Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asus 1604p

Hozzászólások

(#1) Berepulo


Berepulo
csendes tag

Most vettem egy ASUS 1604P-t.Csak ajánlom azoknak akik most akarnak beruházni 1 jó dvd-íróba,mert ez szinte mindent ír.17000-ért dobozost kapsz hozzá:Nero-t(V6.3.1.18F),Ulead DVD MovieFactory 3.5-t
Már írtam vele alig melegszik a lemez(hátul beépített ventinek köszönhető, gondolm én).Dl-t is gyorsan végig viszi viszonylag.
További infó:

Write Speed
DVD+R: (DL)2.4X, 4X (CLV)
DVD+R: 2.4X, 4X, 6X (CLV), 8X, 12X, 16X (ZCLV)
DVD+RW: 2.4X, 4X (CLV)
DVD-R: 1X, 2X, 4X, 6X (CLV), 8X, 12X, 16X (ZCLV)
DVD-RW: 1X, 2X, 4X (CLV)
CD-R: 4X, 10X, 16X (CLV), 24X, 32X (ZCLV)
CD-RW: 4X, 10X, 16X (CLV), 20X, 24X (ZCLV)
Read Speed
DVD-ROM: 16X max. (CAV)
CD-ROM: 40X max. (CAV)
Random Access Time
DVD: 140ms and CD: 130 ms
Recording Formats
DVD-R: DAO, Incremental Recording, Multi-Border Recording
DVD-RW: Restricted Overwriting, DAO, Incremental/ Multi-Border Recording
DVD+R: Sequential/ Incremental Recording
DVD+R: (DL): Sequential/ Incremental Recording
DVD+RW: Random Recording
CD-R/RW: DAO, TAO, SAO, Packet Write, Multi-Session Recording
O/S Compatibility
Windows XP/ NT/ ME/ 2000/ 98SE
Interface
Enhanced-IDE (ATAPI)
Data Buffer
2MB

Tényleg csak ajánlani tudom!!!:))

(#2) PPeter


PPeter
addikt

:(((
Tekintve, hogy ez egy Pioneer 108-as író, és MINDENT kitárgyaltunk róla a saját topikjában (több topikban is), akkor áruld már el, mi értelme volt annak, hogy indítasz egy topikot és beöntöd ide copy-pasttel a technikai leírást az írási sebességeiről?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#3) erdoke válasza Berepulo (#1) üzenetére


erdoke
titán

Én meg az olvasást tudom ajánlani, mert pár betű eltéréssel van már ilyen téma, ráadásul ez nem is egy önálló fejlesztésű író.
Olvass, ne olvastass!

A legjobb aláírás a héten

(#4) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Hát én nem tudom gyerekek, beírtam a keresőbe, nekem ezen kívül nem talált mást, az ASUS írókról.
Persze lehet hogy az A108-as topicban írtok róla, de ezt honnan kéne tudni a mezei júzernak?:C

[Szerkesztve]

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#5) erdoke válasza oregcsóka (#4) üzenetére


erdoke
titán

Bővebben: link
:C

A legjobb aláírás a héten

(#6) oregcsóka válasza erdoke (#5) üzenetére


oregcsóka
őstag

Hát jól van erdoke, meghajlok elötted, mert igazad van. ;)
Most akkor vagy te csináltál valamit túl jól, :D vagy pedig én voltam egy szerencsétlen balfék...:(((
Köszönöm, és elnézést a beszólásért. :U

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#7) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Na, már rá is jöttem, hogy mi volt a hiba.
A keresőbe mikor beírtam, az ''asus'' és a ''dvd'' között nem hagytam szóközt...
Ezért nem talált semmit.:(

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#8) Berepulo


Berepulo
csendes tag

Köszönöm ,hogy néhány mellettem állnak! Nekem honnan kéne tudni hogy a Pionner íróknál keressem az ASUS-t???Ennyi erővel kereshetem ott a pendrive-okat is....

(#9) PPeter válasza Berepulo (#8) üzenetére


PPeter
addikt

Mert ha azt feltételezem, hogy úgy vásárolsz valamit tizenezer forintért, hogy tájékozódsz előtte, hogy mit is veszel valójában, akkor elgég egyértelműnek tűnik, hogy tisztában vagy vele, mit is vettél valójában. De ha csak a szép színes doboza miatt döntöttél mellette, az más, az a Te bajod :D. Mésrészt van neki saját topikja, nemcsak a Pioneer 108-as topik. Amúgy - ha elfogadsz egy jótanácsot - akkor legközelebb előbb informálódj és utána vásárolj, mert most ugyan szerencséd volt, de időről időre előfordul, hogy az egyéb hardverek terén sikeres, de optikai eszközöket nem gyártó cégek valami fos terméket szereznek be...

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#10) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Nos, hogy megelőzzem a bajt:
Berepulo, szépen kérlek, ne szólj vissza!

Elöször is, mert PPeter jót akar, nem rosszindulatból írta, amit írt,
Másodszor ő a legnagyobb koponya ezen a téren,
Harmadszor pedig, mert igaza van...

Köszönöm.;)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#11) 5h4rK


5h4rK
tag

Hello! Nekem is ilyen DVD irom van, egy ideig nagyon jol mukodott, de most mar nem tudom szinte semmire hasznalni. Kolcsonadtam az egyik haveromnak es mikor visszakaptam egyszeruen mar nem tudtam semmit irni vele, sot a CD-t sem olvassa, vagyis csak DVD olvasasra hasznalhatom! :W Probaltam uj firmware-t telepiteni, tobbszor is :DDD de semmi..... Van valami otletetek, hogy hogy javithatnam meg, vagy dobjam ki :F ? Elore is kosz....

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asus 1604p
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.