Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pannonjob

Pannonjob
csendes tag

BEA rendszergazda - Németország (Azonosító: 190)
www.pannonjob.hu

Luxemburgi központú szoftverfejlesztő partnercégünk részére keresünk munkatársat Németországba, az alábbi munkakörbe:

BEA rendszergazda

Feladatok:
- Bea Application-Server alapú (Version 8.1 és 9) rendszergazdai, adminisztrátori feladatok ellátása
- Bea alapú rendszerek karbantartása
- Német nyelvű kapcsolattartás a megbízóval

Elvárások:
- Szakirányú informatikai végzettség
- Kiváló magyar, folyékony német nyelvtudás
- Bea Application-Server alapú kezelői, adminisztrátori, karbantartói tapasztalat
- Unix parancssorok, Shell-scripting ismerete
- Java fejlesztői ismeretek/tapasztalat
- Mobilitás, németországi munkavégzés vállalása
- Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
- Jó problémamegoldó készség

Megjegyzés:
A fenti szakmai elvárások többségében szükség van a jártasságra, másik része vállalati tréningek útján fejleszthető

Előny:
- Angol (vagy egyéb idegen) nyelv ismerete

Amit partnercégünk kínál:
- Kiemelkedő fizetési lehetőség
- Külföldi karrier lehetőség
- Multinacionális környezet
- Dinamikus csapat

Kérjük magyar és német nyelvű önéletrajzát, illetve kísérő levelét csatolva küldje el Raffai Gábor kapcsolattartó részére a raffai.gabor@pannonjob.hu e-mail címre!

Pályázatával kapcsolatban a 0620 326 1996-os telefonszámon érdeklődhet Raffai Gábornál!

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.