Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39451) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Itt a másik anyabaszó csaló... [link] ez a nyugati fejlett amerikából való,miért jó csalni...hogy dögölne meg az ilyen..wh-s aim-os fackalap....előre félek az új BF-től.. :D

(#39452) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ennek a játéknak is annyi..vége,most már tele van csalóval....ez elől nem tudsz elbújni az biztos,hogy megtalál... :D
[link]

(#39453) Dave567 válasza ScomComputer (#39452) üzenetére


Dave567
addikt

Neked csak ez a gondod??? :D :D

(#39454) ScomComputer válasza Dave567 (#39453) üzenetére


ScomComputer
veterán

Most egy ideje visszatértem,de én naiv azt hittem,hogy innen már kihaltak a csalók(tudod volt covid,meg minden is..),oszt mégse! :D
De a BF4 is egykutya...meg hát alapozni kell az új BF-re.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#39455) Dave567 válasza ScomComputer (#39454) üzenetére


Dave567
addikt

Fenéket, én már nem tudom megkülönböztetni, hogy bug vagy cheat, olyan hitreg problémája van a játéknak, édes istenem.....

(#39456) Dave567


Dave567
addikt

Játék közbe miért vág ki, és írja azt, hogy szerver disconnected time out??? Mikor majd nem vége a körnek.......

(#39457) ScomComputer válasza Dave567 (#39456) üzenetére


ScomComputer
veterán

Volt már nekem is ilyen,meg van is...az van amit ír... ;)

(#39458) Dave567 válasza ScomComputer (#39457) üzenetére


Dave567
addikt

Na de úgy, hogy csak engem dob ki??? A játék az ment tovább, mert jelezte...................

(#39459) Dave567


Dave567
addikt

EZ mindig ilyen fos volt?
Ez glitch is mekkora cheat már!!!!
Nagy javítás volt aki cheatelt az biztos, muszáj lesz elővenni valamit, nem is csodálom, hogy teli van vele, 200 kö..ög orosz lagger mocskok ellen, csak ez jó

(#39460) scope2007


scope2007
addikt

Nekem mindig jó volt. Sajnos eljart felette az idő. Pedig kedvenc bf részem. :(
Egy remasternek jobban örültem volna mint az új bfnek

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#39461) hszilard666 válasza Dave567 (#39459) üzenetére


hszilard666
veterán

Igen, a hitboxok annyira valahogy nem jók mint régen, én is elég rosszul teljesítek mostanában, pedig 1Kh felett járok jóval, de én még így is élvezem! :K

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#39462) Dave567 válasza scope2007 (#39460) üzenetére


Dave567
addikt

Persze, mert frankó neted, így könnyű élvezni, de ezt már beszéltük, azért vagy Te jó, nem másért...
Tudom mert játszottam veled, meg ellened is.... :K

[ Szerkesztve ]

(#39463) Dave567 válasza hszilard666 (#39461) üzenetére


Dave567
addikt

Régen is voltak vele gondok, nem kevés, csak most megjött mindenki a sz@r nettel, le lőhetetlen mocskok...
A sok macrosról meg nem nem is beszélve...

(#39464) maxxenergie válasza Dave567 (#39463) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Már 5 éve is írtuk hiába sírsz ez van ez lesz ez marad... Ez nem a Te játékod, engedd el /akkor is sikerült is egy időre/ ahogy telik múli az idő kihalnak a csalók is a játékosokkal együtt utóbbi sajnos pedig nekem is a BEST.

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#39465) Dave567


Dave567
addikt

Egy i7 9700 non K /16gb ram/2080 Ti 11gb/ ssd miért van az, hogy ugrál néha a játék, vissza dobál??
1000/300 Digi net.

Régebben is csinálta, de bőven meg van a gépigény, 200 fps-el megy.

