Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Afrika korps vs. desert rats (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24) bullseye válasza Zdenkó (#23) üzenetére


bullseye
addikt

játszad easy-n, akkor tényleg könnyű. teljes axis küldetésben vesztettem úgy másfél tucat gyalogost (többnyire ágyúk kezelőszemélyzeteként) de zsákmányoltam vagy 40 ellenséges járművet...

legtöbb pályán bejön a csiga taktika.
felderítésre kell egy gyalogos egység: mesterlövész, felderítő, orvos, 2xaknász (csak aknagyanús területre, 1-1 ágyú kiürítéséhez, de pl. városi harchoz soha) illetve a felderítőjármű beleültetve egy felderítő, 3-4 önjáró löveg, 2-3 javítókocsi, 2-3 önjáró légvédelmi egység, 6-8 tank, és 20 gyalogos foglalni a kiürült egységeket.
így jó sokáig tart egy pálya többnyire, de szinte veszteség nélkül megcsinálható. (városban legjobb 1 felderítő 1 javító 1 nehéztank trió a gyalogosok kifüstöléséhez)

ezért is gőzöltem be és hagytam abba a partraszállás résznél. utálom a saját veszteséget, ott meg az jött hangulatelemként (lehetett volna simán időre is, ha rohantatni akarnak) + a nyerő taktika az lett volna, hogy csak páncélosokat viszek, ozt hadd pusztuljanak. De ha a pályák 90%-án mehetek ésszel, akkor ne kényszerítsenek a többin Tank Rushra...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Afrika korps vs. desert rats (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.