Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Nagyobb választék lehetne a nem agyba dugós fülesekből is. Fülesből csak nem agyba dugósat, fejesből pedig csak on-eart használok. Nekem ezek kényelmesek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) tovgab válasza janeszgol (#1) üzenetére


tovgab
aktív tag

On-ear-t? :Y Nekem csak az over-ear vált be fejhallgatóból.
Ezek a Lenovo fülesek nagyon jó ár/érték aránnyal rendelkeznek. Nekem egy agybadugós fajta van (Lenovo X88), de mind a 15 Eur-t bőven megérte. Szépen szól, nem szakadozik, kicsi, B/T 5.3, nagyon elégedett vagyok vele.

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#3) freeapro


freeapro
senior tag

A lenovo név nem garancia a minőségre. Pár éve vettem hasonlót és nagyon gagyi hangminősége volt. A mikrofon egyenesen használhatatlan volt.

(#4) Fecogame válasza janeszgol (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem agyadugós füles általában kifelé jobban szól, mint a fül felé :DDD

Az on-ear pedig rövid idő után kényelmetlen (nekem), egyszerűen nyomja a fülem.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) noezmegmi


noezmegmi
tag

Felülvizsgálat az pont az a rész ahol, ha gagyi akkor a többiek oda jelzik. Nincs egyetlen felülvizsgálatot az érdekes amikor ilyen olcsó termékre min 30-an lecsapnak. :C

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#6) bollokcs80 válasza janeszgol (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én is jobban szeretem, de tényleg nagyítóval kell keresni az in-eart. Xiaomi Air 2-t vettem, de elég hektikusan működik. :F Nem tudom a 20-30ezer körüli kategóriában van-e valami értelmes alternatíva manapság.

B.Cs.

(#7) janeszgol válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Én szeretem a Buds Live-ot. Van Buds 1-em is, de az is agyba dugós, nem használom.
A Buds Live az az árát megéri.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Én a munkahelyen használok ilyen kialakítású fülest, azért szeretem, mert nincs izoláció, ezért könyebben meghallom ha valaki hozzám szól...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.