittem. süti!

mod: visszaszívom, megint elment. és midig a főoldalra áll vissza, ha vmelyk bele akarok szólni. :(

[Szerkesztve]

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#89) gado válasza Mag (#1) üzenetére


gado
tag

Nekem Avant Browser-rel nincs ilyen bug.


mod:de, még is van.Ahogy hozzászóltam ehhez a témához, eltűnt a hozzászólás listámból az utolsó.

[Szerkesztve]

(#90) faster válasza gado (#89) üzenetére


faster
nagyúr

Jaj ha lehet, ne ragozzátok már ezt a kérdést, minden browsernél jelentkezik a dolog, a szerveroldalon van a gond...

(#91) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all!

szörnyű most ez a PH!. írok egy témába akkor megjelenik a jobb oldalon. eddig stim. Nem törlök kukikat :DD és nem csinálok semmit de amikor visszajövök megint eltűnnek a jobb oldali cuccosok :(

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#92) Mag válasza kíváncsi (#91) üzenetére


Mag
senior tag

Én már nem is idegesitem magam :
Belenyugodtam hogy még 2 hétig tuti ilyen tré lesz....addigra csak csinálnak vele vmit : ((

lementettem Word-el egy HTML-be azoknak a topicokank a linkét amiket nézegetek,igy az Asztal-on rákattintok ,és egyböl ott is vagyok a topicba.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#93) DrSoul


DrSoul
őstag

Nálam is jelentkezik a jobbmenüs bug... Helyre lesz téve, vagy ennek már annyi? Ha törlöm a cookiekat, nem fogom tudni, milyen topicokban voltam... :(


[Szerkesztve]

Mindig az X jelöli a pontot...

(#94) westlake


westlake
félisten

megindult a jobboldali lavina:DD

Play nice!

(#95) Mag válasza DrSoul (#93) üzenetére


Mag
senior tag

Olvasd el a #92 ......topic nyilván tartásra ott a tipp

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#96) anulu válasza BobMaster (#10) üzenetére


anulu
félisten

nekem az a bajom, hogy nem küld maileket a rendszer a topic-hozzászólásokról... 1-2-nél fontos lenne...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#97) anulu válasza DrSoul (#93) üzenetére


anulu
félisten

nekem a cookie-kat törölnöm _kellett_, mert anélkül csak a login ablakot dobálta fel... :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#98) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nekem nemrégen (kb 1 órája) ezek a hibák jöttek elő:
(az első 2 bejelentkezésnél, a 3. meg amikor cikket akartam olvasni)


Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: could not extend relation ''logins'': No space left on device HINT: Check free disk space. in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php:148) in /srv/www/prohardver.hu/r3_login_input.php on line 79


------------------------------------------------------------------

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: could not access status of transaction 0 DETAIL: could not write to file ''/var/lib/postgresql/data/pg_clog/0005'' at offset 196608: No space left on device in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 148

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: could not access status of transaction 0 DETAIL: could not write to file ''/var/lib/postgresql/data/pg_clog/0005'' at offset 196608: No space left on device in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 148

Warning: pg_numrows(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 203

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: could not access status of transaction 0 DETAIL: could not write to file ''/var/lib/postgresql/data/pg_clog/0005'' at offset 196608: No space left on device in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 148

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: could not access status of transaction 0 DETAIL: could not write to file ''/var/lib/postgresql/data/pg_clog/0005'' at offset 196608: No space left on device in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 148

Warning: pg_numrows(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 203

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: could not access status of transaction 0 DETAIL: could not write to file ''/var/lib/postgresql/data/pg_clog/0005'' at offset 196608: No space left on device in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php:148) in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 465

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: could not access status of transaction 0 DETAIL: could not write to file ''/var/lib/postgresql/data/pg_clog/0005'' at offset 196608: No space left on device in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 148

Warning: pg_numrows(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 203

Belépés sikertelen, azonosító/jelszó nem stimmel! Vissza...


--------------------------------------------

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: could not access status of transaction 0 DETAIL: could not write to file ''/var/lib/postgresql/data/pg_clog/0005'' at offset 196608: No space left on device in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 148

Warning: pg_numrows(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 203


***

(#99) westlake


westlake
félisten

megint halodik a ph??
1 oran keresztul nem volt prohardver.hu

[Szerkesztve]

Play nice!

(#100) emvy válasza westlake (#99) üzenetére


emvy
nagyúr

Nembaj, megvárjuk. :)

while (!sleep) sheep++;

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a régi PH! motorban (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.