Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Bluetooth - infra (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Cyrus


Cyrus
tag

Hy Mindenki!

Lenne egy remélem nem nezéz kérdés Hozzátok:
ugyebár vannak olyan billentyűzetek, amelyek Bloototh vagy Infra kapcsolattal kommunikálnak a PC-vel. Kérdésem, hogy ezek a kapcsolatok alkalmasak arra is, hogy alkalomadtán a MOBILTELEFON Bloototh vagy Infra portja is csatlakozzon a számítógéppel a billentyűzethez adott vevőkészülékkel? Ha nem, akkor gondolom, mindenféleképpen venni kell egy USB-re dugható bigyuszt, igaz?
Kösz a válaszokat előre is!

(#2) hungeek


hungeek
senior tag

nem Bloototh hanem Bluetooth (kékfog)

(#3) tildy válasza Cyrus (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Gondolkozz kicsit.
Hogy mukodik a bluetooth.Hogz mukodik az infra.
Billentyuzetnel szukseg van-e ketiranyu kommunkiaciora?
Mobilnal?

Tehat sokban fugg egyiranyusitva vannak e a keszulekek vagy sem.billnel valoszinuleg igen.
ergo csak a telo tud kommunkialni max a szamitogeppel, vissza mar nem megy.(gprs net sem megy emiatt)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) eper-fa válasza tildy (#3) üzenetére


eper-fa
aktív tag

sztem a telo sem fog menni a bill vevőjén keresztül...

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#5) tildy válasza eper-fa (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, ez a lehetoseg is fennall..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Som@


Som@
őstag

A topik címét javítottam.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#7) Cyrus


Cyrus
tag

Igazatok van, tényleg Bluetooth. Nem is tudom, hogy miért írtam rosszul. Ráadásul angolul is értek, meg egyébként is sokat olvastam a helyes írás szerint. Elmezavar lehetett csak.
Onnan gondoltam, hogy képes rá, mert éppen most tanulom a diplomavédésemhez szükséges tételeket, és ott ez áll a billentyűzet működése résznél:

''...A billentyűzet saját vezérlővel rendelkezik, amely nem csak adatokat tud küldeni az alaplapon lévő billentyűzet illesztő felé, hanem parancsokat is tud fogadni...''

Azt hiszem, mégis Nektek van igazatok, mert úgysem úgy alakítják ki a gyártók a termékeiket, hogy az minél sokoldalúbb legyen más eszközökkel is. Csak fektessen be a user mindenbe!
Kösz a válaszokat!

(#8) tomcs válasza Cyrus (#7) üzenetére


tomcs
őstag

bluetooth az 1 szabvany a bluetoothos billzethez adott bluetoothnak elvileg kepesnek kell lennie arra hogy kommunikaljon mas bt eszkozokkel (az egesznek az a lenyege hogy a bt billzet hasznalhato legyen 1 szabvany bt-s tablet pc-hez pl, eger detto, de nem tudom hogy le vannak-e szabalyozva ill egyaltalan melyik gyartotol milyen bluetooth cuccok vannak 1altalan. logitechtol tudok 1 keszulo (talan mar megjelent?) bt egerrol es kesz

infranal meg semmi ilyesmi, azok sajat, irdaval nem kompatibilis protokollt hasznalnak.

ja es billzet tenyleg tud fogadni is, gep mondja meg hogy vilagitanak-e a ledek pl volt olyan winamp plugin ami a caps/num/scroll lock bekavarasa nelkul villogtatta a ledeket a zene utemere.

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Bluetooth - infra (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.