Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Hali, sürgősen kéne info! Tehát eladtam a 2000+-os palómat! Van egy Abit KD7-E-m (333as), 256 333-as DDR-el! Milyen procit ajánltok vegyek bele? 2500+-os barton-ból melyik sorozat a jó? Vagy esetleg T-bred? Kicsit tuningolni is szeretném, ja és jáccásra kell! A másik dolog az hogy van egy Spire FalconRock II-m, elég-e neki, vagy cseréljem-e le, és mire? QUICK PLEASE!!!!

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

2000-2400+ tbred b AIUHB
1600-1800-as duron
2500+ barton AQZEA AQXEA

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) Hercooles válasza Esmein (#2) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Ár/Teljesitmény/Élettartam? Hűtő?

(#4) strike-force válasza Hercooles (#3) üzenetére


strike-force
őstag

2500+ barton
glacialtech igloo 2450 vagy 2510

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#5) Hercooles


Hercooles
aktív tag

2500+ért sok a 26e? Hűtésre: SilentBreeze 2, Vulcano 9 coolmod vagy 11? hmm?

(#6) strike-force válasza Hercooles (#5) üzenetére


strike-force
őstag

26k 2500 bartonért kisker bruttónak jó. silentbreeze2 akkor, ha nem akarsz nagyon tunigolni. a többi inkább tuning venti.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#7) Hercooles válasza strike-force (#6) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Esetleg milyen tuningventi van még? Azt mondod akkor hogy 2500+ os barton ár/tuning szempontból a legjobb? Mennyire kemények ez a 2000+-os palohoz képest? JA ÉS AZ ÁRAK NEMMENEK LE JANUÁRBAN?

(#8) Bally válasza Hercooles (#7) üzenetére


Bally
senior tag

Nekem is Falconrock II-esem van, a 2000+-os palo-t ~55 fok körül tartotta, a 2500+-os bartont pedig ~45 fokon, szal sztem elég neki, bár nem a leghalkabb hűtő.........

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#9) Esmein


Esmein
nagyúr

1600-as duron : 12e brutto
2000+ 18e
2400+ 24?
2500+barton 25-6

1600-as duronnal most pl 9580 pontom van 3dmarkban,
2000+-os athlonnal 10400 volt.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) Esmein válasza Hercooles (#7) üzenetére


Esmein
nagyúr

AiuhB tbred B-ket jobban lehet csavarni mint a bartonok nagyrészét. Az enyém pl 2300-on ment

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) Hercooles válasza Esmein (#10) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Deha találok APXEA-s Barton az jó nem? legalábbis csavarás szempontjából? És miaz hogy ''jobban lehet'' , lehet hogy nem lehet? szó biztos-e, és hány mhz-es nézzek? ÁRAKRÓL MÉG SENKI?

(#12) Esmein válasza Hercooles (#11) üzenetére


Esmein
nagyúr

duronom 2188-on megy(36%) 1.8 v-on, hűtés hiányában nem tudok rá többet rakni.
tbred AIUHB 2300-on ment 1.83 V-on, a bartonok 1.8on szoktak tudni 2200-at, persze vannak kirivó esetek. Árak lemennek januárban amikor vége lesz a karácsony szezonnak, de a duronnál nem gyorsabb annyival a tbred se amennyivel drágább mondjuk. Pl az athlonom meg a mostani duronom közt 8.6% telj különbség van, árban 42,7%. Oan nincs, hogy nem lehet tekerni, csak oan hogy kicsit. pl barton 2100 fölé nem óhajt menni, vagy a tbred nem megy 2200 folott 1.9 volton se. Előfordul.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13) Hercooles válasza Esmein (#12) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Tehát akkor érdemes várni 1-2 hónapot. Nem? Aza helyzet hogy tegnap vettem egy SpireFalconRock II-őt és még ma visszavinném, ráfizetéssel vennék egy nagyobbat, majdha meglesz a barton jővőre. Milyent érdemes? Pl mit szólna hozzá egy 750es kölcsön duron ha rádobok egy Vulcano 9et? Mindegyik Amd's venti kompatibilis a procifajtákkal (Xp/Duron) ?

