Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #54625216 válasza Necroman_Mk2 (#47) üzenetére


#54625216
törölt tag

"Pedig angol nyelven meséket nézni sokat segít az angol nyelv megtanulásában. Cartoon Network generációsként mondom és tudom ;)"

Én mindent feliratosan nézek, de egy 4-6 éves gyereket nem tudsz leültetni egy másfél órás filmhez, ha nem érti a szöveget. Pedig pl. fent vannak a Studio Ghibli filmek, amiket nagyon szívesen megnéznék velük, de hiába adták ki az összeset DVD-n szinkronnal, a Netflixen csak felirattal lehet nézni.

(#52) Sanya válasza Necroman_Mk2 (#47) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem tudom, minek vettek olyan tévét? :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#53) johnyblaze válasza nozs23 (#46) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

az ugy jo akkor. :R

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#54) johnyblaze válasza #54625216 (#51) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

"de egy 4-6 éves gyereket nem tudsz leültetni egy másfél órás filmhez, ha nem érti a szöveget."

90-es évek elején mikor semmi mese csatorna nem volt csak a magyar 1-en volt napi egyszer tv maci este.en nemhogy másfél órát hanem egész nap cartoon networkot néztem.angolul.pont 3-4 eves voltam kb.de annak is örültem mint majom a farkának.nagyon szerettem.persze hogy a mai gyerekek mar nem akarnak, mert minden is ott van nekik egy karnyújtásnyira.

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#55) #54625216 válasza johnyblaze (#54) üzenetére


#54625216
törölt tag

Pontosan értem miről beszélsz, mi a 80-as években a helyi könyvtárba jártunk külföldi képregényeket nézni, javarészt franciául meg németül voltak így egy szót sem értettünk belőlük, de remekül szórakoztunk.
Az eredeti téma viszont a Netflix versenyképessége és ma már a gyerek közönségnél erős hátránnyal indul az a tartalom, aminek a kölök nem érti a szövegét. Tehát ha el akarják adni a szolgáltatásukat, akkor a Netflixnek kellene több szinkronos tartalmat közzétenni a Kids szekcióban, mint a gyerekektől elvárni, hogy idegen nyelven nézzenek meséket, amikor más szolgáltatóknál meg minden az anyanyelvükön megy.

(#56) Zsu91 válasza johnyblaze (#54) üzenetére


Zsu91
csendes tag

+1 :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.