Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) AmonSerrano válasza Comm (#8) üzenetére


AmonSerrano
csendes tag

Kösz szépen a segítséget! Igen, valóban locskmentes! Próbálkoztam a beállítgatásokkal, az fsb 200:)-on semmiképp nem megy, 190-195 között még ment!
Na most egy újjabb probléma lépett fel! Húzva volt a proci, már a franc se tudja mennyire, de a WIN Xp a bootolás megkezdése elött hiányzó fájl hiabaüzenettel leáll! Nem írja i a fájl, csak egy elérési utat! blalala/system/ . Ennyi! Úgyhogy jól beszoptam a tuningolást! Na mindegy!

Valami miatt nem tudom állítani függetlenül a ram órajelet! Az 1800+ xp-vel tudtam! Tesómnál sem meg, neki 2500+ bartonja van! Mindig az FSB órajelén megy!

A másik dolog, a kellő mélységről nem hozzáértésről! Szar az alaplapom, mert ha van egy beállítás, ami nem tetszik neki, még véletlen sem indulna újra alapbeállításokkal, mindig cmos-t kell resetelnem! Persze van egy trükk, hogy asszem ennél a lapnál DEL-t nyomvatartva kell indítani, de nem műlödött mindig!

Probléma 3.: van most egy zalman passzív borda az északi csip-en, de nagyon melegszik! Az MBM most arra ír 65-70 fokot! System temperature gondolom erre vonatkozik!

A játék az nem játék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.