Hirdetés

2024. július 7., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11301) moha21 válasza fero02 (#11298) üzenetére


moha21
addikt

de tudok, ha mondjuk 24V-ról hajtanám a cuccot, csak nincs most hozzá nagyobb trafóm.
Egyébként a két micro trafó lesz forgó szikraközzel a Tesla meghajtására szánt energiaforrás, de azért egy Tesla tekercset normálisan megcsinálni nem kis munka.
Ja nagyobb szikra csinálom a kétranzisztoros zvs meghajtópanelt illetve kész csak vmi hiba van benne, mert egyet cincog és leáll a táp. azzal elvileg 12V-ról is lehet 6-7cm-es íveket kihozni a sorkimenőből. Keressetek rá videómegosztókon: zvs flyback driver.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11302) juliabrilke


juliabrilke
addikt

2 db tesla coil-ra leadom a rendelést. :DDD
Nem kell olyannak lenni, mint mondjuk a red alertben, csak szépen tegye a dolgát. :DD

(#11303) moha21 válasza gefffry (#11300) üzenetére


moha21
addikt

no mit építesz a kijelzőkkel?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11304) gefffry válasza moha21 (#11303) üzenetére


gefffry
tag

több mindent, legfőbb cél egy hőmérséklet-kijelző lesz PC-be... :D

Valami ilyesmi, négy csatornásba:

[ Szerkesztve ]

(#11305) fero02 válasza gefffry (#11304) üzenetére


fero02
veterán

Keresd meg Router kollégát, tuti tud Neked segíteni. ;)

(#11306) Undoroid


Undoroid
őstag

Jó napot a Hölgyeknek és az Uraknak!

Látom,hogy termelitek a hozzászólásokat!Mindenki otthon van délelőtt? :Y

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11307) Undoroid válasza moha bácsi (#11285) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Moha Bácsi!

Kitalálom!!! Ez a szépséges hölgy egy Paganini ükunoka lehet! :B

* * *

Nos,úgy tűnik,hogy (szinte) mindenki a Józsi Barátot nézi...kihalt a topik! :O Lépek és szunyálok egyet...Majd később re!

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11308) fero02 válasza Undoroid (#11306) üzenetére


fero02
veterán

Én dolgoztam...azért is volt időm pofázni hülyeségeket.

(#11309) juliabrilke válasza fero02 (#11308) üzenetére


juliabrilke
addikt

:DDD

(#11310) fero02 válasza juliabrilke (#11309) üzenetére


fero02
veterán

Komolyan! :K Nem vicceskedtem. :B

(#11311) Undoroid válasza fero02 (#11308) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

...csak irigykedni tudok rád! :))

* * *

Félelmetes ez a haldoklás a PH!-szerver felől!Alig tudtam feljönni!A sokadik próbálkozásomra egy nagy összevisszaság fogadott a kezdőlap helyett... :W Többszöri frissítésre végre sikerült belépni!Nincs valakinek híre a várható (?) hibaelhárításról? Meddig akarják még halasztani azt,amit úgysem tudnak elkerülni?

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11312) Benyadapro válasza Undoroid (#11311) üzenetére


Benyadapro
tag

Nekem is szarakszik :(
Félkonfigot! :R

(#11313) fero02 válasza Undoroid (#11311) üzenetére


fero02
veterán

Tedd azt!

Te mit is melózol?

Most arra kenik az átállás elhalasztását, h vkik kint vannak külföldön tudósítani vmi szarról és amiatt, h ne lehetetlenítsék el az ő munkájukat. :W :(

Gondolom majd lesz egy hétvége, amikor nem is lesz ph és akkor végre megnyomják a power gombot.

Benyadapro: tápról némi infót pls meg képet. :R

[ Szerkesztve ]

(#11314) Benyadapro válasza fero02 (#11313) üzenetére


Benyadapro
tag

Hát 20+4pin 4 molex 1 s-ata 1floppy :DDD
kép neten is van :))
amugy a félkonfig csak "egybe" eladó
vagy cserélendő

(#11315) fero02 válasza Benyadapro (#11314) üzenetére


fero02
veterán

:U :W

(#11316) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ki hogyan rendezi...

...

(#11317) Benyadapro válasza fero02 (#11315) üzenetére


Benyadapro
tag

vagy mire vagy kiváncsi?

(#11318) fero02 válasza Devid_81 (#11316) üzenetére


fero02
veterán

Kemény, durva!

Benyadapro: leginkább árra, de ha csak egyben eladó, akkor tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#11319) Benyadapro válasza fero02 (#11318) üzenetére


Benyadapro
tag

csak egybe :(
kösz a szerkeztést :DD

[ Szerkesztve ]

(#11320) Undoroid válasza fero02 (#11313) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Azt teszem! :K

Én egy "egyszerű" melós vagyok egy KFT.-nél!

Átállás: Amióta regeltem(218napja),cirka azóta megvan ez az este 6utáni akadozás(máshogy akartam írni,de warn-lett volna belőle!)...Azt nem hiszem el,hogy még most sem jutott erre idő! :N

* * *

Jelentkezem Őrnagy úr!

