Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asztali dvd írók (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) +Bence+


+Bence+
tag

Hali!

Valakinek van tapasztalata asztali DVD írók terén?
Melyiket érdemes venni?
Ha videókaziról akarok DVD-re írni, akkor hány perc fér rá? :F

Felhasználói hiba: Kérem cserélje ki a felhasználót és nyomjon le egy gombot!

(#2) SworD! válasza +Bence+ (#1) üzenetére


SworD!
tag

attol fugg hogy milyen minosegben veszed at a gepre! :) nekem mar volt ugy hogy 1 ora fert ra jominosegben, mert a kazi sz*r volt, de volt olyan hogy 2 ora is rafert (es persze torekedtem a nagyon jo minosegre)! :)
kulomben en a pio 108 ast vagy a 109 est ajanlom!(de ahany ember annyi szokas, en pio parti vagyok)
kulomben van egy tuner kartyam ha erdekel, en is ezzel vettem at a gepre a cuccokat vhs rol! :)
udv

"Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna." (George Eliot)

(#3) +Bence+ válasza SworD! (#2) üzenetére


+Bence+
tag

Az az igazság, hogy nem nekem kell, de szvsz a legkenyelmesebb az asztali DVD felvevo. A szamitogepes megoldas persze jobb, mert ugy tomorited, ahogy akarod, de elegge pöcsölős munka. Asztali DVD felvevovel meg elvileg pikk-pakk megvan. Valaki probalta mar igy? Vagy inkabb TV tuneres kartyaval jatszadozzon?

Felhasználói hiba: Kérem cserélje ki a felhasználót és nyomjon le egy gombot!

(#4) +Bence+


+Bence+
tag

UP!

Felhasználói hiba: Kérem cserélje ki a felhasználót és nyomjon le egy gombot!

(#5) +Bence+


+Bence+
tag

Kozben meg lett véve az aztali DVD iro 80GB-s vinyoval a belsejeben. Eleg jo kis eszkoz, mindenkinek ajanlani tudom. 147 ora anyagot lehet ra menteni, egy DVD-re akar 8 orat is tud. Akinek sok regi videokazija van, erdemes egy ilyenre beruhaznia.

Felhasználói hiba: Kérem cserélje ki a felhasználót és nyomjon le egy gombot!

(#6) jancsusz válasza +Bence+ (#5) üzenetére


jancsusz
csendes tag

Milyet vettél és menyiért,esetleg még mit tudsz ajánlani,gondolom szétnéztél vásárlás előtt?:))

(#7) james008bond


james008bond
őstag

Hali!
Én egy új LG asztali DVD - VHS felvevővel szemezek, DL, +, -, R/RW, DivX, stb és még jól is néz ki / az ára sem vészes, kb 90E.../, csak nem tudom, milyen formátumban ír DVD-re, lehet-e azt tovább szerkeszteni PC-n? Amúgy van rajta ha jól emléxem FireWire csati is és progresszív pásztázású jelet is ki tud adni. Ha tudtok egyéb infót...

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8) Somejko válasza james008bond (#7) üzenetére


Somejko
aktív tag

Hi!
Nekem csak mezei asztali dvd felvevöm van(Daewoo DQR-1000D :51e ft),és VR módban vesz fel.Ha ki akarod vagdalni mondjuk a reklámokat,arra jó a tmpgenc dvd author.Nekem eddig ez vált be a legjobban,és még gyors is.
Ha megvetted az LG-t,informálhatnál minket,mit tud.
Hali

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#9) bitfarkas


bitfarkas
őstag

Asztali írók boldog és kevésbé boldog tulajdonosai!

Szeretnék egy eszközt, amivel főként Tv műsort, de VHS kazit is real time tudok mpeg2-be alakítani, és rögzíteni.
Néztem az asztali DVD írókat, és amelyik vinyós megoldású, azaz a felvett anyagból a felesleget leglább - lemezre tétel előtt ki lehet aprítani, 80 k-nál kezdődik.
Kérdésem: amelyik közvetlen lemezre vés, kiadja-e az Mpeg folyamot valami értelmes külső (USB, vagy firewire) csatin?
A másik kinézett megoldás ez:
[link] Persze ehhez az ember a TV elé még odavonszol egy laptopot, meg egy firewire vinyó egységet, de ezek már vannak. és az eszköz ára 22k.
Kérdésem: mennyire használhatók a zaj és egyéb szűrési beállítások az eszközön, mennyire hatékonyak?

(#10) parandroid válasza +Bence+ (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Erre a topikra van szükséged: [link]. Legközelebb használd a keresőt, légy szíves, mielőtt új témát nyitsz. Ezt zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asztali dvd írók (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.