Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  A Biztosito,mint Szolgaltato (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) degu


degu
senior tag

Van egy jo allas az Allianz Hungaria biztositonal!
Az informatikusuk egy kondas,es le kene cserelni egy olyan alkalmazottra,aki ert az informatikahoz!
A kotelezo gepjarmu felelosseg biztositasomat 4 eve kotottem Naluk!
Az adatbevivo geniusz elirta a szuletesi datumomat.
Ezert a kovetkezok derultek ki /4 ev utan!/ :
NINCS szerzodesem az Alliansszal /szerzodesszamot/kotvenyt bemutattam,szemelyesen az irodajuknal,mivel az Ugyfelszolgalat kepessegeit ez a szamitastechnikai/programozasi bravur meghaladta! A rendszeruk kiirta,hogy ilyen szerzodes NINCS!
Helyesbitette az egesz iroda,kozos erovel,az informatikussal egyutt az adataimat.
Ezutan postan megkaptam a 2012-es uj kotvenyemet,amin rajta volt,hogy helyesbitsem a hibas adataimat,mert a jogositvanyom megszezesenek ideje?! nincs az adatbazisukban! /Akkor hogyan szerzodtunk?/
Felleptem a netre a levelukben ajanlott linken,hogy helyesbitsem a jogsim megszerzesenek idopontjat. A gep kiirta hogy ilyen szerzodes NINCS,tehat nem tud helyesbiteni,annak ellenere,hogy AZT a szerzodesszamot,rendszamot,cimet,nevet beirtam -amit a visszaigazolo levelben az Allianz kuldott meg.
No...akkor bontsuk fel a szerzodest...ne bohockodjunk!
Nem tudjuk a fenti szamu Szerzodest felbontani,mivel ilyen szerzodes NINCS
Negy eve fizetem a biztositast,es erre kiderul,hogy NINCS szerzodesem!
Ha koccantam volna egy 8 millas autoval,akkor fizetett volna az Allianz?
Ti mit tennetek ebben a helyzetben a vallrol indithato Stringer kivetelevel?
Szoljon mar hozza egy ugyved /vagy informatikus!/ :W

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#2) club1 válasza degu (#1) üzenetére


club1
veterán

Én mint informatikus szólnék hozzá.
Leginkább azt, hogy teljesen el vagy tévedve, a topicodat ui. egy mobil szolgáltatókkal foglalkozó fórumban hoztad létre. Ezen az információtechnológiával és távközléssel foglalkozó fórumon senkit nem érdekel, hogy egy biztosítónál Marika/Sárika kinek és hogyan rontotta el az adatlapját.
Legegyszerűbb az lenne, ha újfent elfáradnál egy Allianz ügyfélszolgálatra, és tisztáznád a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

(#3) degu válasza club1 (#2) üzenetére


degu
senior tag

Bocsi!
Igazad van /az alcimet nem olvastam el/ valoban ez a tema nem ide valo! :R
Kernem,hogy torolje egy mod !

De mivel voltal szives magaval a problemaval kapcsolatban tanacsot adni,maganban reagalnek ra...

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  A Biztosito,mint Szolgaltato (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.