Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26151) Zsolti1987 válasza Zsolti1987 (#26149) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

Pontosítok, a videkártya panelról, mert a gépedben cserélhető kártya van...

(#26152) randras


randras
veterán

Oké, köszönöm!

(#26153) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

A páromnak van egy régebbi Asus A6B00R típusú laptopja amin "összeborult" a rendszer!
Sikeresen újraraktam rajta a Windows-t de az eszközkezelőben jogosan reklamál még pár dologért.

Sajnos a gyári Asus honlapon sem találtam ilyen típusra drivereket, és a neten is ahol jelzik a letöltési lehetőséget és rámegyek a linkre már nem található meg! :(

Van esetleg valakinek ilyen Notebookja vagy tudja valaki, hogy melyik "újabb típus" driverével lehetne használni?

Köszi előre is

Üdv:
B.Laci

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#26154) tomachek


tomachek
csendes tag

sziasztok...ki tudna segiteni.nekem...nem indul el a laptopom,valami 8-számlyegyü kódot kér

(#26155) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok!

Lehet láma kérdés:
Ti milyen netbook-ot ajánlotok, amin elmegy rendesen a skype videóhívással.
Egy sima 1.6Ghz-es atom proci elég hozzá?

egy ilyen elég lenne?: [link]

[ Szerkesztve ]

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#26156) Zsolti1987 válasza tomachek (#26154) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

Számjegy pontos j.
Mire gondolsz, bios jelszó? Windows jelszó? Vagy milyen kód?
Fénykép, bővebb leírás segítene...

(#26157) Zsolti1987 válasza blaca83 (#26153) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

Próbáld meg úgy, hogy beteszed a win cd-det, majd úgy eszközkezelő, jobb klikk driver frissités, és mondd neki, hogy bárhol kereshet. Ez be szokott jönni. A másik, meg hogy ne csak asus oldalon keress akkor, hanem simán googleval keresgess még, hátha jó lesz valami...

(#26158) fracture333 válasza VágniValó (#26126) üzenetére


fracture333
aktív tag

kösz
nem a gx 620-asra gondoltam, létezik olyan.még annyi hogy akkor te milyen laptopot ajánlanál amin a black ops és a crysis 2 maxon jól megy (multiban játszanék velük úgyhogy a minimális késés is már idegesítő) és 200.000 Ft alatt van, már nem újonnan hanem mondjuk használtan de azért még legyen rajta gari is.persze tom hogy mindenki más aron árulja a dolgait de azért úgy kb-ra.
válaszod előre is kösz :R

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#26159) fracture333 válasza Z86 (#26125) üzenetére


fracture333
aktív tag

szal azt mondod hogy már régebbi darabról van szó.de ha a black ops meg a crysis 2 maxon jól fut rajta (multiban nyomnám úgyhogy a legkisebb késés is zavaró) akk nekem nem igazán kell jobb.amikor azt írtad hogy viszi a crysis 2-t viszi akk úgy értetted hogy maxon tökéletesen megy, vagy úgy hogy éppenhogy elfut késve, akadva de azért még elfut? :R

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#26160) Z86 válasza fracture333 (#26159) üzenetére


Z86
őstag

Maxon nem vinné, de alapbeállításokon gond nélkül a crysist, a black opst közepes vagy nagyobb részletességgel is. A maximumhoz az előbbinél talán csak valami egészen brutális (árú) noti lenne elég. bővebb infó itt
A késés pedig elsősorban az internetkapcsolat minőségén múlik.

[ Szerkesztve ]

(#26161) blaca83 válasza Zsolti1987 (#26157) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi a választ...

Az a bosszantó, hogy a google több helyen jelzi, hogy van komplett gyári driver DE annyira elavult az oldal,hogy mire a megfelelő helyre eljuttat a link ott sajna már nincs SEMMI :W !!!

A wifi és a Vga az amit még nem sikerült felélesztenem!!

Ha van valakinek még ötlete azt szívesen meghallgatom!

Köszi! ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#26162) g4besz válasza blaca83 (#26161) üzenetére


g4besz
tag

Szia!

Ha a laptop gyártó oldalán nincs driver, akkor az adott hardver gyártójának oldalán próbálkozz. Tehát mondjuk egy Aida64-el megnézed, hogy milyen márkájú és típusú wifi és vga egység van a gépben, majd ezekre rákeresel a gúglival.
Ha van egy kis szerencséd, akkor meglesz.

