Hirdetés

Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    Üdv.

    Szeretném kérni Andrej91 nevű fórumtárs felhelyezését a fekete listára, ugyanis csúnyán átvágott. A történet úgy szól, hogy hirdettem egy mobiltelefont, jelentkezett rá hogy megveszi, megegyeztünk az árban, és az átvétel helyében, idejében. Ma 1 órára volt megbeszélve, vidékről mentem fel pestre ezügyben, délben küldött 1 sms-t hogy csak fél négyre tud odaérni, én már félúton voltam pestre, mert mindenhova előbb érek oda nem szeretek késni. Ez még nem is lenne akkora baj, de délután dolgom lett volna, felhívtam hogy biztos oda jön e fél 4-re akkor, elhalaszottam a többi elinézni valóm miatta, hazamenni már nem volt időm, vártam fél 4 ig, 5 percel előtte hívtam hogy odaértem, és hogy merre jár, nem vette fel elég gyanus volt, de nem törődtem vele, egészkor megint hívtam szintén nem vette fel, és vártam rá majdnem 1 órát még, hívtam közben legalább 10 szer, volt hogy kinyomta, vagy nem vette fel. Szerintem ez a gerinctelenség netovábbja. Nem igaz hogyha közbe jött valami nem tudott volna szólni, vagy legalább egy sms-t írni hogy bocs. Szeretném, ha ez a kis írásom felkerülne a feketelistára, hogy mindenki tudja, hogy mire számíthat tőle.

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Aktív témák

Hirdetés