Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Az amcsik (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) emstityu


emstityu
tag

NA!Az történt hogy reggel fúrumoztam meg gépet szereltem aztán meg felvittem Pestre egy haver gépét eladni.Épp indulnék itthonról mikor kapok egy üzenetet a WinMx-en.Írja a srác hatalmas nagy körmondatokban hogy milyen szívesen biznicelne velem valami jó kis filmet.Ok megnézem milye van, nem sok minden.Megkérdem tőle hogy neki mi kéne?Mondja hogy valami ami nekem offline van de csak akkor ha nem gond.....blablabla!Cím?-kérdem 3.-jára!Aszongya Utolsó Cserkész!Jól van mondom ma már úgyis illyen jótékony napom van,odaadom hagy vigye(szerintem is jó film) meg úgysem leszek a gép előtt nem zavar ha lassú a net.Cd-ről felmásolom elindítom a gyereket,erre az el kezd hálálkodni de olyan többszörösen összetett mondatokban gogy 2 szótár kellett hogy megértsem nem anyámat szidja.Addig is sejtettem hogy a csávó echte angol de azért csak megkérdem tőle honnan ír,hány éves.Válasz:DD:DD:DDhát nem édi!Sajna nincs meg az eredeti mondatom amit írt de amikor megértettem mit jelent lefordultam a székemről.És ez az ürge nem az első amcsi aki felvillanyoz!Volt már olyan is hogy fél óra dumálás után megtudta hova valósi vagyok és így kiáltott fel:But you speak english!:D a harmadik:Super Nintendótól Xbox-ig végig kérdezte az összes konzolt hogy hallottam e már róluk!A lényeg az hogy nem tudok rájuk(az átlag ami-ra) haragudni szvsz hatalmas agymosást kaphatnak a médiából mert azt nem hiszem hogy így születnének!Ha pedig csak fele akkora lenne az agyuk mint a szívük sokkal kevesebb hülyeséget vennének be a kormányaiktól!

Én sevoltam.....csak valami mittudomén!

(#2) emstityu válasza emstityu (#1) üzenetére


emstityu
tag

Oklahoma bocs álmos vagyok

Én sevoltam.....csak valami mittudomén!

(#3) ManOwaR


ManOwaR
tag

ez így is van. régebben volt a tvben egy érdekes játék, hogy melyik nemzet fia a legjobb fej. egy turistacsoprtban összeszedtek amcsikat, japánokat, németeket, franciákat stb. beépített színész volt közöttük. a bépített színész eljátszotta a bajba került figurát és a turistatársaitól várt segítséget és bizony az amcsi túristák voltak akik pénzt és erőfeszítést nem kímélve segítettek rajta. a németek és a japánok erejéből csak megbotránkozásra futotta:(((

(#4) Bally válasza emstityu (#2) üzenetére


Bally
senior tag

Nekem is van egy hasonló sztorim:
Volt nálunk egy cserediák németországból, már vagy 3.-ik napja itt volt, amikor feltűnt, hogy minden húsról megkérdezi, hogy nem lóhús-e!!!!! :(
Ekkor rákérdeztünk, hogy miért kérdezgeti folyton, mire ő félve bár, de megjegyezte, hogy neki azt mondták, hogy mi jurtákban élünk, és lóhúst eszünk!! :O, s ráadásül ezt ''okos'', felnőtt emberek mondták neki!!!

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#5) twollah válasza emstityu (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Hát ez tanulságos kis történet volt.

(#6) PeliScan válasza emstityu (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Hát eegen. Ez van. Nehéz erre mit mondani. Tényleg, mi igazából fel sem tudjuk fogni, hogy ott mennyire más az élet, mind kényelem életszínvonal, mind intelligencia szempontjából.

Bár mondjuk azért mi sem ismerünk minden ázsiai, afrikai országot, de persze azért ez más.

