Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  90 perces cd írása. mivel? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) cornelius


cornelius
tag

CD íróm: LG 8480B, elvileg képes 90 perces CD írására
CD lemez: Prime CD-R 90 perces
Program: Nero 5.5.10.15 OEM verzió

Az a gyanúm, hogy a Nero nem tudja kezelni a 90 perces CD-ket, mert hiába állítom be, hogy 90 perc a lemez hossza, alul a skálán továbbra is 80 perc a maximum és a lemezre is azt mondja, hogy kapacitása nem megfelelő. pedig csak 81 percet akarok rátenni.

Milyen CD író programot javasoltok 90 perces CD megírására?

Vagy esetleg a lemezzel illetve a CD íróval van a gond ?

(#2) MaUser válasza cornelius (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Üss okot és írasd meg vele a cd-t.
De előtte állítsd be a File->Preferences->Expert Features menu-ben az Enable overburan at deo burninget és rakd 99 percre!

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) The_Tom válasza cornelius (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

a nero tokeletes, csak overburn-elni, tulirni kell.

u.i.:szivesen leirjuk huszadszor is hogy pontosan hogyan kell, de a kereso pont erre valo... :)

Üdv.

Szerintem.

(#4) KovacsUr válasza cornelius (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

Itt a pontos leírás.

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=10786 [/L]
#10

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#5) WN31RD válasza cornelius (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

Én egy ennél régebbi Neroval és egy 4x-es Teac CD-íróval írtam 89 perces CD-t. Tehát a Nero képes rá. Attól, hogy az alsó skála esetleg nem jelzi ki a 90 percet, még lehet, hogy megírja.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#6) cornelius válasza KovacsUr (#4) üzenetére


cornelius
tag

Bocsi az újabb topicért, nem találtam mert nem 800MB-os CD-re kerestem, hanem csak 90 percre. :)

Viszont az a megállapításom továbbra is igaz, hogy alul a skála csak 80 percig mutat. Így nem tudom leellenőrizni írás előtt, hogy a CD-n elfoglalt hely mennyi lesz. Ez fontos lenne, mert a vinyón már túlléptem a 800 MB-ot, de a CD-n elfoglalt méret ennél kevesebb és egy-két file.t még rá tudnék tenni!

Köszi a segítséget.

(#7) KovacsUr válasza cornelius (#6) üzenetére


KovacsUr
addikt

Azt meg a position of red marker: illetve position of yellow marker: átállításával tudod megtenni. (Bocs, lehet, hogy valamelyik szín nem stimmel)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#8) cornelius válasza KovacsUr (#7) üzenetére


cornelius
tag

Köszi, sikerült. Most már tökéletes, még a skála is jó!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  90 perces cd írása. mivel? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.