(#26163) Jrox23


Jrox23
csendes tag

sziasztok, új laptopra telepítek win7-et, most csinálom először, lehet lesz pár kérdésem majd később is:)

először azt kérdezném, hogy a telepítés végén, mikor már meg van a win7 képernyő, az asztal, tehát lehet használni a rendszert, akkor biosban vissza kell állítani a boot-olást?
mert előtte ugye rá lett állítva hogy cd-ről bootoljon, újraindításnál mg kiírja 5-6 másodpercig hogy cd-ről bootoljon-e

(#26164) Agostino válasza Jrox23 (#26163) üzenetére


Agostino
addikt

Szia.

Ha kérdezi, akkor persze, állítsd vissza, de ha marad CD-n gond igazából akkor sincsen, maga a boot idő tart tovább. Menj bele a BIOS-ba és a primary boot device legyen a HDD0 vagy ahogyan nevezi magát.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#26165) blaca83 válasza g4besz (#26162) üzenetére


blaca83
őstag

Köszönöm a segítségeteket, úgy látszik lassan megoldódik a dolog...... :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#26166) Hunter2


Hunter2
addikt

a pcmcia-s usb adaptereket kell telepíteni vagy már a boot során lehet használni a rá kötött billentyűzete?

(#26167) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

Került hozzám egy Fu-Si Amilo Mini Ui3520-as netbook. Több diagnosztikai program szerint is minimális az akksi elhasználódása, elvileg mutatja rendesen a hátralévő kapacitást, mikor arról használom. Kb. 20-25 percig megy (eddigre úgy 85% környékére esik), de ilyenkor egyszer csak se szó se beszéd kikapcsol, és vissza se lehet kapcsolni már akksiról, csak hálózatról.
Mi lehet a gond? Fals, amit a progik mutatnak, vagy valami gond van a géppel?

A választ előre is köszi :R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#26168) Zsolti1987 válasza Goatman (#26167) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

Kuka az akksi, hozzám is került már ilyen. Mutatja a töltés progi szerint, és egyszercsak eldobja magát, semmi előrejelzés, hogy merül az akksi, vagy valami.

(#26169) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Létezik baráti árú adathordozó, ami kisebb a szokásos külső HDD-knél, de nagyobb a kapacitása egy Pendrivenál? Nekem méretben valami zsebbe csúsztatható cucc kellene, de lévén egy 16GB-os Pendrive majdnem annyiba kerül mint egy 320GB-os LG USB2HDD, gondoltam rákérdezek létezik-e vmi termék a kettő között?

[ Szerkesztve ]

(#26170) Zsolti1987 válasza Bone123 (#26169) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

A 2,5"-os noti vinyók se nagyok, szerintem azok is teljesen jók ilyen célra, vagy ha kisebbet akarsz, akkor 1,8"-as vinyó, de ez már drágább.
Pl WD500-as SZ 126 mm x MA 15 mm x MÉ 78 mm méretekkel rendelkezik, nem tudom neked ez mennyire elfogadható még, de mondjuk farzsebben bőven elfér. Ára meg nem vészes szerintem.
1,8"-os 160-as SZ 6,28 cm x MA 10,28 m x MÉ 1,40 cm. Ez már drága szerintem, de neked kell eldönteni mi a jó neked...

(#26171) Bone123 válasza Zsolti1987 (#26170) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Remek, köszönöm! Nem is rossz az, valóban kis méret, kapacitás is elmegy, igaz a 2,5" valóban gazdaságosabb.

Ezek a cuccok mennyire kompatibilisek háztartási elektronikával? Azt tudom h az új Samsung TV-m simán viszi majd róla a HD tartalmakat, de mondjuk 3-4 éves TV, asztali DVD lejátszó stb. USB porttal vajon felismeri, mint a sima pendriveot?

(#26172) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Annyi lenne a kérdésem, hogy Dell Inspiron 6400 gépekhez PA-10-es töltő kell? Elvileg még a PA-3E is jó hozzá, de ebben nem vagyok biztos... Vagy esetlegesen, melyek azok a töltő típusok, amelyek jók még ehhez a gép típushoz?

Elvileg ezeket dobta a gugli, de gondoltam, inkább megkérdezem, biztos ami biztos.

