Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PEPE85


PEPE85
senior tag

Február elsejétől bevezetésre került a 1.5Mbit-es Axelero Kábelnet csomag.Bővebben: link
Ha azt vesszük figyelembe, hogy az 512/96-as csomagnak 80k/20k, az 1024/160-asnak 160k/40k a sebessége bizonyítottan, akkor ez az 1536/224-es 240k letöltési és 50-60kbyte/s feltöltési sebességgel rendelkezik? Az már brutális lenne az Axelero-tól. Ha valaki ilyet köttet, vagy átvált erre, akkor nagyon érdekelne, hogy milyen a sebessége, mert ha ez tényleg igaz, akkor érdemes lenne fontolóra venni a váltást.

Előre is köszönöm.

1 éves szerződéssel 16.900Ft
2 éves szerződéssel 15.900Ft
szóval érdemes 1 évre szerződni
belépési díj nincs

6 db e-mail postafiók (egyenként 35 MB tárhellyel)
75 MB webtárhely, mely a web.axelero.hu/azonosito címen jelenik meg. Erre a weboldalra önálló domain név nem irányítható.
A hozzáféréshez egyidejűleg 3 számítógép csatlakoztatható(a másik két csomag esetében csak 1 hivatalosan)

Watch 4k movies with Netflix :)

(#2) shabbarulez válasza PEPE85 (#1) üzenetére


shabbarulez
őstag

Szerintem ezért kár volt új topicot nyitni a régi suxi kábelesbe ez bőven belefért volna. Mellékesen tegnap ugyanezt leírtam oda hasonló kérdessel egyetemben.

http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=105993&start=225 Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#3) kretenallat válasza shabbarulez (#2) üzenetére


kretenallat
senior tag

miert nem szoltal inkabb vladimirrnek? :D sebaj majd en riasztom :D

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#4) Snoop-y válasza PEPE85 (#1) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azért erre figyelj:

''Az Axelero fenntartja a jogot, hogy a havi 40 GB letöltött adatforgalmat elérő Kábelnet Play és Play/L szolgáltatásra előfizetők internet-hozzáférésének sávszélességét az adott hónap fennmaradó részére128 kbit/s-ra korlátozza''

Ebben a csomagban nincs donlódz krakz meg warezz :D



[Szerkesztve]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#5) PEPE85 válasza Snoop-y (#4) üzenetére


PEPE85
senior tag

Snoop-y: Köszönöm, hogy ezt leírtad. Akkor az is érdekelne most már, hogy ezt a 40GB-os limitet tényleg betártják-e? Mi történik 40GB adatforgalom után?

shabbarulez: a sévszélesség emelés mégsem ugyan az.

[Szerkesztve]

Watch 4k movies with Netflix :)

(#6) Snoop-y válasza PEPE85 (#5) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ezt nem tudom pontosan megmondani neked. Ezt arra értem, hogy le fogják-e korlátozni (ezt azok sem tudják még akik kitalálták sztem :) Nagyon valószinű, hogy a hálózati forgalomtól fogják függővé tenni és ha a háló elbírja akkor mehet ahogy a csövön kifér.De ez a jövő titka marad még egyelöre.


[Szerkesztve]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7) PEPE85 válasza Snoop-y (#6) üzenetére


PEPE85
senior tag

Sejtettem, hogy nem tudod megmodani, azért várom a fejleményeket, hogy hátha valaki köttet ilyet nemsokára és akkor tudná mondani a tapasztalait.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#8) PEPE85


PEPE85
senior tag

:F

Watch 4k movies with Netflix :)

(#9) TommyGun válasza PEPE85 (#1) üzenetére


TommyGun
őstag

Pepe, ezeket az adatokat honnan veszed ? Mármint hogy az 1024/160 az 160k-le/40k-fel :F Nocsak mert nekem is ilyenem van, és 21-22-nél nem tudok gyorsabban felfelé tölteni sehova....lefele is a folyamatos stabil legnagyobb az olyan 130k......

Jaaaaaj bazzz, most nézem hogy kábelnet :B Nekem meg DSL van axelerotol :(((
SRY

[Szerkesztve]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#10) PEPE85 válasza TommyGun (#9) üzenetére


PEPE85
senior tag

Az 1024-es DSL nekem is 130k/22k-val megy!

Tessék figyelni. Milyen embernek viszek én jó kis Linksys Routert? :D

Watch 4k movies with Netflix :)

(#11) TommyGun válasza PEPE85 (#10) üzenetére


TommyGun
őstag

Jovanmá rájöttem csak hirtelen aszittem nekem van csak ilyen láma netem ami pont olyan amit fizetek :D

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#12) Matthew válasza PEPE85 (#1) üzenetére


Matthew
senior tag

1536 kbit/sec az mióta 224 kbyte/sec??? Inkább 192, nem?

Szerk.: ja és a 160 kbit is csak 20 kbyte/sec....

[Szerkesztve]

(#13) Snoop-y válasza Matthew (#12) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az egy dolog :)
De annyin megy mert kábelnetre mindig hagynak egy kis pluszt. Néhol 20% ot is!
De pont erről szól a topic is számolni mi is tudunk :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14) Matthew válasza Snoop-y (#13) üzenetére


Matthew
senior tag

Ja, oké....
Csak azért pofáztam bele, mert nekem is kábelnetem van (chello) és inkább -10% mint +20%.:)

(#15) Nyuf válasza Matthew (#14) üzenetére


Nyuf
senior tag

És az is minuszba:P

Amugy sztem is 240 körül fog menni az a 1.5 megás csomag...
Csak azt nem értem az egész üzletpolitikán ,hogy azt már simán adhatná 2mbitnek ami kicsit vevöcsalogatóbb ,ugyanis nem mindenki tud erről +sávszéll dologról.

Amúgy sztem mindenre böven elég a 160/40 -es sáv.Mióta megemelték végre lehet rendesen feltölteni is:) Saját otthoni gépemröl szoktam töltögetni ha máshol vagyok.

Debian amd64 sarge

(#16) PEPE85


PEPE85
senior tag

Matthew: A UPC-nek és az Axelero-nak semmi közse egymáshoz. Más szolgáltató, más számok.

Nyuf: Ezen én is gondolkodtam, hogy a 160/40-es 1024-es csomagot miért nem 1024/256-nak hirdetik mikor mindenkinek ennyivel megy. Nem láttam még olyan embert akinek ilyen lenne és Magyarországon belül mem lenne meg ez a sebesség. Nah mindegy.

A kérdés még mindíg adott. Kinek van 1500-as csaomagja, milyen a sebessége és mi van, ha elérted a 40GB-ot?

Watch 4k movies with Netflix :)

(#17) Nyuf válasza PEPE85 (#16) üzenetére


Nyuf
senior tag

Tuti nincs semmi ha eléri a 40 gigát.
Az erre vonatkozo kisbetüs rész csak azért van ha a hálozat leterhelt lesz a késöbbiekben akkor be tudják vezetni ,de amég nem lesz ilyen gond addig nem vezetik be.
Sajnos ha a legdrágább csomagnál bevezetik akkor mindegyiknél befogják:(
De sztem ettöl nem kell tartani még jódarabig,különben minek vezettékvolna be a Light néven futó forgalomlimites csomagokat...

Debian amd64 sarge

(#18) shabbarulez


shabbarulez
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.