Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800pro 67000+áfa (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kiki82


Kiki82
csendes tag

www.extremcomputer.hu-nál láttam a hirdetést! A márkája Creative! Nézzétek meg és írjátok le,hogy ez léteik-e? És kinek mi a véleménye róla? :C

(#2) Vikthor válasza Kiki82 (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nemmondod, hogy 85 ropiért VGA-t veszel? Inkább vegyél 9600XT-t vagy sima 9500 akár használtan is, a többit meg a csajodra költsed! Vagy idd el! :DD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) Mosqu!to válasza Kiki82 (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ha ezt 1 hónapja tudom, akkor nem veszem ezt meg 70.000 ért :\

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4) Alvin_ti4200 válasza Kiki82 (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem rossz a kép, ugyanis a Creative oldalán nem találtam Radeon kártyákat.

(#5) Kiki82


Kiki82
csendes tag

Én sem, de akkor mi lehet ez? Csak nem írnák rá,hogy Creative, ha nem lenne az, ill nem árulnák, ha nem létezne és nem lenne nekik! :F

(#6) Mosqu!to válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


Mosqu!to
addikt

a creative pedig igenis gyárt vga kártyákat!
ha nem hiszed akkor vedd meg egyik régebbi pcgurut és abba írták hogy kiadott ezt-azt... monyuk igaz, hogy én még életben csak nvidia Geforce 4 Ti 4200 -at láttam ami creative volt, de lehet ezt is gyártja...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7) anulu


anulu
félisten

Ha ez létezik, akkor az nV egy újabb hűséges partnerét vesztette el... Amúgy ennyiért már nem rossz egy 9800PRO kártya... Bárcsak ennyibe kerülne majd a 5950... :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#6) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Kicsit félreértettet(vagy olvastad), amit írtam, ugyani én csak annyit mondtam, hogy a Creative-nál nem láttam Radeon-t. Mindenki tudja, hogy nV termékeket gyárt...

(#9) BlitzKrieg válasza anulu (#7) üzenetére


BlitzKrieg
tag

Még olyan is lesz? Még hírét se hallottam:U

Akarsz egy viccet hallani, amitől úgy nevetsz, hogy leesik a cicid? Ja, már hallottad?:D

(#10) Alvin_ti4200 válasza BlitzKrieg (#9) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az NV38 mond valamit?

(#11) anulu válasza BlitzKrieg (#9) üzenetére


anulu
félisten

NV38 alias 5950.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) anulu válasza Alvin_ti4200 (#10) üzenetére


anulu
félisten

meghelőztél! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) Johnny válasza Alvin_ti4200 (#8) üzenetére


Johnny
senior tag

Pedig gyárt a Creative Ati kártyákat. Több online árlistán is szerepel, pl: http://www.pricespy.co.nz/pno_2081.html
De itt a hír is róla: http://www.neoseeker.com/news/articles/headlines/Hardware/2622/

(#14) HiperG válasza Johnny (#13) üzenetére


HiperG
addikt

Igen tudomásom szerint is gyárt..

(#15) Alvin_ti4200 válasza Johnny (#13) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Lehet, csak a hivatalos oldalukon nem láttam.

(#16) Bálintosz válasza Kiki82 (#1) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Szerintem vedd meg, mivel egy 9800PRO-ért ez nagfyon jó ár! Igaz Creative Radeon-t még nem, de biztos jó.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#17) anulu válasza Bálintosz (#16) üzenetére


anulu
félisten

Creative kártyával utoljára akkor találkoztam, amikor a gépemben volt egy TNT2 M64. Nem volt gyors, viszont lassú volt, már akkor is. De stabil volt, és semmi baj nem volt vele. A sebességétől Ltekintve.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) Mosqu!to válasza anulu (#17) üzenetére


Mosqu!to
addikt

az még az a korszak volt, amikor a vga márkák közt volt sebesség beli külömbség. de az r9800pro- nál ilyen nincs:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#19) Batman válasza Mosqu!to (#18) üzenetére


Batman
őstag

akkor most megéri megvenn ezt a kártyát??
Hol van pontosan ezaz üzlet?
Hétfőn be is ugrok érte:)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#20) Mosqu!to válasza Batman (#19) üzenetére


Mosqu!to
addikt

helló batman. rég láttalak :)
a géped még nem vettted meg? aszontad 2 hete hogy megveszed másnap. mi van akkor most?
amúgy szerintem érdemes megvenni, a cím meg a honlapon tuti ottvan..