(#39466) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Jó hosszú kihagyás után játszottam pár kört, csalóval nem találkoztam, úgyhogy valamit biztos rosszul csináltam. :D Ez az Alborz Mountains ultrán még mindig nagyon durván szép, hiába 10 éves lesz idén a játék, szerintem az egyik legszebb BF pálya.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39467) hszilard666 válasza Bjørgersson (#39466) üzenetére


hszilard666
veterán

Tru, nekem is az egyik kedvenc pályám! :K

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#39468) stoon válasza Bjørgersson (#39466) üzenetére


stoon
őstag

már ezer éve nem játszottam , rádkattintotam és láss csodát, betöltöt ....sőt még játszottam is.....wtf.... semmit nem csiáltam a játékkal, most elindult, le is nyomtam vagy 3 kört
utána bandar jött a kedvencem, de már olyan rég játszottam hogy csak 2× tudtam helit lelőni a spruttal! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#39469) Bjørgersson válasza stoon (#39468) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó, én is bénáztam csomót X év kihagyás után, de azért még így is sikerült tankkal kilőnöm a gunshipet hegyoldalról. Mai napig felülmúlhatatlan a hangulata. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39470) maxxenergie válasza Bjørgersson (#39469) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Igen ahogy írod a játékélmény/hangulat valahogy egy rész sem adja annyira mint ez adja / adta.
Csinálhatnak akármilyen csilivili 5-öt 6-ot 2042-öt bármit is ezt eddig nem tudták felúlmulni hangulatban játékélményben. Igaz most a 4-el is elvagyok kimaxolnám a rangot végre, az még 80%-ban hozza ezt részben a régi pályák miatt, bár mikor megjelent én rá sem néztem csak most akkor még BF3 pörgött nem kicsiben :C

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#39471) stoon válasza Bjørgersson (#39469) üzenetére


stoon
őstag

tegnap a heli repcsi kombó az eneminél lelőhetetlen volt
, az AAből kiszedtek mint a sz@rt. nagyon elszoktam már tőle főleg hogy eddig nem volt hajlandó elindulni sem! talán kicsit potlom a kiesett időt csak kár hogy már kevés az aktiv játékos
:U :K

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#39472) ScomComputer válasza stoon (#39471) üzenetére


ScomComputer
veterán

Mióta letörölted a hack-et azóta elindul mi... ;] :P

(#39473) Bjørgersson válasza stoon (#39471) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az utolsó pár perc idegesített fel a legjobban, hogy nem voltunk képesek megtartani a harmadik zászlót, különben az enemy ticketek hamarabb elfogytak volna...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39474) stoon válasza Bjørgersson (#39473) üzenetére


stoon
őstag

csak nehezen lehetett mocorogni mert a jetek azonnal lelöttek :F föleg gyalog

(#39472) ScomComputer: szerintem összekeversz valakivel :U

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#39475) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ez a 64-es metro ha másra nem, legalább arra jó, hogy behozzam a lemaradást és így tíz évvel a megjelenés után végre colonel 100-as legyek. Egy kör alatt sikerült 5 medált és 115 ezer pontot összeszednem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39476) stoon válasza Bjørgersson (#39475) üzenetére


stoon
őstag

leléptem onnan agyatlan b@szoda mindent robbanos motyót pálya, mertrót csak no explosion szerveren lehet értelmesen játszani. :K :U

ui.: gondolom már közel voltál a medálokhoz ....nemrég én is kaptam 2 + fegyver meg kaszt csillagot

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#39477) Bjørgersson válasza stoon (#39476) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tegnap délután szerintem kikapcsolták az autoadmint, mert mindenki ész nélkül spamelt minden szart, ma viszont már az első explo kill után kapták az emberek az autokillt, utána pedig a 60 perces bant.

