Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fisha


Fisha
őstag

No a topic lenyege mindossze annyi, hogy vettem egy Casetek 1018 2B hazat, amivel maximalisan meg vagyok elegedve, igy batran ajanlom mindenki figyelmebe. A haz nagyon hasonlit a prohardveren mar tesztelt casetek hazohoz, parameterek roviden: 4 nagy, 2 kicsi hely, +6 vinyo hely, majdnem teljesen csavarmentes szereles, 7 venti hely (egy font is!), zarhato elolap/plexi oldallap, usb/firewire/audio kivezetes, !tap nincs!. Ara brutto 23eFT alatt picivel.
A haz nagy elonye, hogy nagyon mely (tobb mint 52 centi), igy vigan elfer benne az alaplap a meghajtoktol. Viszont nem olyan magas (54 centi), mint egy nagy torony is kenyelmesen elfer az asztal ala. Nagyon szep, nagyon igenyes kialakitasu 1mm acellemezbol. Csak ajanlani tudom, praktikus azoknak is, akiknek mar van egy markas tapjuk.

Elore hat mind ki kolto, :)
Fisha

(#2) Doviziozo


Doviziozo
aktív tag

Képed nincs róla? :U

Forza Rossoneri!

(#3) Atlantis válasza Fisha (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Csatlakozom, nekem is ilyen van.
Két dolog bosszant: igaz olcsó a ház, de szemet műanyag az előlap. A másik, hogy a hűtését nehéz jól megoldani. 7 venti mehet bele, de a felső és a két első ventihely használhatatlan. Annyi lemezen és műanyagon kell átmenni a levegőnek, hogy nem tud érvényesülni a venti ereje. Kivágni is csak az elsőket lehet, kérdés, van-e értelme, mert akkor is marad 1 réteg műanyag +1 fém+ a porszűrő. A felső venti gyakolratilag hozzáférhetetlen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4) Fisha válasza Doviziozo (#2) üzenetére


Fisha
őstag

A sajatomrol nincs, de itt van egy par kep rola:
[L]http://www.tobitech.de/sections.php?op=viewarticle&artid=170&page=1[/L]
Az enyem annyiban mas, hogy fekete a teste (az elolap nem) es plexi oldallapja van.

(#5) Fisha válasza Atlantis (#3) üzenetére


Fisha
őstag

Hat abban igazad van, hogy az elulso font levo ventinek nem eppen szabad az utja, de szerintem a tobbivel nincs kulonosebb gond. Az elolap meg tudtommal szinte mindenutt muanyag sajna :(, de itt legalabb szep a fem boritas rajta, szerintem.

(#6) Doviziozo


Doviziozo
aktív tag

Jól néz ki!!! ;]

Forza Rossoneri!

(#7) Heng®


Heng®
tag

És és sok sok extrával dobozban, garival árulok 1eta hardverpiacon. Nézzetek be a bazáromba :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.