(#14) Esmein válasza Hercooles (#13) üzenetére


Esmein
nagyúr

mindegyik kompatibilis minddel, de a falconrockot sztem nem érdemes visszavinni. Elviszi a 3200-as bartont is.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) Esmein


Esmein
nagyúr

Pl coolink a27v vagy mien full rezesbanda, thermaltake vulcano 11+, 12
zalman cnps 7000A cu. Ezek mar brutalisak

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) Hercooles válasza Esmein (#14) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Rámondod az Áment!? Mármint hogy ne cseréljem le! Hát nekem volt régebben is falcon II-öm, a palót 60fokon tartotta nyáron! De mondjuk az paló, és Abit lapom van, ami melegszik mint a dög! Tényleg vmi alaplap-hűtést nemtudsz?

(#17) Esmein válasza Hercooles (#16) üzenetére


Esmein
nagyúr

zalman nj47 vagy akármi 47 :D Falconrock jo szokott lenni, nekem egy microflow II tartja 54 fokon full terhelésen 2188-on a duront. Ha mégis jobb hűtés kell, teljesen réz bordás coolik, vagy thermaltake cuccot vegyél. A zalman 7000A cu az ász de az meg 9,5+á.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#18) Hercooles válasza Esmein (#17) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Akkor megtartom a Spire-t, bár kétségeim vannak. Ezis Rezes! kösz a help-et!

(#19) Esmein válasza Hercooles (#18) üzenetére


Esmein
nagyúr

Sztem tökéletesen elég, ha brutál tuningot nyomsz akkor lehet kevés, de 3200+ig tuti elviszi a bartont.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#20) Hercooles


Hercooles
aktív tag

2000+-os TBREDet meddig lehet húzni? Én azt hallottam 2800+-t viszi! És melyik számozású a jó? Egyik 18-20ezres AMD amit tuningolni lehet faszán?

(#21) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Senki? :O

(#22) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Senki? :O

(#23) Esmein válasza Hercooles (#20) üzenetére


Esmein
nagyúr

nekem 2300ig sikerült. az 2800+-nak felel meg.
Enyém AIUHB steppinges 2000+ volt de ilyet elég nehéz találni. 2100+-ból már gyakoribb az ien. ha lehet ilyet keress és 0339 vagy 0340 előttit.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#24) Hercooles válasza Esmein (#23) üzenetére


Hercooles
aktív tag

A 2000+-os 18e körül van, igaz? 2200+-t mennyire lehet nyomni? 18-20 ezer pézért akarok venni procit, lehetőleg amit fellehet húzni a legjobban! 26-ot nemakarok adni egy BARTON-ért, +6ezret nemér meg, sztem! vagy mégis?

(#25) Esmein válasza Hercooles (#24) üzenetére


Esmein
nagyúr

nem, nem ér meg, ha rám hallgatsz, veszel egy 39. hét előtti AIUHB steppinges 2100+t. Szerencsével léghűtéssel 2400ig elmegy 1.8 volton, ha nincs mákod akkor csak 2200- de vizhűtéssel mindenképp megüti a 2500-at.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#26) Hercooles válasza Esmein (#25) üzenetére


Hercooles
aktív tag

És honnan tudom hogy 39. hét előtti-e? van olyan hogy nem 39. hét előtti és AIUHB-s? 2000+ esetén is fennáll ez a lehetőség hogy AIUHB-s de nem lehet tuningolni annyira?

(#27) Esmein válasza Hercooles (#26) üzenetére


Esmein
nagyúr

fennáll de aiuhb-vel van legjobb esélyed.
a procin megkeresed a feliratot.
második sor
AIUHB 0338 mondjuk. Fogod viszed a pulthoz és fizetsz.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.