4-hez igen, resupply medálból viszont minden meccs után kapok egyet úgy spamelem az ammo ládákat. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39478) scope2007 válasza Bjørgersson (#39475) üzenetére


scope2007
addikt

Csillag---eső

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#39479) Bjørgersson válasza scope2007 (#39478) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Wow, az összes fegyverrel megálltál 99 killnél? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39480) stoon válasza scope2007 (#39478) üzenetére


stoon
őstag

össze vártad mi? :DDD :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#39481) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Újabb 5 medál és 122k pont egy kör alatt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39482) stoon válasza Bjørgersson (#39481) üzenetére


stoon
őstag

és ezt mennyi ídő alatt? :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#39483) Bjørgersson válasza stoon (#39482) üzenetére


Bjørgersson
félisten

1 óra és 23 perc kérlek szépen. :DDD

Múltkor egyébként szerintem ezt néztem be és véletlen az 1-es szerverre mentem fel. :D

[JAH] Warriors #01 - Metro Only - All Weapons - 64 Slots
[JAH] Warriors #02 - Metro Only - No Explosives - 64 Slots

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39484) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

BF3 VU: Visual Mod (DOWNLOAD BELOW)

Szomorú, hogy nem ilyen szépek alapból a színek. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39485) #54774016


#54774016
törölt tag

A vizual mod miatt nem jelez a pukbuster?

Meg egyébként is mi van most, ingyenes hétvége van valamelyik multihack progira? Mert nagyon sokan aimbotoznak. 180/40 arány legalább öt embernél, amíg én 45/30-at tudtam hozni nagy nehezen. Négy szerevren voltam és ugynaaz a helyzet mindegyiken.

[ Szerkesztve ]

(#39486) ScomComputer válasza #54774016 (#39485) üzenetére


ScomComputer
veterán

A visual mod más, nem a main szerverekre kapcsolódik...
A többin meg meg se lepődöm...nekem a napokban a BF4 volt hasonló...mind új gamer és milyen profi,mindig tudja hol vagyok...reméltem az új BF elszívja ezeket... :)

(#39487) #54774016 válasza ScomComputer (#39486) üzenetére


#54774016
törölt tag

Persze, az újabb csalások saját szerveren keresztül bonyolítják a kapcsolatot, a punkbuster-nek semmi esélye.

Ahogy sejtettem... ingyenes hétvége van az engine owning multihack progira, a jövő hétvégén meg a bf2042-re lesz ingyenes hétvége.

Jól szétcseszik milliók játékát. Csak valaki kapná el ezeket, életfogytiglanra az összeset!

(#39488) #54774016


#54774016
törölt tag

És itt is vannak. A stat szerint 7/7 lett a kd-m. Vissza néztem a videót és 45 killem volt, 15 halál.
Hogy is van ez akkor??????????

Volt két csaló, akiket nem lehetett megölni. Azt üzete az egyik, hogy "a halál Szlovákióból érkezik a magyarokra". Próbáltam jelenteni, de kiírta, hogy ezt az embert már jelentettem csalásért. Vissza is néztem. Igen, tíz évvel ezelőtt már jelentettem. Hát itt tartunk.

(#39489) #54774016


#54774016
törölt tag

Tud valaki olyan szervert, ahol nincsenek ezek a csalók, vagy az admin kirakja őket?

(#39490) Bjørgersson válasza #54774016 (#39485) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy tízéves játékról beszélünk, rengeteg játékos van sokezer játékórával, akár sokadik smurf accounttal is. Nem kell egyből csalót kiáltani, mert lelőnek, annyira szerintem egyikőtök sem profi, hogy csak csalók tudják lelőni. ;) Aki pedig képes csalásért fizetni, hogy kiélje magát, az nem egy BF3-mal fog játszani...

Hetek óta játszom napi 1-2-3 órákat, de még egyszer sem találkoztam csalóval.

5 percen belül tudod szerkeszteni a legutolsó hozzászólásodat, nem kell telespamelni a topikot. ;)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39491) #54774016 válasza Bjørgersson (#39490) üzenetére


#54774016
törölt tag

Nem most kezdtem. Nem vagyok profi, de harmincöt éve tolom ezeket. Sajna kevés az órám, csak 2400van benne, mert a repülés sok időmet elveszi. És nem vagyok rá büszke, de kipróbáltam az összes elérhető csaló programot, voltam előfizetője az engine owning proginak is. :(
Messziről felismerem ha valaki ilyesmit használ.

