Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) ngabor2 válasza ádyz (#149) üzenetére


ngabor2
nagyúr

uncsi vs. megszokott/bevált...

bájdövéj: neked hány táboros pólód van, hogy már uncsi? ;]

(#152) ádyz válasza ngabor2 (#151) üzenetére


ádyz
addikt

Öööö, egy sem, de szerintem lehetne újítani. :U

(#153) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Egyszerű módon beletettem a TÁBOR szót is. Variálhatunk ezen is, de ha a belső körre illeszkedik, akkor úgy nem mutat jól (szerintem).

Az eredeti méret 2835x2835 pixel, elvileg elégnek kell lennie a pólónyomtatáshoz.

Harrrr!!!!

(#154) bnss válasza Ndruu (#153) üzenetére


bnss
veterán

Köszönöm! Akkor én erre voksolnék, amennyiben lehetséges. :R

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#155) ngabor2 válasza ádyz (#152) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a döntés a többség kezében.

kicserélem Ndruu képét. valamint betettem a helyszín térképét is, Slax mester elküldte.

[ Szerkesztve ]

(#156) tildy válasza Ndruu (#153) üzenetére


tildy
nagyúr

Egy voks erre.
Női póló lehetne? :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#157) Ndruu válasza tildy (#156) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem, az ki van zárva... :DDD Rózsaszín-fekete és lila-fehér?

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#158) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Ez így nem ér, három napig nem volt netem, és addigra úgy látszik megszavaztátok a már kész logót.....

szerk: ráadásul választ se kaptam a terepszínű verzióra...

[ Szerkesztve ]

(#159) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#158) üzenetére


Bencom ™
őstag

Ráadásul a "jönnek" listán sem vagyok rajta, meg a paintball listán sem...
De a golyóvásárlást jóelőre tisztázzuk, nem akarok megint pórul járni a mocskos anyagiak miatt...

(#160) Slax válasza Bencom ™ (#159) üzenetére


Slax
senior tag

Téged nem is írnak be addig, amíg oda nem érsz. A lehet listára viszont felkerülhetsz, ha ngabor úgy gondolja. A tavalyi tábor után ne csodálkozz rajta.

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#161) ádyz válasza Bencom ™ (#158) üzenetére


ádyz
addikt

Nem olyan biztos, hogy kié fog nyerni.

De ha lett volna neted, akkor szerinted nem így állna a szavazás? :D

Slax-al viszont egyetértek.

(#162) ttower


ttower
aktív tag

egy szavazat Ndruu-ra

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#163) Bencom ™ válasza Slax (#160) üzenetére


Bencom ™
őstag

No igen, csak az kb 900 km-re volt ez meg harmincra, azt egy hónappal előtte tudtam, ezt meg 13-mal, és így tudok spórolni, de kösz a fikát, ha ilyen szívesen láttok, lehet hogy már lefújom, és mindenki boldog lehet...

(#164) ádyz válasza Bencom ™ (#163) üzenetére


ádyz
addikt

Szó sincs fikázásról, Slax csak leírta véleményét.

Félreértettél valamit.

(#165) SAMYka válasza Bencom ™ (#163) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Én tavaly az ártándi határátkelő román oldaláról telefonáltam hogy itthol ne hagyanak 1 órával az indulás előtt és ott voltam meg volt pólóm is. Az utat majdnem végig aludtam és akik vittek azok már ott akartak lenni amikor még csak nyíregyen találkoztunk. Ha valaki akar valamit akkor azt meg tudja tenni és az utiköltség is egészen baráti volt mert ha jól emlékszem az volt a gondod. Ja és miskolcról jöttek értem úgy hogy házig

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#166) RoyalFlush válasza Ndruu (#153) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ez jó, ez tetszik :K

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#167) Bencom ™ válasza SAMYka (#165) üzenetére


Bencom ™
őstag

Így van, sajnálom, hogy ennyire rossz ember vagyok, megkaptam privátban is, ennek ismeretében azt hiszem megígérhetem, hogy akkor többé nem terhellek benneteket visszataszító személyemmel a leendő (akármilyen) összejövetelen, köszönöm hogy szóltatok, bár lehetett volna hamarabb is hogy ne törjem magam, bye!

