Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a régi PH! motorban (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mag


Mag
senior tag

Én inditok egy videoval:

http://grabo.fpn.hu/ph_bug_movie.rar

Bővebben: link

Ne Windóz Médija Pléjjerrel nézzétek,mert olvashatatlanná teszi a betüket.

BS Player-rel inkább.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#2) Mag


Mag
senior tag

A hiba eddig nem jelentkezett.
Ezek szerint nem csak a szerver lett cserélve, hanem valamit a kódon is átirak.


akinek nem tünne fel,nem azokat a topic-okat adja be mint amire oldalt rákattintok

az viszont tény hogy most a töle elvárhato sebességgel müxik az oldal.




[Szerkesztve]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#3) Skica


Skica
őstag

Kissé bugos.

Jó felvétel.... :Y

.: No Comment Grp:.

(#4) BobMaster


BobMaster
senior tag

Szerintem töröld ki a cookie-kat, a jobb oldali oszlop abban tárolódik.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#5) Mag válasza Mag (#1) üzenetére


Mag
senior tag

Itt a következö:
oldalt az Utolsó hozzászolásoknál......

http://grabo.fpn.hu/ph_bug_picrure.jpg


Bővebben: link




[Szerkesztve]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#6) Ekváádor válasza Mag (#1) üzenetére


Ekváádor
őstag

Hmm... jó felvétel:)

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#7) Ekváádor válasza BobMaster (#4) üzenetére


Ekváádor
őstag

Én mindig törlöm őket, de ha egy új topicba írok, a régi topic amibe azelőtt írtam eltűnik.

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#8) faster válasza BobMaster (#4) üzenetére


faster
nagyúr

Ezt akartam már kérdezni, csak nem tudom, ki az illetékes...Miért kliensoldali cookieban tárolódnak ezek az adatok, miért nem a user profile-ban, a szerveren. Ha így lenne, bárhol bejelentkezhetek a PH!-ra, és ugyanazt a listát látnám.

(#9) Mag válasza faster (#8) üzenetére


Mag
senior tag

Jó ötlet!
Jogos a felvetés !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#10) BobMaster


BobMaster
senior tag

A motor tudtommal nem változott, csak a vas.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#11) Elrood válasza Mag (#5) üzenetére


Elrood
őstag

Ez nálam is jelenkezett, cookie törlés nálam segített.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#12) Mag


Mag
senior tag

Ahogy látom azt az adatbázis is törlödöt, amikbe a ''Kérek egy emailt, ha hozzászólnak ehhez a témához!'' -mert eddig használtam az opciot,és azokbol a topic-okbol eltünt a pipa.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#13) faster válasza BobMaster (#10) üzenetére


faster
nagyúr

Egyébként örülök neki, remélem sokáig bírja majd a terhelést...Előző cégemnél évente kellett szervert cserélni.(dual P3, dual Xeon, dual mégnagyobb Xeon...)

(#14) Agyasima


Agyasima
senior tag

Mozilla alatt akad még 1-2 bug. Majd otthonról linkelek screenshotot...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#15) Mag


Mag
senior tag

'' Kérek egy emailt, ha hozzászólnak ehhez a témához!'' --ez müxik vkinek?
Mert hiába jelölöm ki ,nem rögziti,és a pipa eltünik. A Cookie-kat már töröltem,és még mindig buggos.

[Szerkesztve]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#16) Elrood válasza Mag (#15) üzenetére


Elrood
őstag

Bejelöltem és úgy maradt, bár nem vártam meg, küld-e emailt.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#17) faster válasza BobMaster (#10) üzenetére


faster
nagyúr

Egyébként... ...gyors.

(#18) Agyasima


Agyasima
senior tag

Ha küldök vkinek most 1 képet mélben, az ki bírja linkelni?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#19) Mag válasza Agyasima (#18) üzenetére


Mag
senior tag

én igen

mag79@freestart.hu

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#20) Agyasima válasza Mag (#19) üzenetére


Agyasima
senior tag

mail mönt! :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#21) Mag válasza Agyasima (#20) üzenetére


Mag
senior tag

Agyasima bug-ja:

http://grabo.fpn.hu/ph_bug_nagy_Agyasima.jpg

Bővebben: link

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#22) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Motorcsere nem volt, csak szervercsere. Mivel az ip cím és a dns is változott, ezért a cookie-k, azaz a ''saját beállítások'' elvesznek, nincs mit tenni.

Más hibának elvileg nem szabadna lennie.

Saját beállítás: utolsó hozzászólásaim, illetve az egyes tartalmi blokkok mérete és iránya listázáskor.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#23) Panther válasza Parci (#22) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Érdekes. Nekem a blokkméret, irány, sőt az utsó hsz-lista is megmaradt. De ez utóbbi már kezd bugzani (OFF TOPIC pl már 2x van benne. ...gondolom egyszer a régi, egyszer meg az új címmel :) )

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#24) Agyasima válasza Mag (#21) üzenetére


Agyasima
senior tag

Kötyi!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#25) Elrood válasza Panther (#23) üzenetére


Elrood
őstag

Cookie-kat töröld mert káosz lesz a vége, lásd Mag videóját:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#26) faster válasza Panther (#23) üzenetére


faster
nagyúr

Ahogy látom a dolgot, megváltoztak a topik id-k, a régi topiklista használhatatlan.

(#27) DonLeo válasza Mag (#12) üzenetére


DonLeo
senior tag

Nekem a pipák megmaradtak, csak email-okat nem kapok :DDD

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#28) Mag válasza BobMaster (#10) üzenetére


Mag
senior tag

Hát ezek szerint mégis, hátrányára : ((((

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#29) Panther válasza faster (#26) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nekem tökéletesen müxik, az OFF TOPIC kettőzését leszámítva. Hogy is van ez? :F :)

MOD: Most már minden elszaporodott :) Lassan tényleg törölni fogom, de nekem a régi listával az a topik jött be aminek kellett.