Elég sürgős lenne, előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#26173) Zsolti1987 válasza Bone123 (#26171) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

Az új tuti, de valószínű a régi is fel fogja, erről nem tudok nyilatkozni konkrétat.

(#26174) Zsolti1987 válasza hackeeeee (#26172) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

Áramerősséget és feszültséget figyeld, valamint, hogy a csatlakozó megyegyezzen. (Méret és alak.) Ha ezek jók, nem lősz mellé.

(#26175) hackeeeee válasza Zsolti1987 (#26174) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Értem, köszönöm! :R

Holnap kerül a kezembe a hibás töltő, az alapján tudom megnézni pontosan, hogy milyen féle-fajta is pontosan. :K

Előfordulhat, hogy pl. 6400-hoz is több féle töltőfejű töltő létezik?

Véleményem szubjektív...

(#26176) Zsolti1987 válasza hackeeeee (#26175) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

Nem ismerem ezt a konkrét típust, de általában márkán belül 2-3 van összesen, sorozaton belül meg megyezik, de ezt konkrétan nem ismerem.

(#26177) Bone123 válasza Zsolti1987 (#26173) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Na, sztem megvan. Kicsi, gyorsabb mint 1 pendrive, 30GB bár szűk de funkcióhoz elég, nem kell extra kábel, jó ár. Kár h nincs belőle picit fullosabb.

http://www.edigital.hu/Kulso_merevlemez/Asus_18_30GB_fekete_kulso_merevlemez-p249154.html?bid=&amp;partner=10002

(#26178) hackeeeee válasza Zsolti1987 (#26176) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az a baj, hogy Én is csak annyit tudok, hogy 6400, többet nem.. Holnap többet fogok tudni, eleve sztem körbejárjuk a várost, hátha találunk valahol töltőt..

Köszi. :R

Véleményem szubjektív...

(#26179) Death666


Death666
csendes tag

Sziasztok.
Van egy 18,4"-os laptopom és alá kéne egy jó hűtő. Ekkorát én nem nagyon találtam, ezért fordulnék hozzátok. A laptop mérete 440 x 295 mm. Előre is köszi.

(#26180) herhi


herhi
tag

Sziasztok!

Van egy 2008-as MSI laptopom, AMD tk55-ös, 1,8-as kétmagos procival, aminek a hőmérséklete alaphelyzetben - egy normálisnak tűnő hűtőventillátorral - is 69 fok körül mozog.
Ez normális-e? Vagy lehet, hogy újra kell pasztázni?!
köszönöm :U

(#26181) Z86 válasza herhi (#26180) üzenetére


Z86
őstag

Elég magas, egy alapos portalanítás mindenképp ráfér.

(#26182) herhi válasza Z86 (#26181) üzenetére


herhi
tag

Ok. köszi! Egyébként most felment 78-ra :) Ha a venti nyomja ki a meleget és a hangja is normális, akkor az jónak számít, ugye? ;]

(#26183) Z86 válasza herhi (#26182) üzenetére


Z86
őstag

Persze, ha nem kerreg az mindenképp jó. :)

(#26184) kasmir válasza Z86 (#26183) üzenetére


kasmir
csendes tag

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem!
Németországból nagyon jó áron tudnék venni HpP4720s renew gépet!
az eladó azt mondja hogy világgarancia van rá de nem ismeri ki magát a magyarországi helyzeten és nem biztos benne!
Tudja itt esetleg valaki hogy hogy van ez illetve hogyan lehet itt Magyarországon kinyomozni hogy most tényleg milyen garancia van egy adott gépre?

Köszönettel:

(#26185) Z86 válasza kasmir (#26184) üzenetére


Z86
őstag

A világgarancia itthon is érvényes. Amúgy idehaza is lehet venni renew gépeket.

(#26186) fracture333 válasza Z86 (#26160) üzenetére


fracture333
aktív tag

kösz
én a black opsot 1024x768-as felbontáson, max textúrán, árnyék nélkül játszanám (nekem ez a max grafika :D).a crysis 2-t is 1024-sen játszanám.és én nem arra a késésre gondoltam hogy lövök és azt milyen gyorsan érzékeli hanem hogy ha nézelődök akk nincs késés (az már a gépen múlik).milyen árkategóriára gondolsz?200000FTBŐL NEM JÖNNÉK KI? :R

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#26187) fracture333 válasza Z86 (#26160) üzenetére


fracture333
aktív tag

még annyi hogy ezen hogy menne a black ops (igazából az érdekel leginkább nem a crysis 2)? :R

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#26188) Z86 válasza fracture333 (#26187) üzenetére


Z86
őstag

Menne rajt, valószínűleg az általad megadott beállítások mellett is.
200k-ból már mindenképp kijön egy ezeknek megfelelő noti. Arról, hogy mostanában melyiket éri meg leginkább megvenni itt érdeklődj. A linkelt szerintem is kicsit drága, annak már kijött az újabb változata is.

