Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  80g csata IBM vs SEAGATE BARRACUDA IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Pont ma vetettem haverommal egy 80 gigás Seagate Barracuda IV-t ''kedvenc'' boltunkban a Mistral-ban, és muszáj megosztanom veletek a történetet:
Bemegyünk az erzsébeti boltba, rögtön odamegyek eladó faszihoz, monom:
- Seagate Barracudat szeretnék venni, 80 gigásat.
- Sajnos nincs.
- Betelefonáltam mielőtt idejöttem, azt mondták van.
- Nem sajnos nincs, de van helyette Maxtor 80 gigás, 31E Ft.
- Bocs, de ha Maxtor-ra lett volna szükségem, akkor talán azt kérek, nem?

Na ekkor lépett be a raktárból a másik faszi, aki hallotta hogy kéne Seagate vinyó. Odament a szekrényhez, kinyitotta, kb. 2mp után:
- Te itt, még van egy.
Biztos ami biztos, tüzetesen átvizsgáltom, nehogy vmi sz*rt sózzon rám, de szerencsére az volt...

Fizettem, és már az ajtóban voltunk, mikor csávókám még utánam szólt:
- Izé, majd formázni kell és particionálni!

Igazán boldog vagyok mikor ilyen nagy ökörnek nézik a vásárlót. Otthon aztán kiderült a csávókám miért ragaszkodott anyira ahhoz a vinyóhoz: TELE VOLT!!!
Beraktam, és hopp, boot-olt egy Win98... Bejött szépen, kicsit szöszmötölt az új hardverrel, aztán tettre készen várakozott. Elindítottam egy Windows Commander-t (sok program mellett ez is szépen fel volt telepítve, természetesen feltört állapotban). Vinyó jól megtömve mindeféle stuff-fal... Itt egy Filmek.xls, ott egy Public Cuccok könyvtár, stb... Mondanom sem kell, a kis butus eladó még a nevét is beírta mindenhova (ennek közlésétől most eltekintek).

Na így vegyen az ember VADI új vinyót a Mistral-ban!!!

Kíváncsi vagyok, ha ezzel a vinyóvan azon melegében felkeresem a BSA-t, vagy a fogyasztóvédelmiseket, mit szólnak hozzá...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  80g csata IBM vs SEAGATE BARRACUDA IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.