Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17651) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ijjj :DDD

közel volt az 5. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17652) vans?


vans?
őstag

Ez a kapufas tortenet sem sokon mult...

hábm bábm

(#17653) fatal`


fatal`
titán

Kuyt már megint táncolhatott volna a 16oson belül...

(#17654) maláj


maláj
őstag

a "nagyreményű" Vanczák Viliről eddig hány gólt is kaptunk :F ;] :DDD

(#17655) venember83


venember83
nagyúr

Elia gyönyörűen kikerül 3 kib@szott bábut, Kuyt meg egyedül fejelhet öt méterről. :((( Lehet itt hinni, de lóf@sz sincs itt, nem foci meg feltörő fiatal generáció.

(#17656) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Így van, 11 nézővel a meccs nagy részén több van. :D :C

Don't Tread On Me

(#17657) lvnt válasza MPowerPH (#17649) üzenetére


lvnt
őstag

Hagyjuk már azt a holland B-t, nincs ilyen! Van a holland válogatott, és kész. Ráadásul mindenki tudja, és tudta, hogy milyen erős a padjuk. Nevetséges, hogy három-négy kezdőjátékosuk kidől, és már B csapatnak titulálod őket.

(#17658) MPowerPH válasza lvnt (#17657) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát, ez nem az a holland csapat, aki a VB-n menetelt. ;] Szóval nálam ez B, mert olyan klasszisok hiányoznak, amiből 1 is megváltás lenne a magyar csapatnak. A 4 játékos a csapat majdnem fele. ;)

Robben, Huntelaar, Janssen, Stekelenburg, Van Bommel

Szvsz, alapból a nagy golvágójuk Huntelaar hiánya lehet érvágás, belegondolva a 4 meccsen mutatott teljesítményébe. És akkor Robben -t meg sem említem. Stekelenburg -ot azért nem mondom, mert itt az nem oszt, nem szoroz, mivel teljesen veszélytelenek vagyunk a holland kapura. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#17659) AMDFan


AMDFan
addikt

"Rosszul lehet játszani, de lélektelenül soha!"

(#17660) fatal`


fatal`
titán

Inkább a kézilabdába pumpálják azt a 250 milliárdot..

(#17661) maláj válasza AMDFan (#17659) üzenetére


maláj
őstag

nagy igazság :R

szerk: (#17660) hunfatal
nálad is :K

[ Szerkesztve ]

(#17662) AMDFan válasza MPowerPH (#17658) üzenetére


AMDFan
addikt

Fejezd már be. Ha nálad a holland B-ben játszik Affelay, van Persie, van der Vaart, De Jong, Kuyt, Sneijder, akkor egyszerűen csak nem értessz a focihoz. Nem kell a károgásod. Ember a VB ezüstérmessel játszunk, nem őket kell nekünk megverni, és nem is a vereséggel van baj, hanem a hajtással.

(#17663) littlelion21


littlelion21
addikt

Hihetetlen. Most komolyan, mikor kellene felszívnia magát egy csapatnak, ha nem akkor amikor a világ egyik legjobb csapata ellen telt-házas (tét)meccset játszik, ráadásul hazai pályán?
Fszom, de mérges vagyok.

(#17664) MPowerPH válasza AMDFan (#17662) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ne már Te mond meg nekem mit fejezzek be. :P Égés a meccs, szabad a kritika. ;] Svédek ellen is ugyan ezt csinálták. Akkor kit kell(ene) megverni?

levi1392: Leírtam, kik azok a hiányzók. Nálam e két játékos a válogatott csúcsa. :R

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#17665) lvnt válasza MPowerPH (#17658) üzenetére


lvnt
őstag

Tíz játékos már pályára lépett ma a VB-döntős csapatból. Nem értek veled még mindig egyet, de mindegy is igazából.

(#17666) fatal`


fatal`
titán

Mi a p*csáért játszatjuk Balázst a jobboldalon? Áh...