(#7) Sanyo


Sanyo
senior tag

Egy regi baratnom batyja a nemeteknel dolgozott. Egy alkalommal a fonoke hazahozta. A kocsijat megpakolta tartalek benzinnel, mert nalunk nincs benzinkut, csak a puszta meg a csikosok. :)) Aztan megkerdezte, hogy merre van Vietnam... Csak azert nem tudjak, mert nem tanitjak nekik az iskolaban es nagyon nem is neznek utana a dolgoknak. Ettol fuggetlenul tenyleg nagyon segitokeszek es ha gond van szamithattam rajuk.

(#8) Den válasza emstityu (#1) üzenetére


Den
veterán

Jó kis sztori :) Sajna nem kell ilyen messze mennünk, itt a szomsédban sem ismernek minket. Ausztriában a 90-es évek közepén egy kórházban beszélgetek egy ápolónővel, és az ágy kapaszkodójára poénból mondom hogy olyan mint a villamos. Erre csodálkozva rámnéz, és kérdezi, hogy már voltam bécsben? Először meglepve néztem, azán mondom hogy igen már voltam, de kérdem hogy miért kérdezte? Azt mondja hogy csak azért kérdi merthogy már láttam villamost. Mondom hogy hát bécsben is láttam vilamost te magyarországon láttam először. Erre elkezd csodálkozni hogy van nálunk villamos? Mondom iden sőtt troli, is. Viszont azt hogy száz éve van már földalatti, azt már nem akarta elhinni.

www.simson4t.hu

(#9) Bally


Bally
senior tag

Az ''amerikai álom'' :)

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#10) Turmoil válasza Den (#8) üzenetére


Turmoil
senior tag

Boldogok a tudatlanok, mert nekik nem fáj a fejük:t

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#11) rog


rog
addikt

anikr jöttek az iforok kaposvárra, eljöttek felmérnimeg minden.
azt kérdezték elsőnek, hogy van-e olyan szálloda, ahol van fürdőszoba :)

(#12) zsborbas


zsborbas
aktív tag

Nemrégiben én is chateltem egy amcsi gyerekkel. Hát szörnyű buta volt szegénykém. Nem tudta hol van Magyarország. Ez eddig rendben is lenne, nem erősségük az oktatás. Aztán szóba került hogy voltam-e már Amerikában. Mondom neki hogy én még nem, de az egyik haverom már igen. Erre a srác: És hol? Írom neki hogy Dominikában. A srác erre azt mondja nem tudja hol van. :O
Majd leestem a székről!
Másik eset: szintén chat amcsi sráccal. Mikor megtudja honnan vagyok, megkérdezi: És milyen nyelven beszéltek? Oroszul? Mert nekik tanították hogy az oroszok megszálltak minket és még mindig itt vannak. :O :O :O

Agymosás az van náluk rendesen. Meg kicsit le vannak maradva az Európáról tanított dolgaikkal.

Egyik haverom látott egy amcsi tankönyvet, ahol Magyarországot is megemlítik. És van mellette egy kép. Bácsika ül a lovaskocsin. Képaláírás: az emberek szívesen járnak a piacra. Persze a kép az kb 40 éves, a tankönyv meg tavalyi.

Bazz! Mit gondolhatnak ezek rólunk? :O :O :O

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#13) mzperx


mzperx
aktív tag

Hááát... a történet nem lep meg.... sajnos az átlag amerikai az elég bugyuta.... Áldott tudatlanság... amig van mit enni és 1.60 alatt van a benzin gallonja, addig nem panaszkodik.... de a fejükben lévő sötétség az elég félelmetes gyakran... sajna sokszor kerülök velük kapcsolatba, de mindig kiderül, hogy ha valamelyik értelmes, akkor az tuti, hogy nem született ami....

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#14) Lunatic válasza rog (#11) üzenetére


Lunatic
aktív tag

...ami majdnem mind igaz...:DDD

Careful with that axe, Eugene! ...

(#15) rog


rog
addikt

hát ez az

hopp!
már majdnem nekiálltam megint, mint anno a dopeman vagy a k.linda topicban..

