Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a meta 74 az nem túl biztató nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) pRoject22 válasza .LnB (#1) üzenetére


pRoject22
őstag

Egy picit belenéztem a VR-os streambe, elég monoton és lassú volt a gameplay, ettől függetlenül holnap beleugrok

¯\_(ツ)_/¯

(#3) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

74 szerintem még egyáltalán nem vészes. Kb annyi hogy közel sem hibátlan (itt pl AI atombuta ahogy olvasgatom), de ideig óráig el lehet vele szórakozni. 5k-t szerintem megér U+ egy havi előfizetéssel.

Live-Die-Respawn

(#4) Lacielvtárs válasza oriic (#3) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

plusz egy én is azzal fogok holnap beleugrani a "kék" világba :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#5) formula01


formula01
aktív tag

Értékelések, illetve eddig látottak alapján tipikus Ubisoft játék, nem rossz, nem is kiemelkedően jó, ha nincs jobb, el lehet vele lenni kategória, mint kb. a legtöbb Far Cry. Egy év múlva töredék áron biztosan teszek vele majd 1 próbát. Nem hiszem, hogy jobban tartaná az árát, mint bármelyik Ubi játék.

[ Szerkesztve ]

(#6) myckey


myckey
veterán

Nagyon szép a tér, amit építettek.
Az erdő....leesik az ember álla.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7) 3L1T3


3L1T3
addikt

2 órát játszottam vele PC-n a küllem valami elképesztő, és egész pazarul szórakoztam. :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8) .LnB válasza oriic (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én komolyan úgy vagyok vele, hogy ezekből az értékelésekből levonom a felét. Akkor talán reálisak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Bobek198508 válasza .LnB (#8) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Szerintem oszd el 10-el....neked az a reális, azt nem értem, hogy a hisztitől amit nyomsz jobb lesz a játék vagy csak téged elégít ki...(mielőtt azzal jönnél nem vok Ubi fan)

ne csak off legyen:
A világ jónak tűnik, majd kiderül mennyire játszható, és tartalmas... :))

(#10) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Sajnos tipikus ubifhos játék lett ez is ahogy néztem most kicsit streamen. Hatalmas üres világ, érdektelen küldetésekkel. :(
Piros pont, hogy a grafika nem kapott downgradet első ránézésre, de majd egy összehasonlitó videóra kiváncsi lennék.
Ha valaki szereti a semmittevést egy mapon, ez az ő játéka lesz.

(#11) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amikor azt olvasom a tesztekben, hogy "FarCry klón"... [link] ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) sittes79 válasza 3L1T3 (#7) üzenetére


sittes79
addikt

Kell mar egy oled monitor bakker :)

(#13) 3L1T3 válasza sittes79 (#12) üzenetére


3L1T3
addikt

Hát egy G8-on játszom vele, és eléggé game changer a cucc.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#14) sittes79 válasza 3L1T3 (#13) üzenetére


sittes79
addikt

Elvileg karira érkezik egy Alienware AW3423DWF, ha az asszonynak jó linket küldtem anno :DDD

G8 is OP :C

(#15) Kvelstadt válasza .LnB (#11) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én várom hogy az legyen az internetes neve hogy Blue Farcry. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#16) 3L1T3 válasza sittes79 (#14) üzenetére


3L1T3
addikt

Grat előre is imádni fogod. :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#17) tibaimp válasza sittes79 (#14) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az komoly :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) Eversmann válasza BoneDragon (#10) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Ezt a Blue Farcry-t próbálta már valaki? Ubi+ -ot megér? Vagy nagyon üres? :U

Life is better with a Titan

(#19) GAbre válasza Eversmann (#18) üzenetére


GAbre
veterán

#3 oriic

Avatar

(#20) beyruth82


beyruth82
veterán

Yt videók alapján számomra kicsit a far cry primalra hajaz a játék. Az egyetlen far cry-ra ami nem tetszett.
A grafikája lélegzetelállító (pc-s max 4k videókon), gondolom konzolon azért nem ennyire gyönyörű de mindenképp kijátszom,mert összességében jónak tűnik. 1 hónapos ubi+-os előfizut nagyon megéri, főleg ha mellette az eddig kimaradt AC:Miraget is végigjátszom.

(#21) Apone33 válasza beyruth82 (#20) üzenetére


Apone33
őstag

Annyit sztem is megér, nekem az uga buga :DDD far cry is tetszett. A táj nagyon szép, én még csak pár órát játszottam vele, de ma folytatom, már alig várom, hogy repülni is tudjak benne.

Play Hard!!!

(#22) beyruth82 válasza Apone33 (#21) üzenetére


beyruth82
veterán

Sokak kedvence a primal, nem a játékkal hanem velem van a gond. :DDD

Kb mennyi játékóra van az Avatarban ha minden fő és mellékküldit megcsinál az ember? 100+ órás ez is mint az ubis open worldok többsége?

(#23) jano1102 válasza beyruth82 (#22) üzenetére


jano1102
csendes tag

Tegnapelőtt jött ki a játék, szóval nem hiszem, hogy ilyen konkrét dologkat tud neked valaki mondani.

Nem Far Cry, az biztos. Nyilvál, van benne lövöldözés és bázisok, de nem ez a lényeg. Én nem tudtam egyik F.C.-t sem végigjátszani, valahogy mind unalomba fulladt (vagy csak engem kapott el rosszkor). Ez valahogy más. A vertikális "horizont", az nagyon erős. Nathan Drake-kel fel kellett mászni, valami magas toronyba Tibetben (U2?), na akkor volt először tériszonyom játékban. Itt erre rászoroznak és akkor finoman fogalmaztam. És hát ha "kinyitod" az ikránt...

Nem mondom, hogy tökéletes játék, vagy, hogy hibátlan. De, hogy nem 70 pontos, az tuti.
A Division szériát nagyon kedveltem, elég sok időt beletettem és örülök neki, hogy a Massive-nak megint sikerült egy jó címet kihozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.