(#17667) AMDFan válasza MPowerPH (#17664) üzenetére


AMDFan
addikt

A kritika szabad, igazad van. Nekem is szabad. Te leírtál valamit, én meg kritizállak téged mert hülyeséget írtál, és félek még valaki elhiszi neked.

(#17668) lvnt válasza fatal` (#17666) üzenetére


lvnt
őstag

Nyugi, eddig a balszélen volt, semmit nem értünk vele. Én is meghúztam volna ezt a lépést.

(#17669) mephi666 válasza fatal` (#17666) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is ezt figyeltem, hogy mi a fenét keres ott? :F a védelmünk egy kalap sz@r, pár momentum volt, amit öröm volt nézni, de ennyi :( kapushiba, védelmi hibák vannak dögivel... az aranycsapat idejében is bitangsz@r volt a védelmünk, de akkoriban legalább több gólt tudtunk lőni, mint amit kaptunk... most meg öröm lesz, ha a becsületgól meglesz :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17670) MPowerPH válasza AMDFan (#17667) üzenetére


MPowerPH
félisten

Te úgy gondolod, hogy hülyeség, én nem. Robben és Huntelaar akkor is a két legjobb holland játékos. De mind1 is, ezek szórakoznak velünk, végigkaszinózzák a meccset, és úgy vágnak 4-et. A mieink meg nézik, a pénz már a zsebükben van így is. Ez a borzalom. Legalább akarnák, ha már ennyi ember kifáradt oda szurkolni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#17671) AMDFan válasza fatal` (#17666) üzenetére


AMDFan
addikt

Azért mert ott van Pieters akinek ismeri a gyengéit Balázs, mivel csapattársak. Kár, hogy nincs két Dzsudzsákunk mindkét szélre :(

Az a baj, hogy hiába van pár ígéretes játékosunk, nagyon sokan még mindig nem ütik meg a szintet. Pl. Vanczák harmatgyenge játékos. 2 gólt kaptunk róla...

(#17672) fatal` válasza AMDFan (#17671) üzenetére


fatal`
titán

Lehet, de nem véletlen nem játszik jobb oldalon a PSVben sem sose..

Na Dzsudzsi egy becsületgólt..

Mod: Nem jött össze :(

[ Szerkesztve ]

(#17673) lvnt válasza MPowerPH (#17670) üzenetére


lvnt
őstag

Tényleg nem akarok tovább lovagolni a témán, de Huntelaar mint a legjobb holland játékos... :U

(#17674) MPowerPH válasza lvnt (#17673) üzenetére


MPowerPH
félisten

Számomra ő a legjobb a csatárok közül. Van Persie mit csinál? Arsenal miatta kiesett a BL-ből, és ott sem alakított nagyot. Míg Huntelaar azért gyártotta a gólokat.
Robben meg a középpályán. És ha jól tudom a 8 találatával ő a legjobb góllövő a selejtezőn. :U

Na, most legalább kicsit próbálkoznak.

Kabaré. :C

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#17675) ftc


ftc
nagyúr

Hát ebből se lest kijutás....sajan Egervári is csak a haverokat hívja be... Hátra stabilabb csapat kelene...s szerintem nem let volna szégyen védekező sapatto nyomatni a meccsen...n

(#17676) fatal`


fatal`
titán

Idióták befutnak a pályára, ez a színvonal...

Ezt kár volt megnézni, nincs mit hozzáfűzni.

[ Szerkesztve ]

(#17677) littlelion21


littlelion21
addikt

Ez még kellett a végére...színvonalas a szervezés is. :U

(#17678) lvnt válasza littlelion21 (#17677) üzenetére


lvnt
őstag

Ez bárhol megtörténhet, és meg is történik. Még a VB-döntőn is.