Inkább mégsem kommentálnám :(

Lenne egy érdekes kérdésem: Ma beszéltem az egyik ismerősömmel és mutatott egy érdekességet!Tehát vindóz alatt miért nem lehet létrehozni " CON " nevű könyvtárat?Érdekes dolog és állítólag az operációs rendszert programozók sem tudtak választ adni rá!Próbáld csak ki!Várom a lehetséges válaszokat! :P

* * *

Juliabrilke!

Reppent egy privát a holnapi nappal kapcsolatban! ;)

Üdv: Undoroid

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11321) fero02 válasza Undoroid (#11320) üzenetére


fero02
veterán

Ennyire titkos, h mit melózol? Nem akarok tolakodó lenni, csak érdekel. :R

(#11322) moha21 válasza Undoroid (#11320) üzenetére


moha21
addikt

Sztem billentyű kavar be az a con. Próbáld meg lpt1 vagy aux-al is ugyanaz a hatás.

"There is no wonder in that...There is some words like con,com1,com2,clock$ we cannot use as folder name bcoz those words are reserved word by OS..For ex in c,c++ we cannot use else,if are keyword like that only..Those words are some standard device used by OS
Clock$-->system clock
Con-->console
Aux,com1-->first serial port
Com2,com3-->second,third serial port
Lpt1-->first parallel port
Nul-->dummy port
"

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11323) juliabrilke válasza Undoroid (#11320) üzenetére


juliabrilke
addikt

Izé. Elolvastam és holnap reggel válaszolok is. A 4. ember már adott. :)

(#11324) juliabrilke válasza fero02 (#11321) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ácsi. Én is oda akarok jelentkezni. Állj be a sorba! :DDD

(#11325) fero02 válasza juliabrilke (#11324) üzenetére


fero02
veterán

Én hamarább kérdeztem, sör mögöttem kezdődik. :P ;] :DDD

(#11326) Undoroid válasza fero02 (#11321) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nem titkos!Az az igazság,amit leírtam az előbb... :B

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11327) fero02 válasza Undoroid (#11326) üzenetére


fero02
veterán

Jó jó. Tudod mire gondoltam.

(#11328) Undoroid válasza juliabrilke (#11323) üzenetére


Undoroid
őstag

Az jó...de a válaszod leghamarabb délután 4-kor tudom elolvasni! :K Ki lesz a szerencsés 4. ? ;)

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11329) littlelion21


littlelion21
addikt

Urak!

Erről mi a véleményük...?

(#11330) moha21


moha21
addikt

Jó reggelt mindenkinek!

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11331) Benyadapro válasza moha21 (#11330) üzenetére


Benyadapro
tag

Jó reggelt! :R

(#11332) gefffry válasza moha21 (#11330) üzenetére


gefffry
tag

Jó reggelt!

(#11333) juliabrilke válasza Undoroid (#11328) üzenetére


juliabrilke
addikt

A 4. emberke egy Johnee (csak furcsán leírva) ember lesz. Gyakorolt már párat és fixen jön is. Meglátjuk mjad, hogy milyen csapat lesz. MEg azt is mondta, hogy a mikijét próbáljuk már beállítani. Helyes! :)

(#11334) Devid_81 válasza littlelion21 (#11329) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jó reggelt mindenki!

littlelion21: túlképp ha jó áron adja a notikat akkor már csak a garancia a kérdés, hogy az hogyan...?!Kiskergar, vagy majd Ő intézi stb.
Jah telefonszámos privim megy ma este feléd... :K ;)

Szerk: héhóó, hamár vagytok ilyen átlag 3-4 en akkor miért nem jöttök velünk rombolni esténként? :U
Most jön egy kecskeméti CoD4 Klán is...tesztfázisban van a dolog legalábbis :)

[ Szerkesztve ]

...

(#11335) Benyadapro


Benyadapro
tag

(#11336) Devid_81 válasza Benyadapro (#11335) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ebből vmi?
Most volt eladű 9800SE meg egy 7600GT karim is eladó AGP-s...de éppen van egy 9250SE is....
Viszont nekem olyan sokminden nem lenne érdekes a gépedből, max a VGA ;)

...

(#11337) moha21 válasza Devid_81 (#11336) üzenetére


moha21
addikt

7600 GT menyibe?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11338) Devid_81 válasza moha21 (#11337) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tegnap vették át Pesten 13k ért ;)

...

(#11339) juliabrilke válasza Devid_81 (#11334) üzenetére


juliabrilke
addikt

Rombolni, de hova? Vannak benne véres, húsevő zombik? :D

(#11340) juliabrilke válasza Devid_81 (#11338) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ehhez meg csak gratulálni tudok! :DDD

(#11341) Devid_81 válasza juliabrilke (#11340) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Háááát, AGP-s volt, had ne mondjam, hogy volt 15k azonnali ajánlatom is, de jegelve volt, és nekem az első az első, vele megegyeztem 13ba és Ő vitte :)

Zombi irtást ha befejeztétek, utána jöhetnétek mással is tolni.
Gears of War Coop, vagy multi, Crysis Wars multi stb.
Nekünk ez a zombi írtás kb 1 hétig tartott, utána még az iso-t is töröltem... :DD
Fáradtan tökéletes, mert gondolkodni nem kell sokat :D
Hányas szintig jutottatok a zombival? :U

...

