Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Velocity


Velocity
aktív tag

Nos a kérdés adott: léteznek mindenféle kínai vezeték nélküli tolatókamerák okostelefonokhoz. Sajna a kínálat kimerült a noname kínai cuccokban, már amennyire észrevettem. Ezzel olyan formában még nem is lenne baj, hogy általában használhatóak is lehetnek ezek a cuccok, a dolog inkább az alkalmazásnál vérzik el. Sok a panasz a nagy kínai webshopokban, hogy nem is HD, meg az app folyton lefagy, vagy épp nem hajlandó települni. Azt már meg sem merem említeni, hogy mi van, ha netán egy kis adathalász programkódocska is belekeveredett a levesbe...

Pl itt van ez... árban, kialakításában (sülyeszthető) elgé szimpatikus, de nincs egy kép az appról, a sima kamera app meg mondjuk nem rajzol vonalkákat, a torzított képre, stb... + nem tudni milyen minőségű, mennyire megbízható, és így tovább.

Szóval, szeretnék venni egy ilyen eszközt értelmes áron (tíztől párszáz dollárig elég nagy a szórás), viszont lövésem sincs, hogy melyikkel érdemes foglalkozni...
Használt már valaki ilyet, esetleg tudnátok ajánlani valamit, amivel érdemes foglalkozni?

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#2) Robertoq válasza Velocity (#1) üzenetére


Robertoq
őstag

Sajnos nekem is ugyanez a problémám, fogalmam sincs melyeket lenne érdemes és amint látom nincs is nagyon válasz rá. Itthon a conrad-nál találtam.

(#3) Velocity válasza Robertoq (#2) üzenetére


Velocity
aktív tag

Hát igen, nem nagy a tolongás...
Most ezt néztem, nem tűnik rossznak, bár jó lenne ha tudnánk némi infót a cuccról...

Kemény menet lesz sok szopással venni egy normálisat az biztos :DDD

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#4) Robertoq válasza Velocity (#3) üzenetére


Robertoq
őstag

Szia! Azóta sikerült beszerezni valamelyiket?

(#5) teo027


teo027
tag

Szóljatok, ha találtatok működő megoldást!

(#6) Velocity


Velocity
aktív tag

még nem, igazságszerint nem is volt időm foglalkozni a témával, de jó lenne már találni valami használható kütyüt... a nagy gyártók (samsung, lg, sony, stb) miért nem csinálnak ilyen kütyüket? :(((

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#7) maross


maross
veterán

Senki nem talalt még egy jo tolatokamerat emberi aron? :). lcd kijelzovel lenne preferalt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#8) sirszevenap válasza maross (#7) üzenetére


sirszevenap
addikt

Halott topic...

Bankkártyával? Hát persze!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.