Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lamonso


Lamonso
kezdő

Áh, Unisoc....

(#2) kovy79


kovy79
őstag

"2 SIM mellé microSD is fér"
vs.
"két SIM-et fogadhat be (az egyik helyett mehet be microSD is)"
Most akkor vajh melyik?

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#3) bollokcs80 válasza Lamonso (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Pont emlegettük a Huawenél. :) Ez sem váltja meg a világot.

B.Cs.

(#4) Sn00k


Sn00k
veterán

Elképzelni sem tudom ki az aki ilyennel kínozná magát, ennyi pénzért...

3njoy the Lif3

(#6) Bog válasza kovy79 (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

2 SIM + microSD. Javítottam. Fejben már a következő tesztcuccnál voltam :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) wolfman válasza Sn00k (#4) üzenetére


wolfman
veterán

Létezik egyáltalán olyan strapatelefon, ami ne lenne tele kompromisszumok tömkelegével?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) bollokcs80 válasza Bog (#6) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

"Márpedig ez nem egy lényegtelen apróság, hogy miért fontos a biztonsági frissítés, arról ebben a videóban beszélgettünk kiberbiztonsági szakemberrel."

Kimaradt a link a YT videóra. :R

B.Cs.

(#9) chakram6706 válasza wolfman (#7) üzenetére


chakram6706
csendes tag

Mit nevezel kompromisszumnak? Rosszabb kamera, gyenge hardver, vagy a rosszabb kijelző? Esetleg méret és súly? Oukitel wp19 van nekem, a hardver elbir mindent ( s21 ultrával összemértem az app indulás és újra indulás + a telefon újraindításban is pariban van). Persze a kamera csak nappal használható (itt a kompromisszum! Viszont 22000mah földbe döngöl szinte mindent üzemidőben. Jah ehhez drabál méret és 730g súly párosul.

Ha jó a napod, élvezd!

(#10) Zsolt,72 válasza chakram6706 (#9) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Méretes és igen masszív [kütyü] , nem egy hétköznapi darab. :D

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#11) ncc1701 válasza chakram6706 (#9) üzenetére


ncc1701
veterán

Jobb kamerával, nevesebb gyártótól érdekelne is egy ilyen. :)

(#12) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon gyenge lett, pedig a koncepció szerintem is életképes lehetne. A béna megvalósításon csúszott el a készülék. Van egy olyan érzésem, itt erős fillérkefélésre játszottak, úgy akartak sok profitot realizálni, hogy alig fektetnek be, alig kockáztatnak.

Mellékesen szólva pedig egy Unisoc Tiger T606 ma már a tudatosabb vásárló leköpésének is minősül. Még egy Helio G99-et se tudtak kukázni bele.

(#13) judas13


judas13
addikt

A hőkamerás G2-t is potom 1000-1200€ körül adják.
Akik esetleg beleszerettek a márkába, és rengeteg fölös léjük van, valamint feljebb helyeznék a tekintetüket egy szintén használhatatlan izébe, akkor akár vihetik még azt is!😬 😈

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) kaller1 válasza wolfman (#7) üzenetére


kaller1
veterán

Pl. az Ulefone Armor 22 ami mindenben jobb ettől és még olcsóbb is.

.::> <::.

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Minden tekintetben gyönge.

(#16) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez így értelmetlen. Szerintem erre is rá lehet fogni, hogy kár volt mind az emberi és technikai tudást elpocsékolni a tervezés során.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17) Mishita


Mishita
tag

Megint ott van el tolva hogy akkora mint egy vágó deszka. Ha egyel jobb hardvert kap és egy kamerát ami normális képeket csinál nem ilyen maszatokat (egy iphone 6s még mai napig veri ezeket szerintem ) akkor már kivánatosabb lenne.

(#18) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Nem tudom, hogy ilyen áron ezt ki fogja megvenni...

Samsung Galaxy Z Fold 5 & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#19) Mishita válasza Usgyi (#18) üzenetére


Mishita
tag

Főleg úgy hogy ilyen telefont nem hiszem hogy két évre vesznek az emberek. Már pedig így illene legalább két fő verzió frissítést támogatni.

(#20) Bleccs


Bleccs
csendes tag

Az a kamera te Jóisten... :Y :DDD
Az árát nem írtátok el véletlen (ironikus kérdés :DD )?
Hát ez... Hát ez... Hagyjuk. :D
Én persze gyűjtsem szelektíven a műanyagot, papírt, létesítsek komposztálót, de a gyártók büntetlenül megtehetik, hogy ilyennel szennyezik a környezetet. :(

(#21) lolal


lolal
senior tag

Emberiség ellen elkövetett bűntett ez a sz*r. Az alap koncepció nem lenne rossz, de az értelmezhetetlen kamera, a már megjelenéskor harmatos f*s SoC és ég a brutálisan inkompetens kijelző a pöce aljára száműzi ezt a H6 nak nevezett bélsarat.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#22) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet.

A jövő most van

(#23) kangool


kangool
tag

Hazai két év cseregaranciával már nem olyan rossz, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.