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#21) Batman válasza Mosqu!to (#20) üzenetére


Batman
őstag

ahh közbe jött egy két dolog meg mostanra mar kezembe krület a rászánt lové is tehát most mar semmi sem akadályozhat meg! :)
Igy fog kinézni a gép:
Abit NF7-s 2.0v
2600+ Barton
9800pro
120Gb segate
2x256 kingstom Cl2
plexi merox ház
Zalam 6000CU
Enermax 80mm
360w chieftek táp
meg egy 19'' monitor szerintem elég jo lesz
:)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#22) Batman


Batman
őstag

szal akkor megvesze3m ezt a vga kátyát de nem gaz a márkája????

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#23) Mosqu!to válasza Batman (#21) üzenetére


Mosqu!to
addikt

múúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!
na itt javítunk 1-2 dolgot.
1. procit felejtsd el! már mondtam 1000x. vagy 2500+ barton, vagy 2400+ xp!
2. kingston és nem kingstom! :D
táp lehetne jobb is ha kijön a keretből, bár ez is elég lesz 1 darabig..
enermax ventiből vegyél 3mat, ne csak 1et! 1 oldalra a házba, 1 elöl, 1 hátul.
a többi korrekt!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#24) Mosqu!to válasza Batman (#22) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nem, mint már mondtam az r9800pro -nál mind ugyanolyan gyors! csak a körítés más. és ha ez az a kártya ami a képen van, akkor nagyon faxajó, mert a ramokon oriási borda van, és a gpu is rendesen meg van hűtve!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#25) Kiki82


Kiki82
csendes tag

Azért ha vki érdeklődne felőle az üzletben, írja már le hogy mit is mondanak rá!

(#26) beeboy


beeboy
addikt

nekem az fura, hogy flokis tápcsati van rajta.
nem HDD-s kéne hogy legyen rajta? (monex vagy mi)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#27) Mosqu!to válasza beeboy (#26) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hmm.. ez télleg érdekes... fel kell őket hívni, és eldől hogy az csak illusztráció, vagy valós kép e.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#28) Kiki82


Kiki82
csendes tag

A csati az tök jó, ugyan ilyen van nekem is a 9700pro-n! És még szerintem az összesen is!

(#29) Batman válasza Mosqu!to (#23) üzenetére


Batman
őstag

Hötőt majd lehet veszek meg 1 et de ha jol tudom a házban is van alapbol elől kettő
Hat a proci eddig ugy volt hogy 2500+ bartont veszek de ma olvastam itt a forumban a 2600+ bartonrol lés jokat írtak ezért gondoltam hogy akkor inkabb azt veszek
Akkor megvegyem a topicba említett hütőt vagy ne tul sok kérdés merölt mar fel vele kapcsolatban :O

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#30) anulu válasza Batman (#29) üzenetére


anulu
félisten

Ne hagyd magad lebeszélni a 2600+-ról! Hol lehet olyat venni Pesten?? Amúgy szerintem is egy ilyen gépbe min 400W táp. A többi nagyon jó!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) Batman válasza anulu (#30) üzenetére


Batman
őstag

oksi a procit meggondolom a Magicomp árlistájában benne van
Ne de ezt a videokártyát megvegyem vagy vegyek egy 9700prot
valaszoljatok plz sietnem kell megy a vonatom

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#32) beeboy válasza Kiki82 (#28) üzenetére


beeboy
addikt

a 9800 referencián asszem a másik van

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#33) beeboy válasza Batman (#31) üzenetére


beeboy
addikt

olcsóbb és 9800pro

ha van akkor ezt

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#34) anulu válasza Batman (#31) üzenetére


anulu
félisten

Köszi, mert nagyon éredkel a proc... :)
ATiban sajna nem vagyok nagyon otthon, de szvsz 9800...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#35) KZT


KZT
tag

Na akkor:
A kép csak illusztráció.Egy R9700Pro van rajta.Ez egyértelműen látszik a tápcsatiról.
A creative R9800Pro pontos neve: 3D Blaster 5 RX9800 Pro
Teljesen referenciakártya.Olyan mint bármelyik alap R9800.
Itt meg lehet nézni:

http://pc.watch.impress.co.jp/docs/2003/0523/creative.htm

A legfelső az.

