Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  80g csata IBM vs SEAGATE BARRACUDA IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) McJames


McJames
senior tag

Én 40-esnél nagyobbat nem szívesen vennék, tekintve, hogy néha defragot is kellene nyomni és sem a munkahelyen, sem az otthoni gépen az éjszakai otthagyás lehetetlen. A másik ok, hogy ennyi adatot már szívesebben tartok 3 (120/40=3) különálló HDD-n, valahogy nyugodtabban alszom... :)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#52) guest


guest
veterán

Tlala vinyója a harmadik hibas vinyó volt a user's-ben. Onnan gondolom, hogy csütörtökön azzal hajtottak el, hogy van egy garis vinyójuk ugyan, de arra már vár valaki, aki elöbb adta le mint én -06.28-án adtam le. Kiváncsi vagyok, hogy a garancia időmet újból kezdik-e számolni, mert a törvény szerint ilyenkor minden kezdődik újból.

prohardver vendég

(#53) tlala válasza Den (#32) üzenetére


tlala
addikt

A 80GB-os Seagate-tel az volt a bibi, hogy nem indult róla a WinXP, kékhalál startkor, + eltünt egy könyvtár.
Reinstall, másnap megint probléma. A Seagate honlapján van egy online teszt, ami azt írta ki, hogy ''hardware defect'', cseréltessem ki. De letöltöttem a tesztprogijukat is, ami csinál egy boot lemezt, és úgy vizsgálja a HDD-t. A progi ugyanazt írta ki.

lala

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  80g csata IBM vs SEAGATE BARRACUDA IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.