(#16) Lunatic válasza rog (#15) üzenetére


Lunatic
aktív tag

off:
''...virággal vártak, és azt mondták hogy győztünk''

végre beugrott! :)

on:
anno az angoltanárnőm megfeddett, elvégre mi nagy magyarok sem tudjuk pölö,
hol van Honduras, pedig köbö pont akkorát szólunk a térképen.
Más kérdés, hogy engem ezzel nemigen fogott meg, de a kérdésfelvetése viszont jogos. Arról nem is beszélve, hogy a lakosság köbö hány százaléka beszél angolul.
Ezt pölö nemtom, de a tapasztalataim elkeserítőek. :(

Careful with that axe, Eugene! ...

(#17) LukE válasza Lunatic (#16) üzenetére


LukE
veterán

'' a lakosság köbö hány százaléka beszél angolul'' én pl igen, de azért nem biztos, hogy örült neki az a turista, akit valami hajnali órán az Erzsébet helyett Szabdság hídhoz küldtem el:DDD/:((

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#18) MaUser válasza Lunatic (#16) üzenetére


MaUser
addikt

Pl.:én tudom hol van Honduras, mivel általános(!) iskolai tananyag volt.
És náluk hány % beszél magyarul?:))
De most komolyan az amerikaik nem angolt beszélnek, nekik az ''akcentus''.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#19) MaUser válasza Lunatic (#16) üzenetére


MaUser
addikt

De úgyis feltehetném a kérdést ott hány % beszél oroszul?
Itt ilyen megszálás volt, ezt kellett tanulni. Azért azt megnézném ott hányan tudnak idegen nyelven beszélni. (Leszámítva azt a nyelvet ahonnan betelepült.)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#20) Lunatic válasza MaUser (#18) üzenetére


Lunatic
aktív tag

ebben ne keljünk versenyre,
mármint, hogy mi az általános iskolai tananyag.

mert miegyebet tudunk Hondurasról? :)

Meg, hogy ennek mennyi hasznát vettük eddig.

Egyébként nem kell messze menni, hogy olyan embert találj,
aki afrika felett tapogatva keresi a Kárpát-medencét, mint mentőkérdést.

Careful with that axe, Eugene! ...

(#21) Lunatic válasza MaUser (#19) üzenetére


Lunatic
aktív tag

Nincsenek rákényszerítve, de ez még nem jelenti azt, hogy élből sík hülyék.
De lassan tényleg megint beleállunk az általánosításba jól.

Careful with that axe, Eugene! ...

(#22) MaUser válasza Lunatic (#20) üzenetére


MaUser
addikt

Hát ez igaz, de hátha egyszer még Honduras nagyhatalom lesz és én elmondhatom, hogy tudom honnan indultak. (Mármint földrajzilag.):))

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#23) renegade


renegade
aktív tag

Nem kell Hondurassal példálózni, hiszen nem volt túl nagy hatása a világtörténelemre. OK, nekünk sem túl nagy, de talán náluk mégis több. De aki zokon veszi, hogy az amcsik nem ismerik országunkat a térképen, azoktól meg szoktam kérdezni, hogy Magyarországhoz ill. egymáshoz képest milyen sorrendben helyezkedik el Észtország, Lettország és Litvánia, valamint mi a fővárosuk. Ez után általában csendben maradnak.

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#24) Bally válasza renegade (#23) üzenetére


Bally
senior tag

Ez kizárt dolog, mert nem tudom :))

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#25) leontm


leontm
tag

igen, pl a himnuszt is mindenki tudja, de kevesebben tudják a második verszaktól folytatni...

Amugy az amerikai átlagpolgárok éppolyan agymosáson és parasztvakításon nomeg homályosításon esnek át mint mindenki, az hogy tudásban mennyivel maradnak el, hát hüjéket mindenhol találni, statisztikai adataim pedig nincsenek. viszont hajrá magyarok:)

(#26) leontm


leontm
tag

mellesleg szinkronos filmeket adtál a srácnak?:DD :DD :DD

(#27) Cefa


Cefa
senior tag

Nekem volt olyan osztálytársam a gimiben aki nem tudta megmutatni a vlágtérképen hogy hol van a csendes óceán. ott röhögtünk rajta.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#28) Cefa