(#26189) fracture333 válasza Z86 (#26188) üzenetére


fracture333
aktív tag

nagyon szépen köszönöm a segítséget.valószínű fogok még segítségért fordulni hozzád :R

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#26190) krystyan84


krystyan84
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kis gondom amit még soha nem tapasztaltam eddig. Xp(SP3) volt feltelepítve a gépre 2 napja eltűnt az eszközkezelőből a wifi kártya.Újratelepítettem a rendszert és minden oké, felismerte működött is,míg újra nem indítom a gépet mert akkor ismét eltűnt. És ez ismétlődik folyton új telepítésnél felismeri de amit újraindítom eltűnik,4szer már megcsináltam és mindig ugyan az! és az az érdekes ,hogy linuxal és mac-el meg működik!
valami ötlet? előre is köszi!
Krystyan

A gép egy ASUS F5M AP-051 nootebook, a wifi kártya egy Atheros AR 5006ER.
Bios:AMI 304

(#26191) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Ennek a notinak mi baja lehet?

Eladó Fujitsu Siemens Amilo Pro M1437G típusú hibás laptop.
Hiba leírása: a kép csíkoz. Touchpad mellett jobb oldalon megnyomva a csíkozás megszűnik.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#26192) fracture333


fracture333
aktív tag

még annyi, tudom hogy nem itt kéne megkérdeznem mert nem ide illik, de hogy lehet közösségi hozzászólást performálni?

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#26193) timarakos96


timarakos96
csendes tag

Üdv.Egy laptopot szeretnék venni ami max 150ezer ig terjedhet árba. A segitségeteket szeretném kérni h milyen tipusu laptopot vegyek.Általános dolgokra szeretném hasztálni pl.internetezés játékok(nem az ujakra gondolok) HELP ME PLS

(#26194) nednez


nednez
tag

Üdv mindenkik
Egy gondom lenne a notimat szétszedtem mert annyira poros volt (már régi darab)
garancia vesztéstől nem félek :DDD A touchpad nem működik most mi lehet vele :F
A kábelt visszanyomtam de nem tom mi lehet :U :W

(#26195) Zsolti1987 válasza cellpeti (#26191) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

Bga hiba. MXM-es, cserélhető videokártyás, valószínű a videokártyát kell cserélni vagy javíttatni.

nednez
Nem sérült meg sehol a szalagkábel :F

timarakos96
150-ért ezeket gyakorlatilag mindegyik tudja. Ennyiből újakat is simán nézhetsz. Általános használathoz pl 2-3 Gb ram, 2 mag 2Ghz, Meg egy jobb videokártyájú gépet nézz ki. HD filmet is akarsz nézni?
De erre amúgy van külön topik, a milyen laptopot vegyek címmel.

[ Szerkesztve ]

(#26196) nednez válasza Zsolti1987 (#26195) üzenetére


nednez
tag

Lehet, nem látni rajta csak apróbb karcokat :U Mit lehet vele csinálni :F

[ Szerkesztve ]

(#26197) Zsolti1987 válasza nednez (#26196) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

Másik oldal is rendesen a helyén van? Mert ha nem csipted oda véletlenül, és jól van a csatlakozójában, akkor jónak kell lennie. Szétszedted, összeraktad, és nem volt? Nem csináltál mást? Nincs véletlenül kikapcsolva pl Fn+ ... gombbal vagy ilyesmi?

(#26198) Hunter2


Hunter2
addikt

Tudja valaki hogy az MSI-hez való töltő még milyen márkákkal kompatibilis? Az érdekel hogy a dugója milyenekkel kompatibilis.

(#26199) timarakos96


timarakos96
csendes tag

Üdv.Mivan akkro a laptopommal ha bekapcsolom és nem adja be a kéept csak zúg a laptop?

(#26200) Z86 válasza timarakos96 (#26199) üzenetére


Z86
őstag

El kell vinni szervizbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.