(#36) KZT


KZT
tag

Bocsi.

[L]http://pc.watch.impress.co.jp/docs/2003/0523/creative.htm[/L]

(#37) Stitch válasza KZT (#36) üzenetére


Stitch
őstag

Elég soványka hűtő van rajta...

(#38) KZT válasza Stitch (#37) üzenetére


KZT
tag

Szinte mindegyiken ilyen van.De hidd el,bőven elég.Még a tuning is belefér.

(#39) Mosqu!to válasza anulu (#30) üzenetére


Mosqu!to
addikt

mértis olyan jó a 2600+? tudtommal a jelenleg piacon levő ebben az árfekvésben levő procik közül a legstabilabban, és elég sokáig tuningolható procik: 2500+, 2400+!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#40) reg1


reg1
tag

Sziasztok!


Akkor most elárulom.....

A képet egy operator rakta ki az oldalra és nem árulunk creativ radeont, a mi általunk forgalmazott radeonok sapphire márkájuak, hébe hóba BBA -s ATI-k is előfordulnak!

Isten bizony holnap kicseréltetem az oldalukon a képet :))



Acid

Két windowsos PC beszélget. - Te, tudtad, hogy mi kompatibilisek vagyunk? - Mi van?

(#41) Bandit21


Bandit21
addikt

Csak h fokozzam:
[L]http://australia.creative.com/products/graphics/[/L]
Egyébként nagyon érdekes mert a creative Európa és Amerikába nV-t gyárt a honlap szerint, Ázsia Óceániába pedig PBA Ati-t... (helyesebben GF4ig gyárt itt is, de csak EU USA-ban van FX)

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#42) Batman


Batman
őstag

akkor erdemes megveni ezt a kartyat nem csak atveres?? Most indulok mindjart a boltba es megveszem ha jo!! :))

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#43) Vikthor válasza reg1 (#40) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ez elég sújos hiba volt a cég részéről, de mossa kezeit, ha kijavítják... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#44) Batman


Batman
őstag

na akkor jo ez a kartya vagy csak atveres ay egesz?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#45) [lAyCsI] válasza reg1 (#40) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ezek szerint te ott dolgozol?
Akkor szeretnék egy dolgot megkérdezni:
Én is vettem nálatok 9800 NP-t, amire azt mondtátok
hogy BBA, amúgy küllemre tökre úgy néz ki mint a gyári,
szóval ezek télleg BBA-k?
És akkor hogy a toszba tuggyátok ilyen olcsón árulni?
Amúgy már 1 bő hónapja üzemel a zsuga, és ezidáig
nagyon meg vagyok vele elégedve:)

üdv,

LaY

-= No way back from Here =-

(#46) faster válasza [lAyCsI] (#45) üzenetére


faster
nagyúr

Én csak 9800SE-t láttam ott, meg pro-t. Nem SE-t vettél?

(#47) [lAyCsI] válasza faster (#46) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nem
9800 nonprot,
de ez után az SE mizéria után, azért leellenőriztem AIDA-val,
hogy megvan-e a 8 pipe, meg a 256 bit, és az órajelek is megfeleltek
a referenciának

-= No way back from Here =-

(#48) KZT


KZT
tag

Mivel szinte az összes R9800/Pro a referencianyákra épül ezért külsőre nem igazán lehet megkülönböztetni őket,az a kevés is ami ''másmilyen'' csak a hűtésben tér el.
De aszem a kártya sorozatszáma alapján be lehet azonosítani az Ati oldalán.

(#49) faster válasza [lAyCsI] (#47) üzenetére


faster
nagyúr

Mert én is ilyen kártya után kajtatok, de sehol nincs. SE meg van dögivel.

(#50) [lAyCsI] válasza KZT (#48) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

már próbálatam, de nem sok sikerrel,
elvileg azt írtak hogy aaszem ha van a sorozatszámban 102 akkor BBA,
de hát az csak egy matrica...

-= No way back from Here =-

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800pro 67000+áfa (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.