Cefa
senior tag

Amúgymeg az I spy film budapesten jáccódikk és abból biztos látják majd az amcsik hogy milyen király hely magyarország.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#29) Cefa


Cefa
senior tag

Amúgymeg az I spy film budapesten jáccódikk és abból biztos látják majd az amcsik hogy milyen király hely magyarország.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#30) renegade


renegade
aktív tag

Ja, hülyék mindenhol vannak, de ettől még vannak általánosságok is (mint ahogy ez is az volt!).
Így pl érthető (bár kínos) az, hogy a második világháborúban az amerikai pilótáknak megmondták, hogy menjenek, bombázzák Genovát, és kisebb pánik tört ki a szövetségesek között, amikor jött a számonkérés a parancsnokságra, hogy mire véljék a semleges Genf (Geneva) bombázását... :O
De arra már nincs mentség, amit minap egy angol haverom mesélt, hogy hallván a 'furcsa' akcentusát, megkérdezték Amerikában, hogy honnan jött. Mondta, Angliából. Mire a válasz: Well, your english is really good!
:O :O :O
Még próbálta megértetni velük, hogy az isten szerelmére, legalább hangzás alapján (England - English) nem tűnik-e fel valami, de a lelkes bólogatáson túl kevés eredményt ért el...így teljesen letörve érkezett haza.

(nem tudom ez így mennyire érthető, mert nálunk 'politikailag inkorrekt' neheztelni, ha nemzetünket akár ilyen szinten nem veszik komolyan, de higgyétek el, egy angol nem szokott hozzá az ilyesmihez...)

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#31)



senior tag

Irok bele én is egy kicsit...

Emstityu, nem lehet hogy a middle east europe helyett csak a middle east jutott el hozzá ?:D

...Középiskolában kétnyelvűbe jártam, amerikai tanáraink voltak. Amikor először voltak itt, televoltak zacskós kajával, víztisztító tablettákkal, csótányölő mérgekkel, meg gyógyszerekkel. Utána csak néztek hülyén. Mindegyik ''egyetemet'' végzett tanár volt. Volt egy irodalom szakos, aki soha életében nem hallott Thomas Mannról, Winnetou-rol, ill. meg volt győződve róla, hogy a Huckleberry Finn kalandjait Tom Sawyer írta.

...Pár éve dolgoztam belgiumban, amikor kértem ideiglenes tartózkodási engedélyt, a nő meg akarta nézni , hogy egy magyarnak milyen papír kell hozzá. Elővette az afrikai katalógust, és miután harmadjára sem találta MO-t a listán, megkérdezte a főnökét, hogy mi legyen. Mire aztán ketten közösen összehozták a dolgot...

Egyszer együtt utaztam egy svájci gyerekkel, aki megkérdezte, hogy továbbra is az orosz-e a hivatalos nyelv nálunk... merthogy a SZU felbomlása után sokan áttértek a saját nyelvükre...

Ellenpélda

Jelenleg kint vagyok amerikában, az IBM-nél. A világ minden részéről vannak emberek. 2 brazil gyerekkel dolgozok együtt, az egyik például teljesen képben van MO-t illetően. Kultura, borok, kaja, történelem. Valamelyik nap olyan dolgokat mondott a donkanyarban harcoló magyar hadseregről a 2. vh.-ban, hogy csak néztem.

Az egyik supermarketben a pénztáros csaj (echte amerikai) aki diákmelón van ott, kérte az útlevelem mert cigit vettem, és kell hozzá igazolvány. Kiraktam elé, aszongya: dejóóó magyar !! Hogy tök tetszett neki amit töriből tanultak MO-ról, törökök, egri vár, Rákóczi, Kossuth, 56, stb.. es hogy örül hogy mosmár az EU része lészünk....

Ennyi. Bocs ha hosszú voltam.