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#30) faster válasza Panther (#29) üzenetére


faster
nagyúr

Csak a video alapján gondoltam, hogy ez történt, én már rég töröltem minden cookie-t.

(#31) Füleske


Füleske
addikt

Ahogy hozzászólok (Mozillával) , a teljes topik nem jelenik meg utána. Csak egy fehér képernyő. Nem a sebességgel van a gond.

Ez a hozzászólás is ugyanazt csinálja.

[Szerkesztve]

Sőt a mod gomb után is. A felső prohardver emblémára kattintva viszont nem a főlap , hanem a topik jelenik meg...

[Szerkesztve]

(#32) vicces válasza Füleske (#31) üzenetére


vicces
addikt

nekem minden jó :)

:)

(#33) faster válasza Füleske (#31) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem is megy jól. Mozilla 1.6

[Szerkesztve]

(#34) Wildmage


Wildmage
senior tag

Nálam nem egészen. A cookiek nem úgy működnek ahogy kéne a jobb oldali oszlopban még a cookie törlés után sem:( Most is írtam épp egy topicba, aztán vissza akartam nézni, mire a fórum kezdőlapja jön ki:((

(#35) faster válasza Wildmage (#34) üzenetére


faster
nagyúr

Most néztem én is a jobboldali oszlopot...A topik id-ket tároló cookie nincs sehol, csak az, ami a topik címét tárolja.

(#36) faster válasza Füleske (#31) üzenetére


faster
nagyúr

A Prohardver emlémán az anchor nincs beállítva (<a href=''''>), ezért explorerben pont a főoldalra megy ( domain.hu-ra ), Mozillában és Operában pedig az aktuális oldalra ( domain.hu/oldal.html )

(#37) Mag


Mag
senior tag

Felteszem én is még 1x :

'' faster válasza BobMaster (#4) üzenetére Válasz | Email | 2004-06-17 11:25:33

faster
(PH! addikt) Ezt akartam már kérdezni, csak nem tudom, ki az illetékes...Miért kliensoldali cookieban tárolódnak ezek az adatok, miért nem a user profile-ban, a szerveren. Ha így lenne, bárhol bejelentkezhetek a PH!-ra, és ugyanazt a listát látnám.''

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#38) erdoke válasza faster (#35) üzenetére


erdoke
titán

Nálam IE alatt maradtak a kukik, Opera 7.5 alatt eltűntek.

Szerk: Hehe, IE alatt is el vannak csúszva lefelé. Az eggyel föntebbire kattintva jön be az, amit akarok.:F

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#39) Wildmage válasza erdoke (#38) üzenetére


Wildmage
senior tag

Nekem meg nem tűnik el, hanem csak mindíg egy marad meg az oszlop tetején, de az sem működik csak a fórum kezdőlapra visz vissza.:(

(#40) faster válasza erdoke (#38) üzenetére


faster
nagyúr

A PH! fórum két cookiet használ, az egyikben tárolja a topikneveket asszem''|'' ''pipe'' karakterrel elválasztva, a másikban a topik id-kat, és most úgy tűnik, hogy a topik id-kat tároló cookie nem frissül, nem küldi el a szerver.

(#41) Cathfaern válasza Mag (#37) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nagyon megfektette volna a régi szervert a sok lekérés.

[Szerkesztve]

(#42) Gambit válasza Wildmage (#39) üzenetére


Gambit
őstag

Ugyanez nálam is! IE alatt, többit nem próbáltam.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#43) Pet_i


Pet_i
senior tag

Próba

(#44) Pet_i


Pet_i
senior tag

Nem műxik az utolsó hozzászólásaim modul (Firefox 0.9), visszavisz a fórum főoldalra. :(
(Mondjuk az irányváltó is ezt csinálja, de azt már megszoktam...)

[Szerkesztve]

(#45) vicces válasza Wildmage (#39) üzenetére


vicces
addikt

nekem is csak igy ''szuperál''. :(

:)

(#46) Mag


Mag
senior tag

az emil küldés még most sem müxik + nem linkeli ki jobb oldalra azokat az topicokat mikhez hozászoltam : ((
mikorra várhato a javitás?

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#47) Wildmage válasza Mag (#46) üzenetére


Wildmage
senior tag

Parci korábban azt mondta, hogy az emilküldés ha hozzászólás érkezik az adott topichoz ki lesz véve a fórumból valamikor. Lehet, hogy most jött el ez a pillanat.

(#48) Mag válasza Wildmage (#47) üzenetére


Mag
senior tag

Hát nagy kár érte : (((

Nagyon hasznos opcio ,remélem meggondolják magukat !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#49) erdoke válasza Wildmage (#47) üzenetére


erdoke
titán

Pedig a versenytársak is tudják az emilküldést.;]

A legjobb aláírás a héten

(#50) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Gyerekek, írva vagyon, hogy pár napig dns-káosz lészen, ez most a helyzet. Miután a jobboldali ''utolsó hozzászólásaim'' rész cookie-zva van, ami viszont host alapján is van beállítva, ezért bugzik. Azt minimum várjuk meg, amíg végre vissza tudunk térni 100%-osan a prohardver.hu címre az r3.prohardver.hu -ról.

Aki netán nem tud belépni a fórumba, szintén - jó eséllyel - ezért szív. Mint írtuk, a site motorban semmit sem változtattunk.

(Milyen versenytársak? ;];];])

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a régi PH! motorban (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.