Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  alaplap probléma (?) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ekdavid


ekdavid
tag

Hello

rá is térek a problémámra:
adott egy msi k9n neo-F alaplap, amely a mai napig kiválóan működött. jelenlegi reakciója bekapcsolásra, hogy pörög a proci és a videókártya ventillátor, pc speaker mukkot nem ad, viszont videó nem jön, vak a monitor (ami biztos hogy jó)
kipróbáltam a 7600 gs helyett egy pci-s s3 triót, azzal is vak a monitor. még a biosig se jut el. Ezen állapot előtt azonban már jelentkeztek érdekes tünetek, mint pl a gép csak 4-6 secig kapcsolódott be, akkor videójel is volt, de aztán leállt magától. Elején azt hittem hogy a táp romlott el, de már 2 100%-os táppal is megnéztem, azzal is fennáll a probléma.

a fő kérdés pedig az, hogy valyon az alaplap a rossz (gyanúm szerint igen), vagy a videókártya (2 lenne rossz egyszerre?) vagy egyéb dolog. Köszönöm előre is az időt, melyet a problémámra fordítotok. Üdv és köszönet

(#2) Osibaa válasza ekdavid (#1) üzenetére


Osibaa
senior tag

Légyszíves ne nyiss topikot feleslegesen, ha már van a témának saját topikja: [link]

Köszi.

"40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

(#3) Kiss70 válasza ekdavid (#1) üzenetére


Kiss70
tag

Szia!
Szerintem a videokártya problémát kizárhatod.
Mert elég kevés rá a esély hogy a PCI-os is elrepüljön.
Szerintem alaplap hiba lesz.
Esetleg nem melegedett túl?
Nem régiben találkoztam egy esettel ahol a Chipset ek száltak el.
Jó mondjuk ott a Chipset hűtők se voltak rajta .... :((

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#4) Skynet258 válasza ekdavid (#1) üzenetére


Skynet258
veterán

Valyon (hogy a te szavaiddal éljek :W ) miért nem használod a keresőt? :U

https://geekpulse.hu

(#5) ekdavid


ekdavid
tag

megyek lehúzom magam a vécén.
sajnos 99% hogy elszállt az alaplap. köszönöm a megerősítést.
(hűtés biztos hogy rendben van/volt)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  alaplap probléma (?) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.