(#32) renegade válasza (#31) üzenetére


renegade
aktív tag

Különben nem middle-eastern Europe, így nem is csodálom, hogy félreértette. Central-Eastern vagy Eastern-Central Europe, de az az igazság, hogy ezt inkább mi szeretjük erőltetni, őket csak összezavarja (minden nyugatira értendő).
Fogadjuk már el bakker, hogy Eastern Europe vagyunk, legalábbis ha azt akarjuk, hogy megértsenek minket, használjuk ezt. (és örüljünk, ha nem csak mint az 'eastern block'-ra hivatkoznak ránk megszokásból, egy kalap alá véve a többiekkel.)

Egyébként a nyugatiaknak többnyire Európa = EU, vagyis ami ezen kívül van, az az 'egyéb': Magyarország, Üzbegisztán, Kamerun, stb.

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#33) supercow


supercow
őstag

Voltunk Belgiumban kosártornán, családoknál laktunk. Első este a család gyereke (5-6 éves kölyök) veszi elő a CD-t olyan kifejezéssel az arcán, hogy ''láttatok már ilyet parasztok?'' Jóvan... Később behívott a nappaliba (akkora volt az utcára néző ablak, mint a fal), hogy nézzük meg a halait. Falba épített 2 méteres akvárium, hemzsegnek benne a piranhák :D Gyerek kimegy, kinyitja a hűtőt, kiveszi a 10 deka darálthúst, bedobja a halaknak.. Jó móka volt. Jó fejek voltak, egyik este (bár nekünk sportolóknak tilos volt) elvittek sörözni, mert a belga sör így meg úgy finom és különleges... Meg is vizsgáltuk és megállapítottuk, hogy tényleg.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34) VÁMpír válasza renegade (#32) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

Fogadjuk már el bakker, hogy Eastern Europe vagyunk, legalábbis ha azt akarjuk, hogy megértsenek minket, használjuk ezt.
Ez nagyon igaz!
Amit még ne felejtsetek el, hogy Amerikával ellentétben, nálunk az internetezők többsége azért megüt egy bizonyos szellemi nívót. Ergo ha majd nálunk Mari néni, a zöldséges és netezik majd, lehet, hogy ő se fogja tudni, hol van Koppenhága.

(#35) JulWCZar válasza VÁMpír (#34) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Nade: Marinéni csak magyarul tud. Úgy mint ahogy a sok ''világos'' amcsi is aki netezik csak angolul (jó, nem menjünk bele hogy ez má' sem angliai, sem rigó utcai :)...).

Szaé csak akkor szégyenülünk meg mi magyarok, ha Mari néni egy olyan külföldivel csetel aki tud magyarul is.

(#36) meba


meba
tag

Na előző hozzászólásokból kiderül, hogy amikor idekerülnek akkor valami távolabbi balkáni viszonyokat várnak.....Mivel lassan 4 éve tanulom americanoktól angolt, meg is kérdeztem tőlük hogy mit vártak mikor ide jöttek...Legtöbb válasz, kicsit megdöbbentő, sokkal másabb környzetet (rosszabbat) gondoltak, és kellemes csalódás érte őket. Magyarokról, mindig a kaja, és vendégszeretet jut eszükbe, és meg vannak lepődve a technikai vívmányokon hogy nekünk ilyen és ilyen is van.... :P

(#37) Superman


Superman
nagyúr

1999 - ben Bécsben tartózkodtam, az ottani egyetemen folytattam kutatásokat csereprogram keretében. Csaknem az egész évet ott töltöttem. Szóval, jövök haza egyik alkalommal vonattal és összeakadtam egy amerikai házaspárral, akik - mint később beszélgetéseinkből kiderült - Texasból jöttek. Az asszony elmondta, hogy korábban irodalomtanár volt és franciát is tanított a középiskolában, de ma már mindketten nyugdíjasok.
Ezután élénken kezdtek érdeklődni a pesti közlekedési viszonyokról és arról, vajon van -e metró Pesten, mert nem hallottak túl sok jót a közlekedésről. Egyszóval szinte semmit sem tudtak az itteni viszonyokról, de kedvesen el lehetett velük beszélgetni.

