Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Macc


Macc
aktív tag

Na csak hogy en is szoljak, mint viszonylag friss switcher:

aprilis ota van Mac-em, azelott pc-ztem jo par evet (elotte meg Amiga, C64). Nem tapasztaltam 1 negativumat sem a valtasnak, pedig eleg sokmindenre hasznalom a gepet (valtas ota megtobbre: video-t is keszitek mostmar): DTP, Webdesign, AS-JS-PHP-SQL programozas, jatek.
En is azon a velemenyen vagyok (ami termeszetesen teljesen szubjektiv) hogy sokkal kezrealobb az OS X, meg vizualisan is jobban bejon. Olyan aprosagokra is gondolnak a fejlesztok, amik sokaknak eszebe sem jut. Nekem a parnapos tapasztalataim olyanok voltak, hogy ha valamit nem tudtam megoldani elsore, akkor megprobaltam (elfelejteni a win-es tapasztalatokat) egyszerubben, es maris ment. De nem kell a rizsa...
Ha komolyan erdekel a dolog, akkor nezz meg egy ilyen gepet eloben. Az biztos, hogy szokni kell, mert kicsit mas a kezelese, mukodese, de nem nagyon fogsz szerintem csalodni, ha mar most kacsintgatsz a Mac fele. (Viszont sokszor meg fogsz lepodni, hogy eddig bonyolultnak hitt dolgokat, beallitasokat milyen egyszeruen is meg lehet oldani)

Csak annyit fuznek hozza, hogy iBookbol sztem jobb a 12'', mert olcsobb, szinte megegyeznek a parameterek. (260+afa az ara). Igaz abban csak combo drive van. Viszont a superdrive-os PowerBook 12'' az 450+afa, es abban van WiFi, Kekfog, FW, USB, 60GB vinyo, GeFX5200. Szoval nem szar. (hol van itt 300e arkulombseg az usahoz kepest?)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.