Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ABIT ST6 és ABIT VH6-T? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7) Alvin_ti4200 válasza rup1u5 (#6) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az új BIOS-okat a www.abit.com.tw internetes oldalról töltheted le. Nekem volt ilyen alaplapom, semmi probléma nem volt vele, azt leszámítva, hogy a 133-as RAM-ok nem mentek 123-nál többet. De ugyanezt eljátszotta a VH6-II is. Viszont ha össze-vissza pakoltam a 3 slotban, akkor egyszer találtam egy olyan állapotot, ahol működtek (143 MHz-en!). A BIOS frissítés nem nagy szám. A letöltött zip fájlban van egy readme, amit ha elolvasol, akkor tudni fogod a dolog menetét, de szerintem az Abit honlapján szerintem van egy FAQ. Mellesleg nekem egy 800-as Celeron-II ment 8*143=1136 MHz-en, 143-as RAM órajellel. Elég stabil lap, de inkább vegyél Intel chipseteset. Az Abit alaplapok minősége szerintem is hagy kívánnivalót maga után. Nekem 5 hónap alatt 2 ment tropára. Most egy Gigabyte GA-7VAX-em van (bizony, visszatértem az AMD-hez) és szuper stabil. Bár nem a leggyorsabb lap, de a stabilitás és a minőség számomra a TOP2.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ABIT ST6 és ABIT VH6-T? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.