(#38) up


up
senior tag

:))

(#39) róland


róland
veterán

Érdemes az alábbi két linket megnézni, még mi magyarok sem tudjuk, hogy milyen is az országunk:

[L]http://lazarus.elte.hu/hun/hunkarta/sajto/sajtoter.htm[/L]

[L]http://lazarus.elte.hu/hun/hunkarta/sajto/oktatas.htm[/L]

:DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#40) róland válasza róland (#39) üzenetére


róland
veterán

De ez a térkép a kedvencem:

[L]http://lazarus.elte.hu/hun/hunkarta/sajto/98tudas.htm[/L]

Bocs az offtopicért. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#41) emstityu válasza róland (#39) üzenetére


emstityu
tag

Ehh!
Hát igen!
Igazándiból nem is az amik tudását vagy nem tudását akartam én szóvátenni,mert szvsz nálam kevesebb hülye van földrajzból-a föci tanár gimiben(róla thord is tudna mesélni :D:D:D) 145cm volt és utált mindenkit aki magasabb nála, én 188cm vagyok :D,nagyon megszeretette velem a tárgyat:( -sokkal inkább az szúrt szemet hogy milyen spontán tudnak hülyeségeket teljesen komolyan benyögni olyan dolgokról amiről gőzük sincs.Én is szoktam csetelni egy maláj csajszival de amíg össze nem haverkodtunk és képbe nem kerültem Malajziával kapcsolatban kínosan ügyeltem rá nehogy valami baromsággal lejárassam magam és a magyarokat.(még a neten is utánna olvastam hogy s mint mennek a dolgok ott)

Én sevoltam.....csak valami mittudomén!

(#42) cheroub


cheroub
csendes tag

Hali.

Bocs lehet hogy off, de hol lehet külföldiekkel csetelni v. levelezni(címeket szeretnék ha lehet).

Byez

(#43) emstityu válasza cheroub (#42) üzenetére


emstityu
tag

OFF
Én sajna nom tudok segíteni, engem a csajszi keresett meg ICQ-n!Ha felrakod az ICQ-t és beállítod free for chat-re akkor előbb utóbb úgy is megkeresnek bár lehet nem mindig fogsz neki örülni :D:D

Én sevoltam.....csak valami mittudomén!

(#44) Pacák


Pacák
senior tag

Született pár felmérés arról, hogy általános műveltségből, földrajzi-politikai tájékozottságból mit tud felmutatni egy USA honpolgár: az eredményt már leszűrtétek gondolom... :DDD Amiben viszont mi vagyunk gyengék, de ők nagyon kenik-vágják: Az USA elnőkei megválasztásuk sorrendjében, mettől-meddig tartott a mandátumuk..:DDD Csak sokat nem érnek vele. Ha szóbaelegyednek egy külföldivel, akkor aztán kiderül, hogy elég vad dolgokat gondolnak...
A többségnek Bukarest = Budapest... Közel van a térképen (USA viszonylatban)
Pl. a Michael Jackson koncert anno Bukaresten volt, de a stábja fele azt hitte perpillanat Magyarországon vannak...:DDD Setét bagázs... :DDD

Nuclear launch detected

(#45) KovacsUr válasza up (#38) üzenetére


KovacsUr
addikt

Hmm, nem tudom, én Németországban voltam többször is (gimnáziumi énekkarral), és ott nem gondolta senki, hogy barbárok lennénk... Eléggé képben voltak

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#46) róland válasza Pacák (#44) üzenetére


róland
veterán

Persze, de elnökeik csak a függetlenségi nyilatkozat óta vannak. Nem mindegy, hogy 200-300 év tröténelmi tényeit kell tudnod, ráadásul pontos 4 éves ciklusokkal, vagy 1000 év királyait, mindenféle évszámokkal, ismétlésekkel, stb. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#47) KovacsUr válasza Pacák (#44) üzenetére


KovacsUr
addikt

''Eisenhower!'' -- Al Bundy

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#48) róland válasza KovacsUr (#45) üzenetére


róland
veterán

Na igen, de az egy ezer éves kapcsolat a két nemzet között. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#49) Pacák válasza KovacsUr (#47) üzenetére


Pacák
senior tag

:DDD

Nuclear launch detected

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Az amcsik (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.