Szerk: off, és utolsó

[ Szerkesztve ]

(#168) Oly válasza Bencom ™ (#158) üzenetére


Oly
senior tag

Nem akarok kötekedni, de az a 3 nap csak kettő volt...
Meg a már említett tavalyi dolog miatti kételkedés sem alaptalan. :U

Javaslom: Szedd össze magad és mutasd meg, hogy te nem ilyen vagy!
Már ha tényleg nem ilyen vagy... :C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#169) ádyz válasza Bencom ™ (#167) üzenetére


ádyz
addikt

Na, idefigyelj. :))

Senki sem mondta, hogy ne gyere, mert utálják(uk) a képed. Szó sincs ilyesmiről.

De egy ilyen dolog, (hiába nem voltam ott) azért megmarad az emberekben.
Ha tudod, hogy mi, mennyi, merre, meddig, mikor, akkor kell elvállalni a dolgot.

Ilyenkor kéne bizonyítani, nem elfutni. Nem megoldás.

Részemről befejeztem a témát.

Más: Nem lehetne kétféle pólót csináltatni? :)

(#170) Ndruu válasza Bencom ™ (#158) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mutatóba készítettem, így mutatna terep színű pólón. (A fehér feliratosat elszabtam...:U)

szürke

fehér

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#171) ngabor2 válasza ádyz (#169) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mivel a póló árában benne van a szita elkészítésének költsége, ezért nem éri meg. nomeg a lényeg, hogy a póló egységes legyen.

a terepszínű pólóval kapcsolatban: azt vegyétek figyelembe, hogy nem biztos, hogy van alapból olyan alappóló. ha meg nincs, akkor technikai akadályba ütközik annak elkészítése.

pólószakértőnket ráuszítom a témára.

más: úgy látom, beni ismét végleg felfüggesztette a fórumozást. már nem számolom, hanyadjára.

[ Szerkesztve ]

(#172) xuldar válasza ngabor2 (#171) üzenetére


xuldar
őstag

:C Kíváncsi vagyok, ezúttal meddig bírja mimózalelkű barátunk, akinek egy rossz szót nem lehet mondani, mert itthagy csapot-papot. Már tavaly sem értettem az agonizálását, amikor megtudta, hogy van tábor, már mindenki ismerte a pontos költségeket, beleértve az odajutásét is, és akkor jött a jövök - nem jövök - mégis jövök - á, meggondoltam magam - nem tudom - mégse jövök duma.
Biztos vagyok benne Bencommander, hogy továbbra is olvasod e topikot, azt javaslom, szedd össze magad. Hidd el, nem direkt baszogatunk, mert jól esik (ó, dehogynem ;]), csak nem kell mindent véresen komolyan venni. A tavalyi mutatványod után ne csodálkozz ezen. Mutasd meg hogy tökös legény vagy, és gyere el. Cáfold meg azt, amit eddig mutattál! A tábor úgy van megszervezve, hogy a lehető legalacsonyabb költségek mellett érezzük magunkat jól. Aki ott volt az eddigieken, az tudja. Aki még nem, annak ideje megtudni. Hajrá!

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#173) tildy válasza Ndruu (#157) üzenetére


tildy
nagyúr

Az a rózsaszín igne tetszetős, bár uv zöldben /sárgában még szebb lenne. Lehetne vele villantani GOA-partykon :U (Azért zöld vagy sárga, mert ha a fiúknak is tetszene, nehogyműr rózsaszínt adjunk rájuk :D )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#174) ngabor2 válasza xuldar (#172) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha nem lenne, ki kellene találni. okos dolgokat szokott mondani, például tőle tudjuk, hogy Slax jó ember :DDD

(#175) ádyz válasza ngabor2 (#171) üzenetére


ádyz
addikt

Értem.

Ben úgy is vissza fog jönni, mert zavart érzek az erőben. :DDD

(#176) Slax válasza ngabor2 (#174) üzenetére


Slax
senior tag

;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#177) ngabor2 válasza ádyz (#175) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és ez bug, vagy feature?

(#178) SAMYka válasza ngabor2 (#174) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Meg tényszerűen megállapíthatuk hogyan lehet nagyon berúgni :DDD :DDD

177 ez megszokott dolog ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#179) ádyz válasza ngabor2 (#177) üzenetére


ádyz
addikt

Ez nem bug, ez feature! :D

(#180) ngabor2


ngabor2
nagyúr

nem túl jó híreket kaptam... de nem adjuk fel a csüggedést, megpróbáljuk elhárítani az akadályokat.

