Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit eq (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nonoyoyo


nonoyoyo
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült szert tennem egy abit nf7-re és kaptam hozzá driver cd-t is. A problémám az, hogy van egy Abit EQ nevű csoda ami indításkor közli velem, hogy fjál megnyitási error. Mi lehet a gond?

(#2) DukeFX válasza nonoyoyo (#1) üzenetére


DukeFX
tag

Közlöm, hogy van kb 999999999999999999999999 NF7 topic!!! :((

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#3) Gorneck válasza nonoyoyo (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Én meg közlöm, hogy rakd fel a speedfant oszt jóvan!

Gorneck#1239

(#4) Flashy


Flashy
veterán

rakd fel ujra az AbitEQ-t, ha akkoris akkor a Windows hülye (szokásos). de az abiteq kedvéért ne installd újra, annyit közelsem ér :)

(#5) Viktor77 válasza nonoyoyo (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Ezzel szívtam én is, annó.

Rajtam egy biosfrissítés segített. De tényleg jobb a Speedfan, vagy mégjobb a Motherboard Monitor 5.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) jpisti


jpisti
senior tag

Ez az ABIT EQ nem igazán jó progi szvsz túl sok erőforrást használ, ugyhogy jobban jársz ha felteszed mondjuk az EVEREST-et amikor kiváncsi vagy az adatokra akkor megnyitod oszt ennyi.

A piszkálódásokkal ne törődj, de máskor használd a keresőt ezt meg a moderátort keresek topikban zárathatod.
Ja, és üdv a csapatban! :P

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#7) nonoyoyo válasza jpisti (#6) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

jpist: köszi
a többieknek is köszönöm, főleg az ''építő'' jellegű hozzászólásokat...
ezek lehet, hogy bosszantóbbak mint az, hogy én egy külön témát nyitottam, holott van 99999999999999999999999999 nf7 topik. Megnyugtatásul közlöm, belenéztem mindbe, de nem találtam választ a kérdésemre, és a gyorskeresőben sem jött csak két hózzászólás... De ettől függetlenül elismerem én vagyok a hülye!
Remélem mindenki nyugodt!

(#8) Full válasza nonoyoyo (#7) üzenetére


Full
tag

Toltsed le ay ujabb verziot!Un volt nekem is de ey segitett!

zizz

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit eq (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.