Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geme

    csendes tag

    Eddig S9+-om volt, de most elgondolkoztam, hogy vegyek-e egy S24U-t. Az S9+ még normális telefon volt, bár már annál is fogtam a fejemet, hogy lehajlított és még le is kerekített a kijelző, de azért 500 ppi+-os volt a felbontás. Aztán az összes szigetes vagy lyukas lett és még a felbontást is visszavették a későbbi szérikáknál. Az akkumulátora lítium-ion 6000 ciklust kellene bírnia, ha félig merítik le és 2000 ciklust, ha teljesen és utána is 70%-ot kellene hoznia az újkori teljesítményének, de az enyém már csak a 30-40%-át tudja. 2 óra kijelzőidő után 30%-on van az akksi, miközben csak olvastam rajta.
    Az S24U keretéhez mi passzol színben? Titánszürke?
    Ha a németek megkapják 1000 euróért a telefont, akkor én sem vagyok hajlandó többet fizetni érte, mégha nálunk magasabb is az áfa. Mondjuk ez jó, hogy 50.000 ajándékot ingyen adnak jelenleg, de azért legalább 1 töltőfejnek is örültem volna ennyi pénzért.
    Hol kapom meg 2/3 áron?
    Hardverapró 485k.
    SES-en anélkül, hogy feliratkoznék, regisztrálnék vagy térdelnék valaki előtt, hogyan hozható lejjebb az ár? OTP vásárlási kedvezmény 5% még járna mellé.
    Yettel-nél 644990 -125k kártyás csomagnál, amire nem kell hűséget vállalni. Tehát 520k -10 az app használat és -40, ha utólag megadom a mostani telefonom IMEI számát? 470K a vége? Vagy kellene vállalni valami alap hűséget és akkor részletre is el lehet hozni. A pénz felét pedig be kell rakni PMÁP-ba a másik felét pedig DKJ-ba és akkor kifizetnek ez idő alatt 40k kamatot, miközben ingyen hitelezték nekem és akkor már csak 430K a telefon. Függetleníteni mennyibe kerül a telefont?
    Esetleg külföldön olcsóbb?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák