Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Hihetetlen, ha ezeket valaki megveszi. :Y

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) Bgyarmati válasza Predatorr (#1) üzenetére


Bgyarmati
csendes tag

Én a másik véglet vagyok. Egy csaknem 100 éves Thonet-széken ülök. Nekem kényelmes....

(#3) p a s s e r válasza Predatorr (#1) üzenetére


p a s s e r
őstag

neked ez a hobbid, vagy üzleti okokból tolod?

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#4) villamos


villamos
őstag

Ismét egy jó kis katyvasz konfig... :DDD
Hogy miért vannak ebbe a rusnya házba beleszerelmesedve, azt nem tudom. A CPU és a VGA nem passzol, fölösleges ehhez R7. A RAM sem ideális, de az még talán elmegy. Az SSD -t még az ellenségemnek se. Az egészet az A520 -as deszka koronázza meg.

Persze tudjuk, ezek vannak raktáron.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#5) Sunnam válasza p a s s e r (#3) üzenetére


Sunnam
tag

Hagyjad, had élje ki magát. Szerintem szent küldetésnek érzi minden egyes heti hardver ajánlónál leírni a véleményét. Mindenki el tudja dönteni, hogy mit szeretne venni és mennyit hajlandó áldozni rá. Ha már veszi a fáradságot, hogy ide is ír, akkor arra is vehetné, hogy részletesen leírja mivel mi a baja pontosan és ajánl helyette jobbat/olcsóbbat és nem csak pár szavas véleményt böfög be.

(#6) hevepapa


hevepapa
senior tag

Egy 24"-os verzió a Dell G2723H paramétereivel érdekes lenne.

(#7) ALBY


ALBY
senior tag

Ez a Playseat® PUMA Active szék egészen tetszik
de ez ugyebár ez dugásra való,
persze aki hardcore gamer, csaja meg úgysincs, tök jól lehet benne rajta játszani is, remek termék!

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#8) Angie™ válasza Sunnam (#5) üzenetére


Angie™
addikt

Nagyon frusztráló, hogy akárhányszor megnyitom a heti ajánló hozzászólásait, vki mindig lehúzza azt. Engem egyre jobban zavar..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#9) Sirus86 válasza Angie™ (#8) üzenetére


Sirus86
tag
LOGOUT blog (1)

Ez a magyar virtus sajnos. Mashol is ugyanez. Kar, hogy nincsen Prohardveren nemitas gomb, es akkor automatikusan eluntetni azoknak az embereknek a kommentjeit, akiket nem akarjuk latni.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#10) Angie™ válasza Sirus86 (#9) üzenetére


Angie™
addikt

Én eldöntöttem, hogy minden alkalommal mikor negatív dolgot fogok olvasni a sorozatban, akkor írok egy pozitív dolgot, hogy a kettő egyensúlyban legyen.

Szóval, köszönjük a heti összefoglalót, a bemutatott termékeket.

Ennyi, kész is

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#11) Sirus86 válasza Angie™ (#10) üzenetére


Sirus86
tag
LOGOUT blog (1)

En is igy teszek!
Koszonom a heti osszefoglalot :)

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#12) Geller72 válasza Sirus86 (#9) üzenetére


Geller72
veterán

Ha támogatod a ph-t anyagilag, akkor van az is. ;)

(#13) Predatorr válasza p a s s e r (#3) üzenetére


Predatorr
őstag

Mi a problémád? Talán nem tarthatom hihetetlennek? :Y Te majd megmondod? :U
Nem én teszek föl, bevallottan üzleti okokból (ott az alcímben), túlárazott cuccokat, vagy reklámozok elavult, kifutott termékeket, durva szűk keresztmetszettel megvert konfigurációkat Valószínűbb az üzleti motiváció azoknál, akiknek nem tetszik, ha ez valakinek (és nem csak nekem) feltűnik, vagy a teljes hozzá nem értés.
Egyelőre ugyanolyan jogom van megalapozott véleményemhez (bármelyik termék elérhető olcsóbban, van nála jobb és/vagy újabb, stb.), mint bárki másnak sajátjához, még ha az megalapozatlan is. :P
Sokkal szívesebben olvasnék jó ajánlatokat.:R

Sunnam: Ja, akkor a teljes hozzá nem értés. Többen leírtuk már sokszor, melyek a problémák.

Angie: Milyen heti összefoglaló? Ez egy rendszeres, hétvégi reklámrovat, ahol rééégen egyébként mindig több jó ajánlat is szerepelt (még ha sokkal olcsóbban meg is vehetted a.cuccokat máshol). Legalább tudnád, mit olvasol. :D Amúgy inkább azt kéne megköszönnöd, hogy páran felhívjuk a figyelmet az ajánlatok hátulütőire. Ettől még azt vásárolsz, és annyiért, amit csak akarsz. :R

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#14) p a s s e r válasza Predatorr (#13) üzenetére


p a s s e r
őstag

mindenki érti, hogy reklám, mégsem rugózik rajta...
rákeresni és utána dönteni is tud mindenki...
nem emlékszem, hogy valaha is megköszönték volna az önzetlen aggódásod...

köszönjük, tényleg szarj nyugodtan a ventilátorba bárhol, bármikor, nehogy simán magadban tartsd... lényeg, hogy pattintsd fel a hangulatot nagymagyar magasságokba...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#15) Angie™ válasza Predatorr (#13) üzenetére


Angie™
addikt

Szerinted nem tudom, hogy mit olvasok?
Huhha, de magas lovon ül vki.. szépen kiosztottad a lapokat, gratulálok.. büszke lehetsz rá :U
Most ha végignézném az utolsó 10 “reklámrovatot” (hogy kedvezzek az izlésednek), kiváncsi lennék hányat fikáztál le hasonló módon.. Ha lesz időm megnézem..
Áá.. ezt a fél percet sem érdemled meg, amit rászántam itt a válaszra.

Tudod mit? Legyél boldog, nem veszem el az örömödet, nyugodtan legyél ezután is toxic minden hétvgén.

Ui: Csak meglestem az utolsó 4-et, ebből háromban osztottad a negatív energiádat mindenkire, ennyi elég is volt.. ennyire boldogtalan vagy??? :(

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#16) lujo10 válasza Sirus86 (#11) üzenetére


lujo10
aktív tag

+1 :K

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#17) Rowon válasza Angie™ (#8) üzenetére


Rowon
veterán

Egyre gondoltunk... Mindig van legalább egy ember, aki eszi a sz*rt minden hardverajánló alatt.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#18) villamos


villamos
őstag

Azért nehogy ne lehessen már véleményezni a termékeket. És lássuk be, ami nem jó vétel, az bizony nem jó vétel.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#19) Crus válasza villamos (#18) üzenetére


Crus
őstag

Pedig nem ártana ha hozzászoknál. Nem véletlenül tüntette el a YT is a dislike-ot, csak pozitívan lehet rohanni a végzet felé, realistán mélységesen megvetendő.

Valójában egy jól megfogalmazott kritika, végül számos pozitív hatással képes bírni. Pl. adott esetben a forgalmazó/gyártó/kisker/nagyker veszi a fáradtságot elolvassa és a köv. termék esetében figyel a hiányosságokra (ez szoftvereknél elő is szokott fordulni).
Vagy ott van a kispénzűek kérdése, akiknek szinte életbevágó, hogy ne csak azt olvassák, hogy minden szipi-szupi szuper, hanem a negatívumokról is essék szó. Mert negatívumok szinte mindig vannak, csak ezeket divat lett elhallgatni és ezzel valójában a vásárlót megtéveszteni. Arról már nem is beszélve, hogy az aki jobbáteszi a saját munkáját, abból rengeteget tanul, fejlődik, ezt a tudást közben/utána megoszthatja másokkal, etc.

A világ nem fekete-fehér, de ezzel tömegek nem képesek szembenézni. Attól, hogy egy termék kap kritikát, attól még nem feltétlenül hulladék, csak lehetne jobb is.

És nem az az emberiség célja, hogy napról-napra többek és jobbak legyünk? Ha nem az, akkor mi? A totális és vak kapitalizmus? Hogy lehetne jobbá tenni valamit, ha mindenki vigyorog rá, mint a tejbetök és nem beszél a negatívumokról?

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#20) 4nick8 válasza Crus (#19) üzenetére


4nick8
őstag

Ez így teljesen jogos. Csak mit kezdjünk a teljesen toxikus arcokkal akik a mindíg a leghangosabbak?

(#21) Rowon válasza 4nick8 (#20) üzenetére


Rowon
veterán

Előfizetsz prémium tagnak és elrejted őket. Mást nem tudsz csinálni. FB-on már azért nem vagyok fent, mert ott tényleg elegem lett belőle, hogy mindenhol megy a nyavalygás. Ez mér ilyen, ez mér olyan, mindig van legalább egy ember, akinek semmi sem jó. Mint van az a két klasszikus nóta, az egyik a Belgától "Az a baj" címmel, a másik pedig a Sickratman "B*zi-e vagy?".

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#22) Predatorr válasza p a s s e r (#14) üzenetére


Predatorr
őstag

és a többi: Nem látom, hogy értenétek, és ti rugóztok rajta, ti hangoskodtok, ti nem tűritek a tiétekével nem egyező, ráadásul, avval ellentétben, megalapozott véleményt, tehát nem én „fikázok” (még a szó jekentését sem ismeritek). :P Egyetlen érvet, bizonyítékot nem mutattatok (mert nem is tudtok), csak személyeskedtek. Akkor ki a toxikus? :U
Javaslom,a pozitivitás érdekében, forduljatok a rovat ósszeállításáért felelőshöz, hogy friss, jól árazott és (ki)használható termékeket tegyen bele. ;)
Jó fórumozást! :R

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#23) Rowon válasza Predatorr (#22) üzenetére


Rowon
veterán

[link]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#24) p a s s e r válasza Predatorr (#22) üzenetére


p a s s e r
őstag

jólmegmondtad...

mi (mondjuk nincs mi, csak ő, meg ő, meg én van) talán ilyen buta, de jóindulatú emberek vagyunk, és nem a véleménnyel, kritikával van a baj, hanem a rosszindulattal...szvsz bizonyítéknak ott vagy minden hétvégén az első tíz hsz író közt (keress rá magadra, ne minket csuklóztass), garantáltan ultranegatívan reagálva egy kávéhoz való, laza hangvételű, köztudottan reklámblokkra (amit olvasni olyan, mint lapozgatni a ládába bedobott szóróújságot), és lényegében mindig ugyan azt mondod... orrérc... oszt minek? hasznos hsz-ek (pl. a mostani), vagy csak arra jó, hogy a színvonalat a nagymagyar közhangulathoz igazítsa? ha nincs haszna másnak, akkor hosszú távon kitartani ezt insanity-e, avagy trollkodás? még mindig egy reklámblokkról beszélünk, nekünk meg legfeljebb ez a költői kérdésünk... mármint neki, meg neki, meg nekem...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#25) ralfee106


ralfee106
tag

Az arozzi szekek ülőfelülete mennyire kemény? van vkinek tapasztalata?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.