Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

Üdv mindenki!

Nem tudna valaki javasolni olyan Bluetooth USB Dongle-t, amelynek a drivere telepíthető Windows x64 Edition alá? (Ja és ami még fontosabb: kapható Magyarországon :D) A hétvégén egy X-Micro USB adapter járt nálam, de ezt is csak a Windows x64 beépített Bluetooth kezelőjével sikerült életre lehelni. Valahol olvastam (azt hiszem a planetamd64.com-on), hogy a Widcomm driverbe valahogyan életet lehet lehelni Windows x64 alatt, de nekem ezt nem sikerült kiviteleznem, illetve ha fel is ment, nem fogadta el a bluetooth dongle-hez adott CDn lévő license.dat fájlt, mert azt mondta hogy túl régi. :Y Ha valakinek van pozitív tapasztalata ilyen téren, szívesen várnám.

Lenne egy olyan kérdésem is, hogy minden Bluetooth USB kulcsot lehet használni a Windows beépített kezelőjével, vagy csak néhány típust (gondolom chip függő a dolog).

Várom a segítőkész válaszokat ;)

(#2) Viktor0610 válasza DarkByte (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem csak sima XP-s tapasztalataim vannak, ezen op.rendszernél (SP2) néhány típust (pl. X-Micro) alapból felismer, de ezzel az a gond (már akinek), h. nem ismeri a handsfree profilt -BT-headset+gép kombinációhoz kell.

Samsung Galaxy A54

(#3) DarkByte válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


DarkByte
addikt

Üdv!

Azt jómagam is észrevettem, hogy még a saját driverével pl. ki lehet hangosítani a a telót a gépre (audio gateway azt hiszem), addig ezt a beépített windows driverrel nem lehet. Viszont pl. a saját driver-ével nem lehetett tesóm k700i-jéről irányítani a gépet, az x64 beépítetjével meg különösebb beállítás nélkül is :DD

Mindenesetre ha valaki még tud ilyen dongle-kat az X-Micro-n kívül amit magától felismer, azt is jó lenne tudni (úgy veszem észre, hogy egyenlőre nem sok gyártónak érdeke, hogy kiadjon x64 drivert.. na jó, a nagyobbakat [pl. ATi, nVidia] kivéve :DDD )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.