Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FalconKnight


FalconKnight
aktív tag

Arra van lehetőség Android alatt, hogy Bluetooth-on keresztül nettezzek?
Konkrétan egy S60-as Nokia telefonról szeretném a netet egy androidos tabletre vagy a Galaxy W-re megosztani.. .Mindenhol csak olyanokat találok, ami az androidos netét osztja a Pc-re/symbianra/másik androidra.Olyat nem, hogy csatlakozni tudjak egy symbianos telóhoz mint modem...
A Wifi mint lehetőség otthon oké, de épp arra lennék kíváncsi, hogy a telefonom lehet-e modem a tabletemhez.
Ha valakinek van ötlete, akkor megkösszönném a segítségét.
Nem tudtam melyik topikba írjam, ezért nyitottam egyet :D

Falcon

(#2) kocczkaa válasza FalconKnight (#1) üzenetére


kocczkaa
tag

nem leszek neked nagy segítségedre :W de azt kell mondjam hogy tapasztalataim alapján a symbian annyira "önimádó" hogy nem hiszem hogy ezt meg lehet vele oldani. (olyan telefonra lenne szükséged amiben van wifi megosztási funkció!!)

Telefonon gyorsabb. Csak este vagyok online. +36 70 500 7021

(#3) FalconKnight válasza kocczkaa (#2) üzenetére


FalconKnight
aktív tag

A symbianos oldallal nem hiszem hogy gond lenne....A laptopom is minden további nélkül tudja lopni a internetet róla :D Semmi programra nincs hozzá szükség. A probléma android oldalon van, mivel az nem akar kliens lenni, csak host, vagy speciális csatornán egymás között működik csak :D Vannak olyan romok amivel meg lehet oldani egy kis parancssoros mókolással, de én inkább feladom :D Főleg hogy az én nem is láttam ilyet...Csak nem lenne rossz arról használni a netet, mert annak az előfizujában korlátlan net van :P A tabletben meg nincs 3g modem...

Falcon

(#4) kocczkaa válasza FalconKnight (#3) üzenetére


kocczkaa
tag

:D

Telefonon gyorsabb. Csak este vagyok online. +36 70 500 7021

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.