Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  1700+ AMD XP vs. TuaCerka 1700 MHz (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2) Turmoil


Turmoil
senior tag

TuaCerka 1700? Viccesen hangzik... Jó lesz az TESCO gazdaságos P4-nek is. Az pedig kb. teológus-geológus viszony XP javára. (gyk. ég és föld).

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#3) Turmoil


Turmoil
senior tag

Hova lett, amire válaszoltam? Törölve? Akkor ezeket is! Köszi!

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#4) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

CPU 1,7 GHZ Celeron OEM

Ilyen képzeld el hogy van ! A barátom kédezi hogy melyiket vegye !

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#5) Turmoil válasza Bálintosz (#4) üzenetére


Turmoil
senior tag

De az nem Tualatin Cerka, hanem P4 Cerka. El tudom képzelni, hogy ilyen van. Olyan nincs, ami a topic címében szerepel (Tua-latin). P4 cerka pedig felejtendő, az egyik legszemtelenebb átverés az utóbbi 100 évben.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#6) zsoltee10


zsoltee10
addikt

1700-as tua cerkát csak csinálni lehet, mondjuk 1300-asból. :DD

(#7) ftc


ftc
nagyúr

Cerka vs XP?
Érdekes összehasonlítás!Egyébként nem kérdés:ÁRban,teljesítményben is jobb az XP.Ugye 128KB nem= 256KB?

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  1700+ AMD XP vs. TuaCerka 1700 MHz (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.