Pár éve lebuktattam egy csalót. A haverom volt, a "félisten über pro gamer", ha leírnám a nevét felismernétek. Átmentem hozzá, a lánya beengedett és amint beléptem ott virított a monitoron az engine owning havi 100euroért bérelhető fullos multihack progija.

Ennyit a pro játékosokról. Na meg azóta milyen sokan lebuktak... nem kell elhinni minden hülyeséget. Olyan nincs, hogy valaki az első 30 másodpercben megöl 40 embert és a game végére 160/15 az eredménye. 99%, hogy ezek csalók, saját tapasztalatból.

[ Szerkesztve ]

(#39492) ScomComputer válasza Bjørgersson (#39490) üzenetére


ScomComputer
veterán

"rengeteg játékos van sokezer játékórával, akár sokadik smurf accounttal is"...igen teljesen igazad van...én is toltam egy kezdő accal,és jókat röhögtem rajta mikor a nagy 1000 órás gamerek telesírták a chat-t, hogy 100% cheater,mert csak kezdő rank-ot látják...jó volt...kurvára fáj a szívüknek ha egy kezdő adja nekik az áldást....de ugye ők se tudják hogy 10 év game van mögötte... :D :DDD
#39491bul542:
"engine owning havi 100euroért bérelhető fullos multihack".......akinek ennyi esze van és ilyet használ tuti nem tud gyereket se csinálni....mert nincs mivel... :P

[ Szerkesztve ]

(#39493) #50433536 válasza ScomComputer (#39492) üzenetére


#50433536
törölt tag

Ettől szerintem még szomorúbb a dolog. Sokan vannak, akik ennyi sok pénzt elköltenek rá. :C

Megnéztem én is ezt a hack progit. Azt írja, hogy a fullos verzióhoz legalabb két évig kell előfizetni egyszerűbb programokra és csak utána lehet megvenni a teljes verziót. Ezek szerint, aki ilyennel nyomja, már legalabb két éve csal valamivel... :(( :(( :((

Nagyon gáz a helyzet... a kövi hétvégén ingyenes lesz a bf2042-hoz a wh és aimbot.

Nem hiszem el, hogy nem lehet megállítani ezeket! Nem vagyok összeesküvés elmélet párti, de tényleg olyan, mintha a játék készítők is benne lennenek a csaló program készítésében.

[ Szerkesztve ]

(#39494) scope2007 válasza #50433536 (#39493) üzenetére


scope2007
addikt

Én már csgot is abbahagytam, szinte minden mm meccsen lecsalnak
SINGLE player marad a végén :DDD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#39495) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

VÉGRE! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39496) hszilard666 válasza Bjørgersson (#39495) üzenetére


hszilard666
veterán

Nebassz, most lett csak meg?! :DDD

Gratu egyébként! :R

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#39497) Bjørgersson válasza hszilard666 (#39496) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, jobb későn, mint soha. :)) Köszönöm! :D

Utoljára 2014-ben játszottam vele rendszeresen, utána átmentem a 4-re, utána Siege-ezni, s csak néha játszottam egy-két kört közben-közben, de annyi. Próbáltam a 10. szülinapja előtt elérni, de sajna nem jött össze. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39498) hszilard666 válasza Bjørgersson (#39497) üzenetére


hszilard666
veterán

Mindent értek! Valamiért azt gondoltam hogy release óta folyamatosan játszottál, magamból indultam ki. :D

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#39499) Dave567


Dave567
addikt

Ku.va érdekes, ha rápirítok 5 találatot a reconra, akkor simán egy lövésből le tud szedni, viszont ha mellém lőne, úgy hogy el se találnak, össze vissza mozog a fegyver. LOL

(#39500) Bjørgersson válasza Dave567 (#39499) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez aztán tényleg igazán kurva érdekes.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.