(#181) xuldar válasza ngabor2 (#180) üzenetére


xuldar
őstag

Köszönjük az információdús és biztató hozzászólást. Esetleg, ha már így bejelentetted, nem tudhatnánk meg a részleteket is?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#182) ádyz válasza ngabor2 (#180) üzenetére


ádyz
addikt

Remélem nem a hellyel van gond...? :F

(#183) Sianis válasza ádyz (#182) üzenetére


Sianis
addikt

A pólókkal tuti nem.

Sianis

(#184) ngabor2 válasza xuldar (#181) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az a helyszín, amit eredetileg gondoltunk, nem fog összejönni több ok miatt. viszont a tó másik oldalán van egy kemping, azt megcélozzuk. hamarosan megpróbálom felhívni őket, aztán tájékoztatok. ha nem jön össze, akkor pánixerűen elkezdünk új helyszínt keresni...

(#185) ádyz válasza ngabor2 (#184) üzenetére


ádyz
addikt

Reméljük összejön. :K

Ha netalántán nem, akkor jó lesz valamelyik régebbi helyszín is. :U

(#186) ngabor2 válasza ádyz (#185) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az emberke nem vette fel a telefont, de nem adom fel.

(#187) ádyz válasza ngabor2 (#186) üzenetére


ádyz
addikt

Ímél, sms, és még sok hívás...keep it up! ;)

(#188) SAMYka válasza ádyz (#187) üzenetére


SAMYka
aktív tag

fakszoljunk fakszoljuk pls pls pls :DDD ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#189) ádyz válasza SAMYka (#188) üzenetére


ádyz
addikt

Oké, oké, csak nyugodj le!! :D ;] :DDD

(#190) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Ha lesz "lehet hogy jönnek" kategória akkor szeretnék átkerülni sajnos. Az éven is valószínüleg úgy fog eldőlni mint tavaly az utolsó 3 órában. Megpróbálok mindent amit lehet de nem ígérhetek semmit

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#191) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!Remélem nem gond,de a logót szeretném felhasználni a jégkoris poló tervéhez.Nem tudom pontosan melyiket,de mivel a logót nem találtam normális minőségben,ezért szeretném innen elkérni.Lehet,hogy csak átszerkeszteném a szöveget a témának megfelelően és még valahova felkerülne a ph-s név is.

Remélem megengeditek?

(#192) ngabor2 válasza grabber (#191) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezügyben mindenképp Parcival konzultálj.

(#193) grabber válasza ngabor2 (#192) üzenetére


grabber
addikt

Köszi,de nehéz lesz ha nem jelentkezik be :U

(#194) bnss válasza grabber (#193) üzenetére


bnss
veterán

Türelem, válaszol minden privátra!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#195) grabber válasza bnss (#194) üzenetére


grabber
addikt

2 napja nem jelentkezett be :F Azt hittem legalább naponta szoktak,bár lehet kivételes eset.Mindegy szerencsére amúgy sem sürgős.

(#196) Oly válasza grabber (#195) üzenetére


Oly
senior tag

2 napja nem jelentkezett be
Vagy csak nem jelzi a rendszer... ;]
Írj a média ajánlatos címre! Azt tuti olvassák minden nap! ;)
Ugye nem volt túl gonosz?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#197) Thrawn válasza grabber (#195) üzenetére


Thrawn
félisten

A héten nincs Parci, de biztos válaszolni fog.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#198) kételkedem


kételkedem
addikt

A jelentkezők közé kérem a nevem felvenni szíveskedjetek!
Sajnos előfordulhat, hogy csak 8-án és 9-én tudok ott lenni.
Oly pólótervére +1 szavazat.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#199) ngabor2


ngabor2
nagyúr

fejlemény van, emberek. hely valszeg már lesz, csak meg kell állapodni személyesen. igyekszem majd alacsonyan tartani az árat, de pillanatnyilag helybeli embereket keresnék, hogy ne kóvályogjak ott egyedül, mint levegőben a gólyamadár. Kephamos mester kapott is egy pü-t... úgy hiányzik neki is, mint üveges tótnak a hanyatt esés... de evvan.

(a felgyülemlett 1. hsz-beli hiányosságokat hamarosan bepótolom...)

tavalyi árak:
Sátorhely: 800 HUF/fő/éj
Ágyikó: 1800 HUF/fő/éj

megpróbálok e körülit kialkudni... remélem sikerül. részletek hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#200) ngabor2


ngabor2
nagyúr

200 és up :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.