Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit IS7 van-e valakinek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26) pilóta válasza vallas (#25) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem feltétlen tudják. Elmesélem az én kis történetemet:

Még új dolog volt a northwood, amikor vettem egy 1,6-ost. Vettem egy másik boltban egy Abit TH7-II lapot hozzá. Hazaviszem, sekép-sehang. Na most akkor mivan?
Visszavittem a procit, ott berakták egy noname canyon lapba és símán megy. Akkor át a másik boltba az alaplappal. Abba beletettek egy willamtte procit és minden jó. Oppá! Szóval akkor itt csak a BIOS frissítés segíthet. Na de hogyan frissítsek BIOS-t, ha el sem indul a gép?
A boltban azt mondja a nagytudású, hogy nem szabad BIOS-t frissíteni, mert elvész a garancia (komolyan ezt mondta!). Mondom neki: na nem szarozzon már, hiszen az új BIOS-t a gyártó adja ki, hogy kijavítsa a saját hibás termékét. Nehogymán ettől menjen el a garancia...
Na mindegy rábeszéltem, hogy szarok a garanciára, frissítsenek BIOS-t. Na utána már gond nélkül ment és megy azóta is a gépem...

Aki él és nem boldog, az téved!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit IS7 van-e valakinek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.