(#17679) mephi666


mephi666
nagyúr

hát ez ennyit ért... meg bónuszba egy langyos fingot :( utolsó percekben a hollandok kicsit magukra engedtek minket és történt is valami a pályán, de semmi több... az hiányzott a meccsből, amit legjobban vártam: a küzdés... ilyen játékkal kb. csak a kisebb csapatok ellen lesz esélyünk...

ui: kellett volna ide a sanyi... koman is a jobb szélen alig csinált valamit... amilyen jó volt az utánpótlás-válogatottban, annyira keveset szerepelt itt :( király meg nekem alapból nem volt soha kedvencem, de most sem mutatott semmit 1védést leszámítva... szerintem az első gól az övé volt... miért nem gulácsi véd mondjuk? fiatal és lehetne rá építeni akár 15-20 évre is, ha beválik...

#17680: ez már az első félidőben eldőlt... :( szívesen megtettem volna amúgy... megért volna ennyit... (jó ez a valentinus sör... vagy 3-4éve ittam ilyet utoljára)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17680) darál0w válasza mephi666 (#17669) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem fogsz pörögni...ejj...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17681) Bibby


Bibby
addikt

Ti most teljesen őszintén és komolyan másra számítottatok? És én egy hazaáruló pribék vagyok ha azt mondom előre tudtam? Egy cseppet nem ment feljebb a vérnyomásom.

Egyszer voltunk nagy focista nemzet, elmúlt. Van ilyen nem?

Ελευθερια η θανατος

(#17682) baluka26


baluka26
veterán

Most lehetett látni, hogy kurva egyszerű sport ez a futball, ha zsenik játszák.
Jól elvertek minket, mozzanatunk nem volt. Megint bebizonyosodott, hogy sehol sem vagyunk az európai focitól. Sem a játékunk, sem a pályánk, sem pedig a szurkolók nem megfelelő. :N

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17683) maláj válasza mephi666 (#17679) üzenetére


maláj
őstag

ez a Gulácsi dolog nekem is a vesszőparipám :U
a lélektelen játék + a másik ...

(#17684) darál0w válasza mephi666 (#17679) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jajah...harmadikat pusztítom...és a színében meg gyönyörködöm :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17685) AMDFan válasza baluka26 (#17682) üzenetére


AMDFan
addikt

Továbbra is azt mondom, nekünk nem a hollandok ellen kell nyerni. Ők a világ összes csapata ellen favoritok, és bárki megveri őket az bravúr. Ez van. Ők lesznek a csoportelsők ez tuti. Nekünk a többi csapatot kell megszorítani, főleg a svédeket. A finneket megvertük idegenben, meg kell verni őket itthon is, a moldávokat ugye egyértelmű hogy le kell győzni ha akarunk valamit. A reális helyezésünk a 3. vagy 4. hely. Ha 4.-ek leszünk akkor az csalódás, ha 3.ak leszünk akkor annak örülni fogok, és ha svédeket megelőznénk az maga lenne a csoda.

(#17686) mephi666 válasza Bibby (#17681) üzenetére


mephi666
nagyúr

én szeretek azért bizakodni... most is ezt tettem... van egy kedvenc mondásom is: "ha játszol, veszíthetsz... ha feladod, vesztettél" :K soha nem szabad vesztesként a pályára lépni... akárki is az ellenfél... saját példa: teniszeztem anno és volt egy háziversenyünk... volt egy srác, akit soha nem bírtam megverni, viszont a háziversenyünkön összekerültem vele a döntőben... egyszerűen félretettem mindent a fejemben és ott elég szépen elpakoltam... nem gondoltam arra, hogy eddig mindig ő volt a jobb... csak játszottam és nyertem is :B a svájciak vajon hogy léptek pályára a spanyolok ellen? úgy, hogy a spanyolok a jobbak és ki fognak kapni 3-4 góllal?

ui: a meccs nagy része a fejekben dől el... kell állóképesség, technika, de fejben is rendben kell lenni teljesen, mert különben a többi tényező háttérbe szorul...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17687) lvnt válasza baluka26 (#17682) üzenetére


lvnt
őstag

A szurkolókkal mi volt a probléma? Még háromgólos hátrányban is bíztatták a csapatot, hogy legalább a becsületgól meglegyen. A nagy európai stadionokban már jött volna a fütty sokkal korábban.

