Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    őstag

    Wifi problémám adódott :((
    Kérdésem a következő, ha "madzagos" internetet bedugom egy ilyenben vagy ehhez haszkütyübe akkor az ér valamit. Át megy a jel a normál valaszfalon vajon? Használ valaki hasonlót, érdemes ilyesmire pénzt költeni?
    Következő kérdésem (Telekom) a gyári router Ip tv kimenetét milyen osztóval tudom tovább osztani? Próbáltam mercusys routerrel osztani, az Ip tv a műsort még lejátszotta, de viszont a felvételi opcióban már lefagyott. Valami 8 ezer forintos 4 -es osztoról gagyarászot a múltkor telekomos szerelő, de halvány ibolyám sincs már róla :F Esetleg valaki járatos ezekben a témákban?
    Tudom hogy vannak ilyen jellegű topikok, de mivel tök sötét vagyok az ilyesmihez, így nem akarok ott trollkodni :DDD

    Ja és még valami, most cat5s kábel jön le a nappaliba, onnan mennék tovább majd az osztásstól. Gondolom nincs így értelme cat6 tal tovább menni, max akkor ha a lejövő kábelt is kicserélem. Az rj45 csatira, egy kisebb kombinált fogoval is megtudom oldani a krippelést?Mert most ezért nem akarok, krippelő fogót venni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés