Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz tkesy #510 üzenetére

    Rémlik valami, de amire jobban emlékszem, hogy pl. találtak egy palit, aki hasonlított rá, és sokáig azt hitték, hogy ő az. Volt róla felvétel is, mert ezt is egy dokumentumfilm-sorozatban láttam. Azt hiszem, a Nagy Csaták c. volt az.

    Persze azt is hallottam, hogy zsidó volt! Van az a nagy vastag könyv, fehér borító, azt hiszem, simán Adolf Hitler a címe, és abban elemzi a szerző a családfáját, s állítólag nagyanyja valahogyan zsidó származású volt. De eleve nagyon kusza a dolog, pl. a Schicklgruber -> Hitler névváltoztatás okai (vérfertőzés stb.)

    Igen impozáns a gyűjteményed! Abból a Hitler's Henchman c. sorozatból és is láttam párat, de sajnos otthon nincs Discovery-nk. Ha jól emlékszem, Hess-t valami hitlerjugendes vezetőnek nevezték ki, mert értett a gyerekek nyelvén.

    Viszont a Sztálingrád milyen verzióban van meg? Nekem nincs feliratozva Hitler 1942. nov. 8-ai rádióbeszéde, csak ennek lényegére volnék kíváncsi (a katonák közül volt, aki nevetett, volt, aki csak nemlegesen bólogatott a romos épületben).

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés