Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aylarth


Aylarth
tag

Sziasztok!
itt van ez a TNT2 M64-es kártya, aminek a sávszélessége a pro-nak is csak a fele, és valamire le szeretném cserélni ami még belemegy ebbe az alaplapba. Úgy tudom a ,,nagyobb'' kártyákat (pl:GF3) már nem bírja el, és a max 2xAGP miatt nem is lenne nagyon értelme.
Kérlek adjatok tanácsot!
Előre is köszi!

(#2) LordX válasza Aylarth (#1) üzenetére


LordX
veterán

Nyugodtan vegyél nagyobb kártyát is.

Egyedül AGP 8x-es kártya nem fog benne menni, ami meg amúgy is alig van még.

(#3) gyozi


gyozi
aktív tag

Valami erősebb kártyát vegyél (Radeon 8500, GF3), mert a procid igen gyengécske! Ha ezeket rakod a gépbe, akkor még egy darabig el tudsz játszogatni! Aztán később meg jöhet egy proci+alaplap csere és a kártyákból az is kihoz egy 1,5-szeres teljeítménynövekedést!

(#4) gyozi


gyozi
aktív tag

Ja, és a 2XAGP miatt nem kell aggódni!

(#5) Aylarth


Aylarth
tag

oké, köszi, de azt hallottam, hogy ezek a ,,régi'' alaplapok nem tudják ellátni árammal a kártyákat.
igaz ez?

(#6) gyozi


gyozi
aktív tag

Annyira azért nem régi az a lap! Ez max a Woodoo 5500-ra igaz, aminek külön táp kellett, egyébként nyugodtan vehetsz bele akármit! Különben a kártyákon feltüntetik a minimális gépigényt és a boltos is elég sokat tud segíteni, hiszen ez a szakmája! :)

(#7) Aylarth


Aylarth
tag

oké, köszi.
a következő kérdésem az, hogy egy KyroII-től sac mennyi lenne a gyorsulás?
érdemes?mert sokat nem akarok rá költeni mielőtt valamikor egy év múlva lesz a nagy fejelsztés:Addigra már Hammer, stb.

(#8) karib válasza Aylarth (#7) üzenetére


karib
addikt

Kyro II szereti az erős procit. Egy Ge2MX-nél jobb, de nézz körül, valami 32 megás rendes Ge2 (GTS, Pro, Ti) szerintem neked jó lenne, tán 15 körül már lehet valahol találni, ha másként nem, hát használtan. Sajnos a Celeron elég vérszegény, a Kyróhoz inkább valami erősebb Duront illene rakni, jobban futna vele.

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.