(#11342) juliabrilke válasza Devid_81 (#11341) üzenetére


juliabrilke
addikt

Hm... Majd átgondolom. Mondjuk a meg kell néznem, hogy az általad leírt játékok meg vannak-e vagy feltelepítettem egyáltalán a gépre.
COD5 zombiban nagyon is sokat kell gondolkozni. Melyik az a fegyver, amivel gyorsabban tudsz futni, mint a csapattársad, hogy ne téged egyen meg, ha bejön a csorda. MEg azt is ki kell tudni számolni, hogy ha beállsz az ajtóba (és az előzőleg rambó üzemmódba kapcsolt emberke rájön, hogy nem is olyan erős) futna vissza a szobába, de nem fér be, hogy mikor kell beengedni, hogy még pont ne egyék meg. :DDD

(#11343) Devid_81 válasza juliabrilke (#11342) üzenetére


Devid_81
nagyúr

És pontosan hányas szintig is jutottatok? :DDD
Erre még soha nem jött válasz :C :C :C
Ti vagy már az 50 szintig mentek vagy én máá nemtom :DDD

...

(#11344) juliabrilke válasza Devid_81 (#11343) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nagyon csapatfüggő. De sosem állandó tagok vannak. Mindig szerzünk 3 embert és ennyi.
A legjobb 43. szint volt. Persze pitbull mod-al. Van amikor megettek minket 15 után is.
Igazából azon múlik, hogy ki mennyire áll neki hősködni, illetve a csapat milyen fegyvereket választ.

(#11345) Devid_81 válasza juliabrilke (#11344) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Milyatömöm az a pitbull mod?
Mi soha semmit nem használtunk csak a fegyveres varázsláda előtt imádkoztunk , hogy adjon máá olyan spéci plazma fegyvert...meg ha sikerült kb 13-14 szintig még egy machine gun...utána fel az emeletre be a sarokba egy az ablakot leste másik három meg az incomming zombikat kezelte :D

...

(#11346) juliabrilke válasza Devid_81 (#11345) üzenetére


juliabrilke
addikt

Hm... Jól hangzik.

Nem tudom pontosan az eltérést, de a mod-ban a lelőtt zombik házon belül adnak töltényes ládát, intakill-t, 2x-ezőt és bombát is. BÁr nem tudom, hogy ez van-e az alapverzióban. MEg a falon is van pár vacak fegyver, de szinte semmire nem jók. Kicsit dob a játékon szerintem. Igen, a lézerfegyvert sokan szokták várni, bár mindenki másra esküszik.
Mi egyszer kipróbáltuk a 3 ember pörkölővel felállást. Mondanom se kell, hogy mekkora bukás lett belőle. Szépen meg lehet egymást sütni vele. :DDD

(#11347) Devid_81 válasza juliabrilke (#11346) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaja, ráadásul a malac sütő enyhén bugos, a pályán több helyen tapasztaltunk olyat, hogy ki gyulladtál minden ok nélkül a map bizonyos pontjain.
Gondolom ezen már javítottak a patch-ek...de vicces volt, hogy senki kezében nem volt semmi lángszóró és mégis itt ott kigyulladtál, akér halálig égtél a semmitől...gondolom öngyulladás :D
De akkor ti ügyesek vagytok ha olyan sokáig eljutottatok.
De úgy figyuzom a jútjúbon, hogy a pitbullmoddal elég sok töltény van egyszerre a tárban...van egy videó ahol a gyerek sima 2 lövés helyett vagy 12 őt kitol a shutgunból...nah így azért más a helyzet... :)

...

(#11348) Devid_81 válasza juliabrilke (#11346) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nekünk most sikerült lepaktálni egy kecskeméti csapattal, ha esetleg összejön minden akkor elképzelhető, hogy a mi kis szerény 5 fős csapatunk olyan 10+ ra is felbővül, annyian azért már el lehet viccelődni...de nem iszok bele a medve sörébe :D

Szerk: ettől még várnám a PH-s csapatot igen magas prioritással :K :B

[ Szerkesztve ]

...

(#11349) juliabrilke válasza Devid_81 (#11348) üzenetére


juliabrilke
addikt

Hm... Így elsőre jól hangzik. Lehet, bepróbálkoznék én is. Golyófogó mindig kell, akit elsőnek lőnek le. :DDD

(#11350) Devid_81 válasza juliabrilke (#11349) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jerrrr bátran, alakul a team :)
Bárki jöhetne, de eddig vhogy nem sikerült összehoznunk a dolgot. :N
Majd egyeztetünk gémeket, kinek mi van meg, mi van fenn stb.
Összehozzunk mindent, köztünk van egy srác aki jelenleg munkanélküli napjait tölti...az ha kell 24/7ben is tolja :DDD

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.