(#17688) Ijk válasza baluka26 (#17682) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi bajod volt a szurkolókkal? (nekem minden elismerésem, hogy még 4-0-nál is kórusban biztattak, amikor a csapat is összezuhant)
Szokásos duma, elver minket félgőzzel a vb 2. csapat, és jön a minden szar megállapítás.
Jelenleg ennyi a teljesítmény, a hollandokkal nem tudjuk felvenni a játékot.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17689) AMDFan válasza Ijk (#17688) üzenetére


AMDFan
addikt

Így van. Reálisan kell nézni a helyzetünket. Ezek a hollandok tele vannak világklasszis játékosokkal. Nálunk van Dzsudzsák aki "európa-klasszis", meg Juhász és Gera akik már bizonyítottak, és van pár ígéretes játékos mint Koman, Rudolf.
Arról nem beszélve, hogy Szalai mennyire borzasztóan hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#17690) darál0w


darál0w
Jómunkásember

elmondom mi volt a baj.

füttyögtek, amikor a hollandokhoz került a labda. hogy miért azt nem tudom. gondolom baluka erre gondolt.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17691) MPowerPH válasza AMDFan (#17685) üzenetére


MPowerPH
félisten

Svédeket megszorítani? :) Láttad a svédek elleni meccsünket? A csoport 3. hellyel mire megyünk? A többi csapat a csoportban mind egy átlag alatti válogatott, hollandok a legjobbak között vannak, míg a svédek átlagosak. Mi is az átlag alatt vagyunk. :(

Don't Tread On Me

(#17692) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sziasztok! gondoltam csak bekoszonok már:DDD
be vagyok kicsit baszva majd holnap irok:DDD

(#17693) darál0w válasza Tibiajax (#17692) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igyál még mert olvashatoan írsz...ez így nem pálya. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17694) MPowerPH válasza darál0w (#17693) üzenetére


MPowerPH
félisten

:DDD :DDD

Don't Tread On Me

(#17695) AMDFan válasza MPowerPH (#17691) üzenetére


AMDFan
addikt

A svédek ellen sokkal több keresnivalónk van. A hollandoknak van 4-5 világklasszis csatára, a svédeknél van Ibrahimovic. A többi játékosuk nem kiemelkedő világszinten. Ők nem tudnak ilyen focit játszani mint a hollandok.

Ja egyébként a 3. hellyel annyira megyünk, hogy megelőzzük a finneket, ezzel javul a válogatott megítélése, és a következő selejtezőkörben könnyebb sorsolást kaphatunk.

[ Szerkesztve ]

(#17696) fatal` válasza Tibiajax (#17692) üzenetére


fatal`
titán

Nem eléggé, el lehet olvasni mit írsz. :DDD

(#17697) Ijk


Ijk
nagyúr

Már régóta vagyok azon a véleményen, hogy kellene egy jól megtámogatott klub, amelyik képes itthon tartani a jó magyar játékosokat. Akkor talán lenne valami sanszunk klubszinten nemzetközi ligákban, ill. ha a fél csapatot beteszik válogatottba, egy jól összeszokott csapatjátékkal ha a hollandokat nem is, de egy svéd válogatottat bizony meg lehetne fogni.

Most is hiába voltak jó csatáraink, ha nem értik meg és nem találják meg egymást a pályán, az egyéni akciók vajmi keveset érnek. A védelmet pedig az alapoktól kellene újraépíteni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17698) fatal` válasza Ijk (#17697) üzenetére


fatal`
titán

Ez nekem is eszembejutott. De szerintem jobb lenne a pénzt a kézilabdába pumpálni, a stadionokat lebontani, nb1et megszűntetni. :D

(#17699) darál0w válasza fatal` (#17698) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én ezt támogatom. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17700) lvnt válasza Ijk (#17697) üzenetére


lvnt
őstag

Ezt a gyenge svéd válogatottat még így is meg lehet fogni. Még a mi gyenge csapatunkkal is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.