Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    Üdv.
    Van egy Asus EAH 4830-am ami mellé fel lett téve a 11.2 catalyst, de sajna a VGA vram hibás lett irány a gari, kaptam egy Asus EAH5450 passziv, beletettem gond nélkül ment a driverrel. Tegnap megjött a EAH4830 zsir újat adtak, de hosszabb mint ami volt valamiféle rev.2 lehet vagy nem tudom mert volt egy pár darab Zalman VF9 hűtővel meg 4850-es hűtőjével is lehet csak ráhegesztették egy szokványos EAH 4830 hűtőt, és a tápellátáson sincs rajta az a borda. :((
    De arra lettem figyelmes hogy Catalystban nincs ott az Overdrive fülön a venti része tehát úgy mutatja mint a EAH5450 passzivnál (de miért?). Nézem GPU-Z-vel 40%-on járatja idle 50-52fok terhelve 60-65fok tehát hűvösebb mint volt de van egy kis bökkenő, az istenért nem akar 40%-ból kimozdulni az a venti, az ok hogy most jó de mi lesz mikor 39fokok lesznek akkor is 60-65fok lesz e load alatt.....
    Irány google, más helyen is irják hogy nem lehet állitani ezelőtti, EAH4830-amon lehetett, gondolom más BIOS lenne rajta? Olvastam olyat is hogy bios editorral akarta megmókolni a Fan részt de szürke volt inaktiv nem tudott rajta semmit se változtatni. Szóval nem tudom mit kezdjek vele... Vagy csak azért nem vezérelné mert nincs ott a Overdrive fülön a venti része? Googleban is találtam ilyet hogy eltűnt de nem találtam megoldást.
    Ezelőtt már járt gariban akkor is egy kis Asus EAH 45** mikor vissza kaptam EAH4830-at akkor sem mutatta a venti részt aztán egyszer már csak ottvolt :F

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés